آیا شعار جمهوری ایرانی اشکال دارد؟

وابستگان به دولت و جیره خواران خامنه ای گاه بیان میکنند که هیهات که در تظاهرات سبز شعار جمهوری ایرانی داده شده است . متاسفانه بعضی از دوستان نیز به جای دفاع از این شعار سعی میکنند بگویند ما نکرده ایم مثل اینکه جرم است که در کشور ایران ملت ایران خواهان جمهوری ایرانی شود . کجای این جرم است که ما یک جمهوری ایرانی بخواهیم ؟ دوستان سعی کنیم به چاله ای که برای ما کنده اند نیفتیم . سرمان را بالا بگیریم و بگوییم مگر یک جمهوری ایرانی چه عیبی دارد؟ مگر وطنپرستی و حب وطن داشتن اشکال دارد؟ ببینید کار در کشور ایران به کجا رسیده که درخواست یک جمهوری ایرانی جرم محسوب میشود ، آیا مسخره نیست؟

«پیروزی نزدیک است»

«دوراندیش»

Advertisements

برچسب‌ها: , , , , , , , , , , , , , , ,

4 پاسخ to “آیا شعار جمهوری ایرانی اشکال دارد؟”

 1. maieed rashti Says:

  che eshkal dareh ? ghabl azinkeh mosalman bashim irani hastim.

 2. ناشناس Says:

  جمهوری ایرانی فقط در مقابله با جمهوری اسلامی و برای نفی آن و نیز نفی سلطنت معنا دارد و خیلی هم خوب است. اما فراموش نکنیم که در اساس جمهوری ایرانی و آمریکایی و فرانسوی و غیره ندارد. در همه جا به معنای شرکت جمهور مردم در تعیین سرنوشت خویش است.

 3. ali Says:

  جمهوري ايراني با ملاكهاي بومي خواست ملت سرافراز ايران است هر كس با اين شعار مخالف باشد با ما نيست. عده اي عرب پا پتي سي سال پيش حكومت خلافت را با نام ولايت بخورد ما دادند تا جانشيني براي سلطنت ابداع كرده باشند مدلي كه دست پخت ل.ن.د.ن بود! اما امروز ملت ايران فهميده كه در ايران بايد حكومتي ملي از خواستگاهي ايراني ايجاد شود و لا غير و هركه با اين خواسته مخالف باشد بدنبال مطامع خود و ارباب بيگانه اش است. جمهوري ايراني حق ماست كه به لطف خدا انرا بدست خواهيم اورد، انانكه از دادن اين شعار شرمنده اند هنوز ملت را خوب نشناخته و اندر خم يك كوچه اند.

 4. ناشناس Says:

  واقعا براتون متاسفم،اینهمه خون ریخته نشد تا دوباره حکومتی بی بند وبار روی کار بیاید،به نظر من افرادی که خواهان حکومت غیر اسلامی هستند یک عده بی بند وبار و تابع هواهای نفسانی هستند

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.


%d وب‌نوشت‌نویس این را دوست دارند: