مشروح چرندیات رئیس دولت کودتا در سالروز رحلت خمینی

عدالت‌خواهي و ظلم ستيزي را از ويژگي‌هاي امام راحل دانست و گفت: امام خميني(ره) رمز تعالي و تكامل و عزت را در ايستادگي بر عدالت و مقابله با ظلم و تبعيض مي‌دانست و مي‌فرمود؛ تا ظلم هست مبارزه هست و تا مبارزه وجود دارد ما هستيم.

انديشه امام راحل ، جهاني است
رييس‌جمهور افزود: امام(ره) استكبار ستيزي را جزء‌ ذات دينداري و ايمان به خدا و حركت در مسير انبياء الهي مي‌دانست. انديشه و انقلاب او جهاني بود و به خوبي و با هوشمندي و هدايت الهي، محور ماندگاري نظام سلطه را تشخيص داد و با تمركز قدرت ملت عليه آن ،راه نجات را به روي بشريت گشودند.
دکتر‌ احمدي‌نژاد با بيان اينكه امام (ره) با تيزبيني و هدايت الهي رژيم صهيونيستي را بزرگ‌ترين ابزار سلطه و تحميل بر ملت‌ها مي دانست و روز قدس را مبتكرانه تعيين و تا آخر بر مبارزه با رژيم صهيونيستي تأكيد داشتند، گفت: امام مي‌دانست كه فرو ريختن اين رژيم به معناي فروريختن ستون فقرات نظام سلطه است و امروز همه جهانيان اين واقعيت را مي‌بينند و بر او درود مي‌فرستند.

امام فرمود «ميزان راي ملت است»
رييس‌جمهور ويژگي ديگر امام خميني(ره) را احترام به مردم دانست و اظهار داشت: او به مردم احترام مي‌گذاشت به تشخيص مردم احترام مي‌گذاشت او همراه مردم حركت مي‌كند و براي نقش مردم در اداره‌ كشور اصالت قائل بودند. او معتقد بود اصلاح امور و عدالت جز با دست قدرت مردم ميسر نيست و قدرت مردم و ملت را تجلي قدرت خدا مي‌دانست و ملت ايران را بهترين ملت‌ها و بهتر از مردم صدر اسلام مي‌دانست و بر نقش اصيل مردم در اداره كشور عميقا باور داشت. امام(ره) نظام اسلامي را بدون مردم فاقد اعتبار مي‌دانست و ركن اصلي جمهوري اسلامي ايران را در پيروي از ولايت و استقرار نظام ولايي مي‌دانست و اين حقيقت را در تار و پود نظام اسلامي جاري ساخت و فرمود «ميزان راي ملت است».

ملت ايران دمكراسي حزب، ثروت و رسانه را به چالش كشيدند
دکتر‌احمدي‌نژاد اضافه كرد: در طول30 سال جمهوري اسلامي، 30 انتخابات عظيم همه با يك سيستم و يك روش ثابت مردمي برگزار شده است. مردم هم مجري هم ناظر و هم شركت كننده و صاحب انتخابات هستند. مردمي‌ترين انتخابات جهان در ايران برگزار مي‌شود و مردمسالارانه‌ترين حكومت‌ها حكومت جمهوري اسلامي است. در سال گذشته حدود 40 ميليون نفر يعني 85 درصد واجدين شرايط در يك انتخابات صددرصد آزاد شركت كردند و ركورد مردم‌سالاري را در دنيا شكستند و دمكراسي حزب، ثروت و رسانه را در دنيا به چالش كشيدند.
رييس‌جمهور گفت: در انتخابات سال گذشته حدود 25 ميليون نفر به خادم منتخب راي دادند اما همه 40 ميليون نفر و 75 ميليون نفر جمعيت ايران محترم هستند. البته در طول 30 سال گذشته برخي خودخواهان بوده‌اند كه خود را برتر و مالك كشور مي‌دانستند و اگر راي ملت به آنان بود، آن را محترم مي‌دانستند اما اگر كس ديگري راي مردم را به دست مي‌آورد آن راي احترام نداشت و بايد لگدمال مي‌شد برخي از اينان كساني بوده‌اند كه خود با همين سيستم و روش بارها بر مناصب حكومتي تكيه داشتند.

رهبر عزيز هوشمندانه از آراي مردم در انتخابات صيانت كردند
وي افزود: امام بزرگوار از آراي مردم و نتايج آن با قدرت صيانت مي‌كردند همان‌طور كه رهبر عزيزمان هوشمندانه از آراي مردم در انتخابات اخير صيانت كردند و در برابر قدرت‌هاي فاسد از آن دفاع نمودند. همه موظفند و بنده هم موظفم كه از اساس مردم سالاري‌ديني و راي مردم صيانت كنيم.

مقابله امام با اشرافيت دولتي
رييس‌جمهور خاطر نشان كرد: از جمله ويژگي هاي حضرت امام(ره) ترويج روحيه خدمتگزاري به ملت و زندگي در كنار مردم بود. امام(ره) خود را خدمتگزار و دولت را خادم و اصالت را در خدمت به مردم مي‌دانست. او با اشرافيت دولتي بريده از مردم و با خصلت‌هاي سرمايه‌داري و زندگي شاهي و در برابر نشانه‌هاي بروز آن مقابله كردند. عده‌اي كه با پول بيت‌المال زندگي اداري و شخصي خود را اشرافي مي‌سازند، در مقابل مشي حضرت امام(ره) هستند و كارشان محكوم است. امام(ره)مانند مردم ساده زندگي مي‌كرد، همان‌طور كه رهبري عزيز هم ساده زندگي مي‌كنند.

احدي حق ندارد خود را ميراث‌دار انحصاري امام(ره) و خط امام(ره) بداند
دكتر احمدي‌نژاد تصريح كرد: امام(ره) انقلاب و نظام را متعلق به توده‌هاي مردم مي‌دانست و براي كساني امتياز و ويژگي خاصي قائل نبود و همه پيروزي‌ها را به ملت منتسب مي‌كرد، در نگاه امام(ره) احدي حق ندارد خود را مالك مردم و وراي راي مردم و قانون بداند و براي خود امتياز ويژه قائل باشد. مسير امام(ره) از مسير نوراني اهل بيت(ع) و ولايت مي‌گذرد و احدي حق ندارد خود را ميراث‌دار انحصاري امام(ره) و خط امام(ره) بداند. عجيب است و اين از عجايب روزگار ماست كه عده‌اي در صف دشمنان قسم‌خورده‌ امام(ره) مانند سلطنت‌طلب‌ها، منافقين، رسانه‌هاي استكباري و سران استكبار ايستاد‌ه‌اند و با اصول‌ و ارزش‌هاي امام(ره) مقابله مي‌كنند و در عين حال ادعاي مالكيت انحصاري خط امام(ره) دارند و انتظار دارند كه مردم نيز اين ادعا را بپذيرند.
وي گفت: از منظر امام(ره) ميزان حال فعلي افراد است. او براي عناوين، لباس و ديگر ذخاير دنيا ارزشي قائل نبود و در وصيت‌نامه خود به مردم متذكر شد كه مراقب باشيد، ممكن است برخي با سالوسي از ناحيه‌ من تعريف يا تاييديه‌اي گرفته باشند اما ميزان حال فعلي افراد است. در صدر اسلام هم داشته‌ايم كه عده‌اي در كنار پيامبر(ص) مجاهدت كردند اما بعدها در مقابل عدالت علي(ع) ايستادند و جنگ براه انداختند.
رييس‌جمهور تصريح كرد: ‌ امام(ره) با نگرش‌هاي مادي و بي‌بندوباري‌هاي فكري غربي و ليبراليسم و خودباختگي به نام مدرنيته مخالف بود و در عين حال با تحجر و واپس‌گرايي هم اعلام برائت مي‌كرد. ايشان اسلام را پاسخگوي كامل به كرامت، عزت و نيازهاي حقيقي انسان براي نيل به كمال الهي مي‌دانست.

مدعيان دروغين پيروي از راه امام
دكتر احمدي‌نژاد با بيان اين‌كه از نگاه امام، حفظ نظام و حيثيت آن از اوجب واجبات است،گفت: كساني كه حرمت نگه نمي‌دارند و همصدا با دشمنان قسم خورده مي‌خواهند چهره نظام مردمي و پاك جمهوري اسلامي را مشوه كنند، هرگز نمي‌توانند ادعاي پيروي از امام(ره) و خط امام را داشته باشند. كساني كه با توهين كنندگان به امام همراهي كردند يا در برابر انحرافات از مسير امام سكوت كردند، نمي‌توانند ادعاي پيروي از امام(ره) و خط امام را داشته باشند.
وي تاكيد كرد: ملت ايران اين انقلاب و نظام جمهوري اسلامي را رايگان و براحتي به دست نياورده است كه با بازي عده‌اي بازيگران بين‌المللي آن را به حراج بگذارد. اين انقلاب، ملت،‌ امام و راه امام زنده است و تا برقراري حكومت جهاني حضرت مهدي(عج) ادامه خواهد يافت.
رييس‌جمهور گفت: امروز روز امام (ره) است، بدون ترديد امام (ره) بزرگ‌ترين و تاثيرگذارترين شخصيت تاريخ پس از بعثت خاتم و ائمه اطهار(ع) است. هديه خاص خداوند به بشريت و احياگر انسان در عصر حاكميت ظلمت سنگين ماديت است. امروز بهترين ذكر، ذكر امام (ره)، راه امام (ره) و يادآوري ويژگي‌هاي الهي امام (ره) است.

امام آموخت كه كار براي خداوند شكست ندارد
دكتر احمدي‌نژاد ادامه داد: امروز به واسطه امام (ره) و نهضت امام (ره) نه تنها ايران بلكه تمام جهان در جوش و خروش است. ويژگي بارز امام (ره) ايمان و توكل به خداوند و كار براي خدا بود. همه وجود امام (ره) براي خدا و كار براي خدا بود. او به ما آموخت كه اخلاص رمز پيروزي و سعادت است. او آموخت اگر كاري براي خدا نباشد، شيطاني و ابتر است حتي اگر در تمام عالم جلوه‌گري كند. كار براي خداوند رمز تمام پيروزي‌ها، حسن‌ها و زيبايي‌هاست. او به ما آموخت كار براي خداوند در ذات خود پيروزي است و كار براي خداوند شكست ندارد.
رييس‌جمهور گفت: امام (ره) رمز صلابت و پيروزي و منشا قدرت را خداوند مي‌دانست و براي قدرت‌هاي مادي هيچ رسالتي قائل نبود. نه اينكه آنها را قدرت نمي‌دانست بلكه آنها را صاحب اثر و قدرت نمي‌دانست و آنها را به حساب نمي‌آورد. او آمريكا را شيطان بزرگ ناميد و در اوج مظلوميت ايران و قدرت آمريكا فرياد زد «آمريكا هيچ غلطي نمي‌تواند بكند».

امام (ره) انتظار مصلح را اساس حركت مي‌دانست
دكتر احمدي‌نژاد يكي ديگر از ويژگي‌هاي امام (ره) را حركت در مسير انبياء الهي عنوان كرد و گفت: حركت او در ادامه‌ حركت انبيا‌ء الهي و از جنس آنها بود.
رييس‌جمهور با بيان اين‌كه رسالت پيامبران جهاني بود و رسالت انقلاب ايران نيز جهاني است، اظهار داشت: امام(ره) معتقد است كه وراثت زمين از آن صالحان است. او بدنبال نجات تمام بشريت بود. نگاه او جهاني بود. او ساختن و پيشرفت ايران را و نجات بشريت را دو روي يك سكه و لازم ‌و ملزوم هم مي‌دانست. او رهبري حقيقي ملت ايران را متعلق به حضرت مهدي(عج) مي‌دانست و مي‌فرمود اين كشور و نهضت صاحب دارد. امام (ره) نظام ولايت را حلقه اتصال مردم به آسمان و حلقه اتصال مردم به رهبر حقيقي و يگانه عالم، امام عصر مي‌دانست و ماندگاري و مشروعيت نظام اسلامي را از اين ناحيه مي‌دانست. امام (ره) انتظار مصلح را اساس حركت مي‌دانست و انقلاب اسلامي را تمهيد حضور امام (ره) مي‌شمرد.
رييس‌جمهور ويژگي ديگر حضرت امام (ره) را ترويج روحيه‌ خودباوري عنوان كرد و گفت: امام(ره) روحيه توانستن و خودباوري را در سايه توكل به خداوند زنده كرد و در نقطه مقابل شياطين و مستكبران كه بدنبال تحقير ملت‌ها بودند. امام(ره) آمد، قدرت وعظمت انسان و جايگاه انسان را احيا كرد و ملت عزيز ايران و فرزندان برومند اين ملت در سايه خودباوري در برابر سنگين‌ترين هجمه‌ها و فتنه‌ها بخصوص در دوران دفاع مقدس ايستادند و خم به ابرو نياوردند و اكنون نيز فرزندان اين ملت با همان نگاه و دلبستگي به ولايت و دنبال كردن همان راه، تمام قله‌هاي علم و سياست را يكي پس از ديگري فتح خواهند كرد. امام(ره) به ما آموخت كه ما مي‌توانيم.

نظام سلطه در موضع تدافعي و انفعال قرار دارد
رييس‌جمهور با اشاره به شرايط گذشته و حال ملت ايران و نظام سلطه خاطر نشان كرد: يك روز امام راحل را به جرم دفاع از حيثيت و حقوق ملت ايران و بيدارباش به ملت‌ها در اوج مظلوميت دستگير و تبعيد و ياران او را سركوب كردند .در اوايل انقلاب بخصوص در دوران دفاع مقدس نيز همه قدرت‌هاي شيطاني متجاوزانه عليه ملت ايران بودند و ما مظلومانه از خود دفاع مي‌كرديم، حتي فرياد مظلوميت ملت ايران در جهان مادي هيچ انعكاس و پژواكي نداشت.
وي با تاكيد بر اينكه امروز نظام مادي در سراشيبي سقوط است و دوره تاريخي آن به پايان رسيده است اظهار داشت: نظام استكباري كه يك دوره تصور مي‌كرد به قصد ريشه‌كني و براندازي ملت ايران و نظام جمهوري اسلامي مي‌تواند طراحي و توطئه كند، امروز در موضع تدافعي و انفعال قرار گرفته است و در واقع امروز نظام سلطه از سازمان و سيستم ظالمانه و يكسويه خود كه در حال فروريختن است دفاع مي‌كند.
دكتر احمدي‌نژاد تصريح كرد: به فضل الهي نظام ظالمانه سلطه فرو خواهد ريخت و هيچ‌كس قادر به نجات نظام استكباري نخواهد بود و امروز نام، ياد، راه و سيره امام فروزنده‌تر از هميشه در جهان مي‌درخشد و زمزمه شب و روز همه آزادگان عالم است.
رييس‌جمهور گفت: امروز خورشيد وجود امام (ره) و نظام برآمده از حركت امام (ره) در عرصه‌ جهاني مي‌درخشد و آرزوهاي بزرگ امام (ره) در حال تحقق است. برخي انقلاب اسلامي را مقدمه‌ حركت آخر مي‌دانند ولي انقلاب اسلامي در متن حركت آخر است و حركت آخر به فضل الهي آغاز شده و به‌زودي به پيروزي نهايي مي‌رسد. نظام سلطه به پايان راه رسيده است و دست و پا زدن‌ها ديگر براي آنها فايده اي ندارد. حركت آخر بشر در حال شكوفايي است.
وي ادامه داد: براي مستكبران يك راه بيش‌تر نمانده است و آن تسليم شدن در برابر حق و پيوستن به توده‌هاي ملت‌هاست.

كاروان هاي صلح  جهاني به سوي غزه به حركت در خواهد آمد
دكتر احمدي‌نژاد در ادامه با اشاره به حركت‌ كاروان آزادي براي كمك به مردم مظلوم غزه گفت: ملت‌ها كه در برابر جنايت‌هاي رژيم صهيونيستي كه وجود اين رژيم توهين به بشريت و ساحت آزادي، يگانه‌پرستي و عدالت و صلح است به ستوه ‌آمده‌اند و براي كمك به مردم مظلوم غزه و شكستن حصر اهريمني شيطان‌صفتان تاريخ ،داوطلبانه براه افتادند و گرچه به ظاهر كاروان آزادي با اقدام وحشيانه صهيونيست‌ها متوقف شد ولي به لطف خداوند كاروان هاي صلح و آزادي از نقاط مختلف جهان توسط آزاديخواهان در آينده به حركت در خواهد آمد و با برچيدن صهيونيست‌ها آزادي را به تمام جهان هديه خواهند كرد.
رييس‌جمهور تصريح كرد: جنايت امروز صهيونيست‌ها نه از سر قدرت بلكه از روي ضعف و ديوانگي است. به نظر مي‌رسد كه آنها تسلط بر اعصاب و قدرت انديشه‌ خود را از دست داده‌اند و قصد دارند براي جبران شكست‌هاي خود و بازسازي اقتدار نظامي و هيبت پوشالي، بدنبال طراحي براي حمله مجدد به غزه هستند ولي اشتباه مي‌كنند. آنها امروز منفورترين چهره نزد ملت‌ها هستند.

مواضع آمريكا ،موجب بن‌بست اوباما و دولت آمريكا خواهد بود
دكتر احمدي‌نژاد اضافه كرد: حمله به كاروان آزادي به معيار سنجش صداقت دولت‌ها تبديل شده است، برخي از اروپايي‌ها مواضع خوبي گرفته‌اند، ولي آمريكايي‌ها تحت تاثير و سيطره صهيونيست‌ها به نفع آنها موضع‌گيري كردند. اميدواريم كساني كه موضع خوبي اتخاذ كردند اين راه را ادامه دهند و مانع تجاوزات بعدي شوند و دولت آمريكا نيز بهتر است توبه كند و بداند كه اين مواضع، موجب به بن‌بست رساندن آقاي اوباما و در نتيجه كل دولت آمريكا خواهد بود.
رييس‌جمهور خطاب به صهيونيست‌ها گفت: 60 سال و به تعبيري 110 سال جنايت و اشغالگري كافي است. امروز هر اقدام جديد تجاوزكارانه به معناي مرگ قطعي رژيم صهيونيستي خواهد بود و هر اقدام وحشيانه‌اي كه انجام مي‌دهند يك گام بلند، آنها را به فروپاشي نزديك مي‌كند.
دكتر احمدي‌نژاد  گفت: به حاميان اين رژيم هم نصيحت مي‌كنيم به حقوق ملت‌ها و ملت فلسطين احترام بگذاريد و همانطور كه طراحي كرديد و اين رژيم را برپا كرديد به همان ترتيب اساس اين رژيم را برچينيد و خودتان و ملت‌ها را نجات دهيد و بدانيد اگر اين اتفاق نيفتد، دست قدرت ملت‌ها اين رژيم را بر خواهد چيد و حاميان اين رژيم را به عنوان جنايتكار جنگي به محاكمه خواهند كشيد.
دكتر احمدي‌نژاد با بيان اينكه امروز به لطف حركت‌هاي امام(ره) و فداكاري و ايستادگي ملت بزرگ و هوشمندي رهبر گرانقدر انقلاب همه ملت‌ها بيدار شده‌اند و امواج عظيم انساني براي برپايي عدالت و يگانه‌پرستي و حكومت صالحان تحت امر مصلح كل و موعود امم حضرت مهدي(عج) آماده مي‌شوند، گفت: استكبار در سراشيبي سقوط است و تلاش‌هاي مذبوحانه‌اش هيچ كمكي به او نخواهد كرد.
رييس‌جمهور در ادامه با اشاره به اينكه امروز در بيست و يكمين سالگرد رحلت امام راحل براي تجديد ميثاق در كنار مرقد نوراني ايشان هستيم، اظهار داشت: اي امام(ره) امروز همه ملت‌ها و توده‌هاي ميلياردي، آزاديخواه، عاشق و دلبسته راه و ارزش‌هاي برآمده از انقلاب تو هستند و با تو پيمان مي‌بنديم كه اين عشق مقدس را نسل به نسل و سينه به سينه تا آخر به نسل‌هاي بعدي بسپاريم. راه تو تا برقراري حكومت عدل جهاني به رهبري مولاي‌مان ادامه خواهد داشت و نسل‌هاي پي در پي مومن‌تر و هوشمندتر و مصمم‌تر و عاشق‌تر در صحنه انقلاب ايستاده و از ارزش‌ها و اصول آن دفاع مي‌كنند.

حمايت از جمهوري اسلامي و عشق و دلدادگي به خط نوراني امامت و ولايت
دکتر‌احمدي‌نژاد گفت: اي امام(ره)، اي بشارت‌دهنده عزت و آزادي انسان‌ها، دنياپرستان در برابر دين و آرمان‌ها و حقوق ملت‌ها ايستاده‌اند و ما هم به فرمان تو با تمام وجود در برابر دنياي مادي و پوشالي آنها ايستاده‌ايم و حسرت يك گام به پيش عليه جبهه حق را بر دل آنها خواهيم گذاشت. اي امام عزيز از ميراث گرانقدر تو يعني جمهوري اسلامي و عشق و دلدادگي به خط نوراني امامت و ولايت كه نقطه تمركز دشمني همه شياطين است با تمام وجود حمايت خواهيم كرد. آنها آرزوي تضعيف رابطه امت با امام(ره) و عشق ملت ايران به ارزش‌هاي انقلابي و نظام را به گور مي‌برند.

جلوگيري از دست‌اندازي به حقوق ملت
رييس‌جمهور افزود: اي روح خدا، در كالبد زمان، با همه وجود در خدمت بندگان خدا و مردم هستيم و راه و رسم نوكري ملت را با هيچ چيز عوض نمي‌كنيم. اي ياور محرومان، ما محرومان را و متن مردم را ولي نعمت خود و خدمت و نوكري به آنها را افتخار خود مي‌دانيم و يك موي آنها را با كاخ‌هاي كاخ‌نشينان معاوضه نمي‌كنيم. مستكبران و اشرافيت برآمده از بيت‌المال هرچه مي‌خواهند بگويند. در برابر آن‌ها ايستاده‌ايم و نه تنها هيمنه دروغين آنها را به رسميت نمي‌شناسيم و از دست‌اندازي بيشتر آنها به حقوق ملت جلوگيري مي‌كنيم؛ بلكه به لطف خدا و حمايت رهبري عزيز و ملت، حقوق ملت‌ را اگر در لايه‌هاي قانون داني و لفافه‌هاي قطعنامه‌ها پيچيده باشند از حلقوم آنها بيرون مي‌كشيم.

تجاوز به حريم و حرمت امام و انحراف از آن را تحمل نمي‌كنيم
رييس‌جمهور گفت: اي امام(ره)، تخطئه خودخواهان و دنياپرستان نعمت الهي است. ما از شماتت مستكبران و شبكه‌هاي رسانه‌اي مستكبران و دنباله‌هاي آنها نمي‌هراسيم تا جايي كه به ما و شخصيت ما توهين مي‌كنند هر چند ناجوانمردانه و غيراخلاقي باشد آن را تحمل مي‌كنيم اما تجاوز به حريم و حرمت تو و انحراف از آن را تحمل نمي‌كنيم و با تمام وجود در برابر آن ايستاده‌ايم.
دکتر‌احمدي‌نژاد گفت: اي امام(ره) ما عشق به مردم، انسان‌ها، مهرورزي با آحاد مردم، تواضع در برابر مردم و گردن فرا افراشتن در برابر مستكبران را از تو آموخته‌ايم و عهد مي‌بنديم تا جان در بدن داريم از ميثاق الهي منحرف نشويم. فرمودي با دلي آرام به آسمان پر مي‌كشيد اطمينان مي‌دهم اين ملت بخصوص جوانان غيرتمند ملت ايران تا برافراشتن پرچم تو كه پرچم الله اكبر و بانگ و نداي مهدي فاطمه(عج) است بر قلل رفيع جهان خواهند ايستاد و در حقانيت راه تو ذره‌اي ترديد به خود راه نخواهند داد.
رييس‌جمهور گفت: دنيا بداند! امام(ره) زنده است. ملت ايران، ملت‌هاي آزاده و عدالت‌خواهي، يگانه‌پرستي زنده‌اند تا انتظار و عشق به حضرت مهدي(عج) وجود دارد.
دکتر‌احمدي‌نژاد اظهار داشت: به فضل الهي آينده روشن در انتظار ملت ايران و ذلت و خواري در انتظار دشمنان بشريت است. از ملت بزرگ ايران به خاطر همه خوبي‌هاي‌شان، هوشمند‌ي‌هاي‌شان در طول تاريخ، در دوره انقلاب، دفاع مقدس صيانت از خط امام(ره) و ولايت و از حضور پرشكوه تاريخ‌ساز آن‌ها در صحنه‌هاي يك‌سال اخير صميمانه تشكر مي‌كنم.
رييس‌جمهور گفت: از حضور شما نيز كه در اين اجتماع حماسي بعد از 21 سال آمديد و امام(ره) و راه امام(ره) را فرياد زديد و عزت و عظمت خود را به رخ دنيا كشيديد، قدرداني مي‌كنم

Advertisements

برچسب‌ها: , , , , , , , ,


%d وب‌نوشت‌نویس این را دوست دارند: