راهپیمایی و تظاهرات ایرانیان خارج از کشور به مناسبت 22 خرداد

لندن :

حامیان جنبش سبز در لندن برای برگزاری راهپیمایی به مناسبت سالگرد انتخابات کودتایی ۲۲خرداد آماده می شوند. فراخوان حامیان جنبش سبز لندن برای انتشار در اختیار این وبلاگ قرار گرفته است. در این فراخوان آمده است:

حامیان جنبش سبز در لندن روز دوازده ژوئن، ساعت ۱۴ در مقابل درب اصلی هلند پارک واقع در خیابان کنزیگتون تجمع کرده و به سوی سفارت ایران حرکت خواهند کرد. طبق هماهنگی با پلیس، گردهمائی از ساعت ۱۴:۰۰در مقابل درب اصلی هلند پارک آغاز شده و تجمع کنندگان در ساعت ۱۴:۴۵ محل را به سمت سفارت ایران ترک خواهند کرد. راهپیمایان سپس تا ساعت هشت بعد از ظهر در مقابل سفارت ایران دست به تجمع خواهند زد.

استکهلم سوئد، بیانیه:

هموطن! در سالگرد ۲۲ خرداد همبسته با ايرانيان سراسر جهان در اتحاد برای ايران، در اعتراض به احکام زندان، شکنجه، اعدام و سرکوب مردم ايران، برای جلب حمايت جهانيان، برای نه بزرگ ديگری به استبداد دينی حاکم و برچيدن هرنوع تبعيض (دينی، جنسيتی، اتنيکی و…) و برای برپايی ايرانی آباد و آزاد و تامين حقوق برابر برای همه شهروندان، با هر رنگ و مرام و پيشينه ای، با شرکت خود در گردهمايی و راهپيمايی شنبه ۱۲ يونی ساعت ۳ بهد از ظهر در ميدان مرکزی شهر، بار ديگر نشان دهيم که اراده ايرانيان برای تغيير را نمی توان در هم شکست!
در اين تظاهرات برگيتا اولسون وزير اتحاديه اروپا در دولت سوئد و رهبران و نمايندگانی از احزاب سوسيال دمکرات، چپ و سبز سوئد در حمايت از جنبش مردم ايران سخن خواهند گفت.

واشنگتن :

تاریخ . ساعت . مکان
شنبه٫ ۱۲ جون ۲۰۱۰
ساعت ۳:۳۰ تا ۸:۰۰ شب
تجمع در مقابل دفتر حفاظت از منافع جمهوری اسلامی ایران
ساعت ۴:۳۰ حرکت بسمت دفتر سازمان ملل
خاتمه: فریدام پلازا

:سخنرانان
علی افشاری
جو استورک
رکسانا صابری

:موسیقی زنده
هاتف

بروکسل
5 بعداز ظهر روبروی سفارت ایران در بلژیک

پاریس:

کمیته مستقل ضد سرکوب شهروندان ایرانی  در نظر دارد به مناسبت اولین سالگرد بیست و دوم خرداد ماه همگام و هم‌صدا با ملت ایران زنجیره‌ی سبز انسانی را در مقابل دیوار صلح پاریس تشکیل دهد. از همین رو این کمیته از همه هموطنان عزیز دعوت می‌کند تا در روز ۲۲ خرداد ۱۳۸۹ با شرکت در این تجمع همه با هم یاد و خاطره یک سال مبارزه بی‌امان بر سرحقوق اولیه انسانی مردم کشورمان را گرامی داریم و خاطره ۲۲ خرداد ۱۳۸۹ را پیوند زنیم به ۲۲ خرداد ۱۳۸۸، به روز جاودانه تاریخ‌مان،

توکیو:

زمان: از ساعت یک و نیم روز شنبه، دوازدهم ژوئن سال 2010
مکان: مقابل نمایندگی حکومت ایران، توکیو، ژاپن

Advertisements

برچسب‌ها: , , , , , , , , , , , , , , , , , ,


%d وب‌نوشت‌نویس این را دوست دارند: