علي مطهري احضار شد

خبرگزاری فارس: هيئت داوري فراكسيون اصولگرايان مجلس علي مطهري را به براي اداي توضيحاتي در خصوص موضع گيري‌هايش در قابل جريان فتنه احضار كرد.

در پي انتشار يادداشتي از علي مطهري نماينده تهران و عضو فراكسيون اصولگرايان مجلس در خصوص آخرين تحولات سياسي در بحث سايت‌ها، جمع كثيري از اعضاي فراكسيون نسبت به اين موضوع تذكر دادند.

هيئت داوري فراكسيون اصولگرايان مجلس با توجه به تذكرات متعدد اعضاء صبح امروز علي مطهري را به اين هيئت فراخواند تا درباره مواضع خود در خصوص تحولات پس از انتخابات به خصوص يادداشتي كه روز گذشته از وي درباره سالگرد امام (ره) منتشر شده توضيحاتي ارائه دهد.

اعضاي هيئت داوري از علي مطهري خواستند تا در خصوص دفاع وي از سران فتنه و حمله به معترضان به سران فتنه در مراسم سالگرد ارتحال امام و همچنين اظهار نظر وي در واكنش به سخنان رهبر معظم انقلاب در خطبه‌هاي نماز جمعه گذشته توضيح دهد.

هيئت داوري فراكسيون اصولگرايان مجلس متشكل از 5 نماينده روحاني است كه چنانچه يكي از اعضاي فراكسيون اساسنامه را رعايت نكرده و آن را نقض كند از وي توضيح خواسته و تذكر مي‌دهد و در صورت ضرورت در خصوص عضويت نامبرده در فراكسيون تصميم گيري مي‌كنند.

Advertisements

برچسب‌ها: , , , , , , , , ,


%d وب‌نوشت‌نویس این را دوست دارند: