همرزمان سبز ، خود را معطل این آقایان نکنید ، این رژیم اجازه تظاهرات نخواهد داد (دور اندیش)

آیا واقعا هستند هنوز کسانی که امیدوار باشند که این رژیم خونریز از سر میل و رغبت قلبی اجازه تظاهرات ملی در 22 خرداد را صادر کند ؟ چند بار باید آدم بکشد و تجاوز و شکنجه کند تا باور کنیم که از اینها آبی گرم نمیشود ؟

اگر ملت را سر اجازه یا عدم اجازه برای تظاهرات معطل و حیران کرده اند هدف دارند . با اینکار میخواهند به خیال خود در جبهه یکپارچه سبز  شکاف بیندازند تا کسی به فکر برنامه ریزی تظاهرات و سایر اقدامات اعتراضی «غیرقانونی » برنیاید . همه به امید تظاهرات قانونی بمانند و روز آخر که اینها میگویند نه آنوقت ما بمانیم و عدم برنامه که حالا که نه گفتند چه کنیم . کار درست این است که معطل اجازه نمانیم و دل خود را خوش نکنیم بلکه  از همین حالا بدانیم که اجازه صادر نخواهد شد و خود را برای اقدامات اعتراضی زیرزمینی و اعتصاب و تظاهرات پراکنده خیابانی آماده سازیم .

بر فرض محال یک از یک هزار هم که اجازه دهند حتما هدفی در پشت پرده این اجازه نهفته است . حتما میخواهند تظاهرات را با نفوذیهای خود به خشونت کشیده و بعد با سرکوب شدید کل جنیش سبز را مورد تهاجم قرار دهند و بگویند دیدید گفتیم اینها مسالمت جو نیستند . پس بیخیال اجازه ، وقت خود را تلف این انتظار بیهوده نکنید بلکه از هم اکنون برنامه ریزی جدی برای تظاهرات ملی را آغاز نمایید.

«پیروزی نزدیک است»

«دوراندیش»

Advertisements

برچسب‌ها: , , , , , , ,

2 پاسخ to “همرزمان سبز ، خود را معطل این آقایان نکنید ، این رژیم اجازه تظاهرات نخواهد داد (دور اندیش)”

  1. امید Says:

    چگونه؟اینها واقعا خشنند

  2. سبز Says:

    ممکن است تا ساعت 14 شنبه 22 خرداد معطل کنند و آنوقت مجوز را براي ساعت 16 همان روز صادر کنند بعد بگند ما مجوز داديم اما مردم شرکت نکردند و ازا ين طريق سوء استفاده سياسي کنند پس بايد بيدار بود

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.


%d وب‌نوشت‌نویس این را دوست دارند: