آقای نوریزاده بازهم میگویم با سردار مدحی دقت روا دارید (دوراندیش)

آقای نوریزاده شما در پوست نمیگنجید که سردار مدحی را یافته اید و هفته ای یکبار با ایشان مصاحبه دارید . من یکبار دیگر هم در اینجا به شما تذکر دادم . مراقب باشید . شما مسئول جان بچه های مردم و جوانان مبارز جنبش سبز هستید . این جنبش و «جمع  یاران» چیست ؟ چه کسانی عضو آن هستند ؟ تا کنون چه کار کرده به جز ادعاهایی که توسط دیگران تایید نشده است .

آقای نوریزاده در تاریخ مبارزات مردمی با رژیمهای ستمگر بسیار دیده ایم که رژیم یک جنبش دروغین را به دست خود تشکیل میدهد تا جوانان را جذب آن کند . دست آن گروه خودساخته را نسبتا باز میگذارد تا بتواند فعالیت کند و خود بنماید و مثلا پیروزیهایی نیز به دست آورد . بدین وسیله دانه میریزد و سپس مبارزان واقعی و صادق را جذب این جنبش میکند . این سازمان دروغین که همه رهبران آن وابسته به رژیم هستند به این طریق مبارزه را از مسیر واقعی آن خارج میکند . بر سرراه سازمانهای واقعی و راستین مبارزه سنگ می اندازد . از تعداد مبارزانی که باید به آنها بپیوندند میکاهد و آنها را به صف خود جذب میکند . به این طریق این مبارزان ساده و صمیمی را به کنترل خود در می آورد و بر همه اعمال و رفتار آنان نظارت دارد .رژیم نیز از طریق این سازمان دروغین بهتر میتواند در باره سازمانهای اصیل مبارزه مردمی اطلاعات جمع آوری کند . و آن گاه وقتی سازمانهای راستین مبارزه توسط این گروه دروغین از هم پاشیده شدند در یک اقدام سراسری همه مبارزانی را که به این سازمان دست ساخت پیوسته اند نیز دستگیر میکند و بذر ناامیدی و بد بینی نسبت به هر مبارزه ای را در سطح جامعه میپاشد .

یادتان هست رژیم شاه با نفوذ در حزب توده در دهه چهل چه تعداد از جوانان شجاع و مبارز ایران را دستگیر کرد؟ آیا نمیبینید حزب کمونیست کارگری ایران در خارج چگونه سعی میکند مبارزه را از مسیر واقعی آن خارج کرده و گروهها را به جان یکدیگر بیندازد ؟ آیا تاریخ را خوانده اید که دولت تزاری توانست یکی از ماموران خود را تا حد عضو کمیته مرکزی حزب بلشویک لنین در روسیه قبل از انقلاب رسوخ دهد و آن مامور بسیاری از رهبران حزب را به دام اخرانا(پلیس مخفی تزاری ) انداخت و تازه پس از انقلاب فوریه اسناد وابستگی این عضو آشکار شد؟

فکر میکنید سران رژیم جمهوری اسلامی اینقدر عقل و شعور ندارند که دست به چنین کاری بزنند؟ آیا شما از گذشته مدحی مطمئن هستید ؟ من که هرچه در مورد گذشته ایشان خوانده ام مرا به ایشان بدبینتر کرده است . و حالا ایشان ادعا میکند که در 22 خرداد فقط جنبش ایشان بوده که دست به مبارزه زده و حتی ادعا میکند تا داخل ساختمان رادیو تلوزیون هم نفوذ کرده اند و طوری حرف میزند انگار که نزدیک بود در این روز «جمع یاران » ایشان دولت جمهوری اسلامی را ساقط کند . آیا این ادعاها از طریق هیچ منبع مستقلی تایید شده است؟  این ادعاها واقعا بچگانه است ولی میدانم بسیاری از جوانان تازه کار و ساده لوح و سرشار از عشق مبارزه که تجربه ای ندارند فریب این تندرویهای دروغین را خورده و در به در به دنبال پیوستن به این سازمان بر خواهند آمد . آیا شما در فردای دستگیری اینان جوابگو خواهید بود؟

به هر حال از ما گفتن . امیدوارم شما اشتباه نکرده باشید ولی وای اگر …….

«دوراندیش»

Advertisements

برچسب‌ها: , , , , , , , , ,

4 پاسخ to “آقای نوریزاده بازهم میگویم با سردار مدحی دقت روا دارید (دوراندیش)”

 1. emamzaman bikar Says:

  ba harfe shoma kamelan movafegham doste aziz ein agha (madhi)too yeki az mosabehehash gooft pedaram zamani ke omad khoneye man fahmid ein khone mosadereye chenan zad too ghoshe man oftadam zamin hala mikham beporsam ke avayele enghelab ke ein agha be gofteye khodesh 16 sale boode va be neveshteye kartesh 10 sale boode chetor khone dadan…………va koli tanaghozate dige

 2. افشاگری های امیرفرشاد ابراهیمی و اردشیر بهرامیان درباره سردار مدحی درست از آب درآمد « مثبت 1000 Says:

  […] آقای نوریزاده بازهم میگویم با سردار مدحی دقت روا دارید […]

 3. آیدی سردار مدحی(جاسوس وزارت اطلاعات) در بالاترین و افشاگری های افرادی که قبلا در این مورد تذکر داده بودند « مثبت 1000 Says:

  […] آقای نوریزاده بازهم میگویم با سردار مدحی دقت روا دارید […]

 4. سردار مدحی,جاسوس وزارت اطلاعات از آب در آمد+افشاگری های افرادی که قبلا در این مورد تذکر داده بودند « مثبت 1000 Says:

  […] آقای نوریزاده بازهم میگویم با سردار مدحی دقت روا دارید […]

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.


%d وب‌نوشت‌نویس این را دوست دارند: