فیلم جدید از لحظۀ به شهادت رسیدن ندا آقاسلطان

با تشکر از دوستی که مطلب زیر را برای ما ارسال داشته اند، ما از مطالب ارسالی شما استقبال کرده و پس از تایید هیئت تحریریه همه را در این سایت قرار میدهیم ( ذکر  یک مقاله و خبر  لزوما به معنای تایید اعتقاد و مرام سیاسی نویسنده نیست) :

وَمَكَرُواْ وَمَكَرَ اللّهُ وَاللّهُ خَيْرُ الْمَاكِرِينَ | فیلم جدید از لحظۀ به شهادت رسیدن ندا آقاسلطان؛ فیلمی که تمام ادعاهای حکومتِ سلطان علی خامنه ای را بر باد داد
وای بر کسانی که این حقایق را به این آشکاری ببینند و باز هم از این حکومت جانبداری کنند. تمام مسائل یک سال گذشته به کنار؛ فقط به همین ماجرای به شهادت رسیدن ندا توجه کنید. نگاه کنید حکومت چه داستان هایی از روز اول سر هم کرد و حالا با این فیلم به این توجه کنید که این یزیدیان چقدر کثیفند، چقدر پلیدند. مردم عادی که فرقی به حالشان نکرد جز اینکه بار دیگر داغِ این عزیز از دست رفته برایشان تازه شد؛ این فیلم نشانه هایی است برای آنهایی که هنوز با حکومتِ سلطان هستند تا حجت بر آنها تمام شود. قانونِ الهی است که:
وَمَكَرُواْ وَمَكَرَ اللّهُ وَاللّهُ خَيْرُ الْمَاكِرِينَ
و [دشمنان‏] مكر ورزيدند، و خدا [در پاسخشان‏] مكر در ميان آورد، و خداوند بهترين مكرانگيزان است.
(سوره : آل عمران آیه:54)
سگانِ درگاهِ ولایت، باور کنید برای این خون های به ناحق ریخته شده باید جواب دهید. شاید همین روزها یا شاید سال های دور، ولی یقین داشته باشید که باید جواب دهید.
آقایان رضایی و توکلی و مطهری و قالیباف که دل در گرو سلطان علی خامنه ای دارید؛ مراجعی که جرأت ندارید در مقابل ظلم بایستید، چاپلوسانی که ویژه نامه هایی مثل “عبور از فتنه” منتشر می کنید، اصلاح طلبانی که هنوز به قرائتِ خاصی از ولایت فقیه باور دارید، والله این حکومت، حکومتِ باطل است. چه باید رخ دهد که شما باور کنید این حکومت به نام الله، حکومتِ شیطانی به پا کرده است؟
دوستان، لینک های زیر فرمت های مختلف این کلیپ در آپلود سنترهای متفاوت هست:

دانلود با کیفیت خوب
http://www.mediafire.com/?m1nmev1rdzl
دانلود با کیفیت متوسط
http://www.mediafire.com/?iyrjimwngev
دانلود با کیفیت پائین
http://www.mediafire.com/?5f2o3ngdmmm
دانلود با کیفیت متوسط
http://www.4shared.com/video/styqPc6L/CAUTION_GRAPHIC_VIDEO_New_vide.html
دانلود با کیفیت متوسط
http://www.4shared.com/video/a5Cfs_J0/CAUTION_GRAPHIC_VIDEO_New_vide.html
—————————————————–
در همین ارتباط:
دوستان لینک زیر خبری هست از سایتِ حکومتی تابناک با عنوانِ “مستند تقاطع و افشای پشت پرده قتل ندا”. در قسمتی از این خبر آمده:
چند ماه پیش نیز فیلمی در اینترنت پخش شد که در آن به شیئ مشکوکی که در صحنه قتل ندا در دست او قرار داشت اشاره شده است. در فیلم به یک بطری در دست چپ ندا اشاره شده که او با زیرکی آن را بالای صورت خود آورده و سپس مقداری خون را از آن بر روی صورتش می ریزد تا عکاس حاضر بلافاصله این صحنه و عکس معروف ندا را ثبت کند.
این فیلم نشان می‌دهد که ندا با همکاری آرش حجازی و استاد موسیقی خود سناریویی را اجرا می‌کند که شاید خود او هم فکر نمی‌کرده پایان آن به منجر کشته شدنش شود.
نداشتن شرف را در اطلاع رسانی میبینید؟ نگاه کنید چگونه یک مطلب دروغ را زیر لوای یک گزارش به خواننده القا می کنند؟
http://tabnak.ir/fa/pages/?cid=103548
*********************************************
http://leisuremind11.wordpress.com/2010/06/11/%d9%88%d9%8e%d9%85%d9%8e%d9%83%d9%8e%d8%b1%d9%8f%d9%88%d8%a7%d9%92-%d9%88%d9%8e%d9%85%d9%8e%d9%83%d9%8e%d8%b1%d9%8e-%d8%a7%d9%84%d9%84%d9%91%d9%87%d9%8f-%d9%88%d9%8e%d8%a7%d9%84%d9%84%d9%91%d9%87/#comments

Advertisements

برچسب‌ها: , , , , , , , , , , , , ,


%d وب‌نوشت‌نویس این را دوست دارند: