می حرام، ولی به ز مال اوقاف است!

با تشکر از دوستی که مطلب زیر را برای ما ارسال داشته اند، ما از مطالب ارسالی شما استقبال کرده و پس از تایید هیئت تحریریه همه را در این سایت قرار میدهیم ( ذکر  یک مقاله و خبر  لزوما به معنای تایید اعتقاد و مرام سیاسی نویسنده نیست) :

فقیه مدرسه دی مست بود و فتوا داد – که می حرام٬ ولی به ز مال اوقاف است! ( حافظ )
ولایت خامنه‌ای و دولت احمدی‌نژاد خسارت‌های زیادی به کشور وارد کردند اما انصافاً خدمات شایانی هم انجام دادند! این که ریشۀ‌ اعتقادات خرافاتی مانند باور به ساکن چاه جمکران و هالۀ‌ نور و این چیزها را خشکاندند را همه می‌دانیم اما حرکت اخیرشان علیه مجلس و دانشگاه آزاد، دیگر شاهکاری بود بی‌بدیل. حتماً یادتان هست آن‌وقت که بعد از دوم خرداد هنوز مجلس دست اصلاح‌طلبان نیفتاده بود تا کسی می‌گفت بالای چشم مجلس ابروست فوراً کفن‌پوشان بیرون می‌ریختند که وای به ساحت مقدس مجلس که امام فرموده بودند «در رأس امور است» خدشه وارد شد و چه و چه… حالا با صد و خورده‌ای بچه بسیجی تازه محاسن رویده آفتابه دست گرفتند و آن‌چنان گلاب به روی این مجلس زدند که دیگر نمی‌تواند قد راست کند. مثل این که آقایان فراموش کرده‌اند که دست‌نشانده هستند و خواستند در مقابل ولی‌نعمت خود عرض‌اندامکی کنند که سرجایشان نشانده شدند! اما این مجلس اصولاً آبرو و اعتباری نداشت که بخواهد برود. کار بسیار بزرگتری خامنه‌ای و عنترش انجام دادند و آن تصرف اموال اوقاف بود. اوقاف نهادی نیست که امروز و دیروز ایجاد شده باشد. قرن‌هاست قدمت دارد و حکومت‌ها به‌سختی می‌توانستند به اموال وقفی دست دراز کنند و اکنون جناب احمدی‌نژاد در سایۀ‌ بلاهت رهبر و وقاحت همپیمانانش این طلسم تاریخی را شکستند. امروز دانشگاه آزاد را گرفتند فردا نوبت اموال امام رضا می‌شود!
جنگ حذف مخالفان به حذف میرحسین و کروبی خاتمه پیدا نمی‌کند. این دعوا ادامه دارد. دزدان و رهزنان همیشه همین‌طور عمل می‌کنند. مانند گرگ‌هائی که گرد هم حلقه می‌زنند و تا یکی‌شان ضعف نشان دهد بقیه به آن حمله می‌کنند و تکه پاره‌اش می‌کنند. این‌ها هم دندان تیز‌کرده‌اند برای یکدیگر و لگد‌پرانی‌شان گرفته است و ماهیت لومپن و پاچه‌ورمالیدگی خود را عیان می‌کنند. بگذارید تحریم‌ها عملی شود و اندکی حلقه براینان تنگ شود خواهید دید چگونه به جان هم می‌افتند و به هیچ‌چیز رحم نمی‌کنند. همین که بوی الرحمانشان بلند شود برای این که از قافله عقب نیفتند آن‌چنان به لجن‌مال کردن یکدیگر می‌پردازند که شقی‌ترین مخالفانشان در خواب هم نمی‌بینند.
جنگ قدرت از آن‌جنگ‌هاست که پایانی برایش متصور نیست مگر نابودی تمام طرفین قدرت. ما باید هوشیار باشیم و گرفتار جنگ‌های واقعی یا زرگری این‌ها نشویم. راه ما راه ماست. البته در آن باز است و هرکس از قطار نظام پیاده شود عجالتاً اینجا در به رویش بسته نیست. مگر نوریزادها نیامدند و با آغوش باز استقبال نشدند؟ اما شرط دارد و شرطش این است که نخست تفی بر روی این رهبر جانی بیندازد و بعد بیایند٬ مانند کاری که نوریزاد کرد٬ متذبذبین و میانه‌دارها جایی اینجا ندارد. مردم ایران عزم جزم کرده‌اند برای ایرانی به دور از فساد و دیکتاتوری٬ ایرانی با قوانین انسانی برآمده از خرد جمعی. هر کس این راه را می‌پسندد بیاید و امیدوار باشد که مردم او را خواهند بخشید. مردم بزرگوار و بخشنده‌اند و مانند خامنه‌ای و شرکایش کینه‌جو و درنده نیستند. با شما هستم که هنوز دمتان به دم این نظام وصل است تا دیر نشده خود را نجات دهید. هرچقدر چاپلوسی کنید، هرچقدر زبون و خوار باشید، اگر اندکی فقط اندکی بارقۀ‌ انسانی در وجودتان باشد دیر یا زود ترکش اینان شما را هم خواهد گرفت. تا دیر نشد به صف مردم بیاید و این ولی‌جبار و جانی را رها کنید وگرنه با او به قعر لجنزاری که ساخته است فرو خواهید رفت. دوست می‌گوید گفتم، دشمن می‌گوید می‌خواستم بگویم. من آن‌چه شرط بلاغ بود با تو گفتم خواه پند میگیر خواه ملال!
.
http://balva.wordpress.com/2010/06/23/%d9%85%db%8c-%d8%ad%d8%b1%d8%a7%d9%85%d9%ac-%d9%88%d9%84%db%8c-%d8%a8%d9%87-%d8%b2-%d9%85%d8%a7%d9%84-%d8%a7%d9%88%d9%82%d8%a7%d9%81-%d8%a7%d8%b3%d8%aa/#comments

Advertisements

%d وب‌نوشت‌نویس این را دوست دارند: