کوچکوف روسی یا کوچک زاده ایرانی؟!

با تشکر از دوستی که مطلب زیر را برای ما ارسال داشته اند، ما از مطالب ارسالی شما استقبال کرده و پس از تایید هیئت تحریریه همه را در این سایت قرار میدهیم ( ذکر  یک مقاله و خبر  لزوما به معنای تایید اعتقاد و مرام سیاسی نویسنده نیست) :

توضيح علی مطهری درباره ماجرای روز چهارشنبه صحن علنی مجلس
علی مطهری نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی با ارسال مطلبی برای “تابناک” در مورد مسائل پیش آمده در جلسه روز چهارشنبه مجلس و درگیری لفظی ایجاد شده بین خود و مهدی کوچک زاده دیگر نماینده مردم تهران توضیحاتی را به شرح زیر ارائه کرده است که عیناً در ذیل می آید:
به گزارش خبرنگار «تابناک» در مطلب ارسالی علی مطهری آمده است: نظر به مطالبی كه در برخی رسانه ها درباره سخنان اين جانب در صحن علنی مجلس در روز چهارشنبه2/4/89 منتشر شد، توضيحی را به عرض ملت شريف ايران مي رساند:
اينجانب در مخالفت با يك فوريت “طرح معتبر بودن مصوبات شورای عالي انقلاب فرهنگي در خصوص دانشگاه آزاد اسلامی” صحبت مي كردم. پس از بيان استدلال های خود و اينكه اساساً نيازی به اين طرح نيست زيرا اگر مصوبه مجلس اشكالي داشته باشد شورای نگهبان ايراد خواهد گرفت، به سخن مطرح كننده محترم اين طرح اشاره كردم كه گفته بود يكي از اهداف اين طرح حل مشكل اصولگرايان است كه متهم به ضديت با ولايت فقيه شده اند. گفتم اصول گرايان مشكلی جز برخی از همين نمايندگانی كه اين طرح را ارائه و ديروز در مقابل مجلس آن برنامه را عليه مجلس اجرا كردند ندارند.
آقای كوچك زاده كه در رديف جلوی ما قرار دارد از اوايل اين جلسه در اعتراض به سخنان آقای دلخوش و نيز رئيس جلسه كه با اشاره به حادثه روز قبل از حيثيت مجلس دفاع كرده بودند فريادها می كشيد و برای اطرافيان خود سرسام ايجاد كرده بود و از طرفی در تحريك افراد حاضر در تجمع سازمان داده شده روز قبل عليه مجلس نقش اساسي داشت. لذا خود به خود و بدون اين كه از قبل طراحی كرده باشم نام ايشان بر زبانم جاری شد و از آنجا كه ما دو سه سالی در دبيرستان علوی همكلاس بوديم و در آن زمان نام خانوادگي ايشان كوچكوف بود و ايشان را به اين نام صدا مي زديم، طبق عادت مألوف در ادامه سخنم گفتم “افرادی مانند آقای كوچكوف” و طبعا مجبور شدم توضيح كوتاهی راجع به نام ايشان بدهم.
در اينجا آقای كوچك زاده جاسوزنی فلزی حاوی سوزن و گيره را محكم به طرف من پرتاب كرد كه به پشت مانيتور ميز اين بنده اصابت كرد به طوری که یک لحظه احساس کردم مانیتور شکست که اگر به صورت اينجانب اصابت می كرد معلوم نبود چه بلايی بر سر من می آمد.
من اعتنا نكردم و به حرف خود ادامه دادم، اما ايشان از جاي خود بلند شد و به سوی من آمد، گويی كه قصد جان مرا دارد و حرف هايی زد كه يادم نيست چه گفت. در اينجا ظاهرا من چند كلمه ای گفته بودم كه خارج از ادب بود و البته در مجلس شنيده نشد و فقط كساني كه از راديو گوش مي دادند شنيدند و محتوای آن “بنشين” و “ساكت باش” و كلمه ديگری بود كه معني آن را نمی دانم و جالب است كه برخي روزنامه ها و سايت ها فقط به همان چند كلمه پرداخته بودند. حتی وقتی يكی از دوستان كه از راديو گوش كرده بود به من گفت چنين كلماتی گفتی، گفتم اصلاً يادم نيست و اگر گفتم در يك شرايط غير عادی بوده است.
به هر حال هيچ كس جز معصومين از خطا و گناه مصون نيست و اگر آقای كوچك زاده از آن چند كلمه كه شايد خودشان هم نشنيده اند و فقط رسانه ها مطرح و بزرگنمايی كردند ناراحت شده اند از ايشان عذرخواهی می كنم.
.
http://www.tabnak.ir/fa/pages/?cid=106023

Advertisements

%d وب‌نوشت‌نویس این را دوست دارند: