هفت سال از زجرکُش شدن زهرا کاظمی گذشت

با تشکر از دوستی که مطلب زیر را برای ما ارسال داشته اند، ما از مطالب ارسالی شما استقبال کرده و پس از تایید هیئت تحریریه همه را در این سایت قرار میدهیم ( ذکر  یک مقاله و خبر  لزوما به معنای تایید اعتقاد و مرام سیاسی نویسنده نیست) :

امروز بیستم تیرماه هشتاد و نه است. هفت سال پیش در چنین روزی بود که زهرا کاظمی با تنی کوفته از شکنجه های فراوان زجرکُش شد. سردسته جنایتکاران قاضی دست نشانده ای به نام سعید مرتضوی بود که مستقیماً در شکنجه و قتل زهرا کاظمی دست داشت. عروسک کوکی رژیم، سعید مرتضوی به تنها چیزی که اعتقاد نداشت قانون بود چرا که در دستگاه ظلمگستری رژیم گندیده و پوسیده ولایت فقیه به جز فرمان های حضرت ایة الله العظمی دیکتاتور!!! قانون دیگری وجود ندارد. درباره زهرا کاظمی فراوان گفته و نوشته شده است و نیازی به بازگوئی چندباره رنجنامه ای چنین روشن نیست.
اما نکته اینجاست که رژیمی که در بازداشتگاه ها و زندان ها و شکنجه گاه هایش زشت ترین و چندش آورترین رفتارها را با دختران و زنان زندانی انجام می دهد، پیاپی دم از حجاب و عفاف می زند!
چرا موی تو دو سانتی متر از روسریت بیرون آمده است؟ چرا کفش پنجه باز بدون جوراب پوشیده ای و به ناخن پاهایت لاک سرخ رنگ زده ای؟ چرا روسری تو رنگارنگ است؟ چرا مانتوی تو کوتاه است؟ چرا شلوار تنگ و چسبان پوشیده ای؟ مردی که با او راه می روی کیست؟ اگر شوهر توست مدارک و کارت شناسائی معتبر برای اثبات زن و شوهر بودن شما کو؟ و ……..
به قول معروف: ( قربان برم خدا را – یک بام و دو هوا را )
اگر کسانی می خواهند درباره زجرکُش شدن زهرا کاظمی بیشتر بدانند بهتر است به لینک زیر نگاهی بیاندازند: http://jahanezan.wordpress.com/2010/06/24/tanin-302/#more-2899
.
http://jahanezan.wordpress.com/2010/07/11/tanin-348/#more-3328

Advertisements

برچسب‌ها: , , , , , , , , , ,


%d وب‌نوشت‌نویس این را دوست دارند: