اکنون وقت آن است که مغازه دارا ن و کسبه در تمام تهران به اعتصاب بازار بپیوندند قبل از آن که دولت در حمله ای سراسری اعتصاب را درهم شکاند(دوراندیش)

بازار همچنان در اعتصاب است . ستون فقرات حکومت اسلامی با اعتصاب بازار به لرزه افتاده است . بازار سایر شهرها نیز به اعتصاب میپیوندند . خبر از تبریز قهرمان میرسد که بازار تبریز نیز دست به اعتصاب زده . تبریزیان البته انتقام قتل الناز بابازاده را نیز خواهند گرفت .

اما حکومت نیز بی کار نمینشیند . درست است که فعلا حیران شده ، همانطور که در روزهای اول پس از شروع تظاهرات ملیونی سال 1388 گیج و حیران شده بود . ولی به سرعت همه نیروهای خود را گرد خواهد آورد و اینبار نوک پیکان حمله آن متوجه بازار خواهد شد. ملت ما باید از اعتصاب بازاریان حمایت کند . اگر خواهان پیروزی جنبش سبز و خلاصی از دیکتاتوری جمهوری اسلامی هستیم باید به هر صورت ممکن از اعتصاب بازاریان پشتیبانی کنیم . اگر اکنون نجنبیم فردا دیر است.

کسبه و مغازه داران در سطح شهر تهران ، شما نیز همانند بازاریان ، همانند همه مردم ایران زیر ستم دولت کودتا هستید . به برادران بازاری خود بپیوندید . شما نیز مغازه های خود را تعطیل کنید . از دست دادن اندکی سود در مقابل آزادی فردای ایران و اقتصادی بهتر که کسب شما را نیز رونق خواهدداد چیزی نیست . با آینده نگری به اعتصاب بازار بپیوندید و از آنان حمایت کنید .

«پیروزی نزدیک است»

«دوراندیش»

Advertisements

برچسب‌ها: , , , , , , , ,

یک پاسخ to “اکنون وقت آن است که مغازه دارا ن و کسبه در تمام تهران به اعتصاب بازار بپیوندند قبل از آن که دولت در حمله ای سراسری اعتصاب را درهم شکاند(دوراندیش)”

 1. ایرانی‌ Says:

  زنده باد. آفرین بر بازاریها و ترک‌های غیور و دانشجو‌های کشورمان.

  بازاریها و کسبه نشان دادند که مرد عمل هستند.

  حال نوبت مردم است که سهم خود را ادا کنند و به آنها بپیوندند.

  بازار را تنها نگذارید.

  مردم متحد شوید.

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.


%d وب‌نوشت‌نویس این را دوست دارند: