آذربایجان را دریابیم ، خطر تجزیه طلبان مزدور الهام علی اف دیکتاتور باکو را دست کم نگیریم (دوراندیش)

الهام علی اف رهبر یکی از دیکتاتوریهای باقیمانده از فروپاشی حکومت شوروی است . پدر او  حیدر علی اف دیکتاتور سابق آذربایجان و رهبر حزب کمونیست آن کشور بود که بلافاصله پس از سقوط حکومت شوروی همچون سایر رهبران جمهوریهای سابق شوروی تغییر موضع داد و توانست همچنان در راس قدرت باقی بماند و همان حکومت را البته تحت عنوان غیر کمونیست در آذربایجان ادامه دهد . خانواده این دیکتاتور مشهور به فساد گسترده هستند . به عنوان مثال همین یکی دو هفته اخیر  خبری در مورد خریدهای هنگفت زمین و ساختمان در دوبی توسط پسر 15 ساله الهام علی اف به صورت گسترده در خبرگزاریهای مختلف درج شده بود . این خانواده آذربایجان را همچون یک حکومت سلطنتی موروثی اداره میکنند به صورتی که حکومت به اصطلاح جمهوری آذربایجان از پدر به پسر رسیده و مطمئنا پس از الهام نیز به پسر او خواهد رسید ، چیزی شبیه حکومتهای موروثی و در واقع شاهنشاهی کره شمالی ، لیبی ، سوریه ، مصر و غیره .

این آقای الهام علی اف اشتهای عجیبی برای گسترش آذربایجان کوچولوی خود دارد . از ترکیه که چشم امیدی نیست ، در شمال هم با روسیه طرف است که ارباب سابق بوده و به هیچوجه اجازه گسترش نمیدهد در نتیجه تنها امیدش به گسترش به سمت جنوب یعنی ایران است که اکنون تحت حکومت «بی بصیرت» رهبران جمهوری اسلامی توان زیادی برای دفاع از سرحدات خود ندارد . آذربایجان از زمانی که از بیست سال پیش دارای دولت مستقلی شد توان و تجهیزات زیادی را برای تبلیغات در آذربایجان ایران بسیج کرده است . به برکت فروش نفت دریای خزر دولت آذربایجان اینقدرها پول دارد که بتواند مزدورانی را در آذربایجان ایران بخرد و بسیج کند . متاسفانه سیاستهای نابخردانه جمهوری اسلامی هم همچون پاشیدن نفت بر آتش توطئه سرویسهای مخفی آذربایجان است . نارضایی عمومی مردم از جمهوری اسلامی در ایران  در آذربایجان توسط جاسوسان الهام علی اف به کانال تجزیه طلبی هدایت میشود . اینان روز به روز بر تبلیغات خود در خارج و داخل ایران می افزایند .

کسی نیست به اینها بگوید آخر کدام آذربایجان مستقل؟ حکومت آذربایجان روسیه را که کمونیستهای روسی فقط پس از پیروزی انقلاب اکتوبر ایجاد کردند. اصولا کشوری  به اسم آذربایجان دست ساخت کمونیستهای روسیه است و هرگز در تاریخ نشانی از چنین کشوری وجود نداشته است. کشور آذربایجان یکی از کشورهای مصنوعی دنیاست که فقط نود سال عمر دارد و بس. از آن طرف ایران را داریم که سه هزارسال است با همین نام در همین فلات ایران وجود داشته است . حالا واقعا رو میخواهد که یک کشور مصنوعی نودساله ادعای بخشی از خاک یک سرزمین وسیع تاریخی را داشته باشد .اگر به تبلیغات و نوشته های این آقایان پان ترکیست توجه کنید آشکارا در همه مقالات و مطبوعات خود از آذربایجان ایران به اسم آذربایجان جنوبی نام میبرند و این یعنی مقدمه تجزیه آذربایجان از ایران و الحاق آن به دیکتاتوری خونریز الهام علی اف .البته آقایان کور خوانده اند و اگر قرار باشد سرزمینی به سرزمین دیگر ملحق شود این کشور مصنوعی آذربایجان است که تا 150 سال پیش جزئی از سرزمین ایران بود و فقط به علت بی کفایتی شاهان قاجار پس از دو هزار و اندی  سال  از ایران جدا شد.

اما به هر حال ما ایرانیان و جنبش سبز به خصوص باید به هوش باشیم تا این توطئه عملی نشود . به خاطر باید داشت که بسیاری از جنبشهای جدایی طلب در جهان که منجر به کشتارهای وحشتناک شدند نیز به همین صورت و با حمایت سرویسهای جاسوسی خارجی در کشورهای دیگر شروع شده و سپس منجر به جنگهای خانمان سوز شدند.متاسفانه ایران ما نیز از گرفتارشدن در چنین فاجعه ای نمیتواند مستثنی باشد . این خطر را باید جدی گرفت وبا تمام قوا به ستیز با تبلیغات دروغین پان ترکیستهای حیدر علی اف برخاست .

«دوراندیش»

Advertisements

برچسب‌ها: , , , , , , , ,

3 پاسخ to “آذربایجان را دریابیم ، خطر تجزیه طلبان مزدور الهام علی اف دیکتاتور باکو را دست کم نگیریم (دوراندیش)”

  1. آذربایجان را دریابیم ، خطر تجزیه طلبان مزدور الهام علی اف دیکتاتور باکو را دست کم نگیریم « فریاد سبز Says:

    […] برای نظر دادن دروبلاگ منبع: (انقلاب سبز مردم ایران) اینج…   […]

  2. ناشناس Says:

    این چرتدیات نژادپرستانه چیه بافتی؟!

  3. اوختای بابایی Says:

    به امید استقلال آذربایجان از دست فاشیستهای پان ایرانیست

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.


%d وب‌نوشت‌نویس این را دوست دارند: