مهاجمان در اطراف خانه کروبی فریاد می زنند :بیایید شیخ تان را نجات دهید، از چه می ترسید؟!

12 شهریور:

بیش از ۲۰۰ نفر از شبه بسیجیان و لباس شخصی‌ها منطقه سکونت مهدی کروبی را محاصره کرده‌اند.

حسین کروبی، فرزند بزرگ مهدی کروبی با بیان این مطلب به جرس گفت: از دیشب تا به حال هر جای سالمی هم که برای خانه مانده بود، خراب کردند. چند کابل تلفن که ندیده بودند را درآوردند و هر جا را که دستشان می‌رسید، تخریب کردند.

وی با بیان این که شب گذشته به دلیل شلیک، لوله آب ترکیده و مجبور به بستن آب شده بودند، گفت: فقط آب و برق‌مان را کامل قطع کنند.

حسین کروبی، در باره وضعیت یاری سرتیم محافظان کروبی که شب گذشته به بیمارستان منتقل شد، اظهار کرد: خبر جدیدی از وضعیت‌اش ندارم، فقط می‌دانم از ناحیه چشم و سر و دنده‌ها دچار آسیب‌دیدگی شدید است.

بیایید شیخیتان را نجات دهید، از چه می ترسید؟!

همچنین یکی از شاهدان عینی وقایع صبح امروز در مقابل منزل کروبی به جرس خبر داد که مهاجمان اغلب صورت خود را با ماسک و پارچه و چفیه پوشانده اند.

وی گفت: امکان رفت و آمد در کوچه تا حدودی هست و هنوز به آن حد نرسیده است که کوچه اشان را کامل ببندند. اما یکی از بسیجیان با در دست داشتن بلندگو برای ایجاد ترس و رعب و وحشت در همسایه ها اقدام به فحاشی به همسایگانی که برای دیدن به کنار پنجره های ساختمانشان آمده بودند کرد و آنها را تهدید می کرد.

این شاهد عینی اعلام کرد که این بسیجی بدون داشتن مخاطب خاصی فریاد می‌زد: چرا ایستاده اید؟ بیایید شیخیتان را نجات دهید، از چه می ترسید؟!

وی می گوید که این مهاجمان که وسایل نظیر باتوم برقی، باتوم، تفنگ پینت بال و اسلحه های سرد دیگر به همراه دارند به وضوح سرگردان‌اند و برنامه بعد خود را نمی دانند.

این شاهد عینی با بیان این که تنها در این وقایع تنها سربازان وظیفه در محل حاضر شدند گفت: من که با خودشان حرف زدم بسیار ناراضی بودند و خودشان می گویند که ما مترسکیم و هیچ اختیاری نداریم و هدف مهاجمین را ایجاد رعب و وحشت و خود نمایی گفتند.

به گفته وی تنها وسایلی که این سربازان در اختیار داشتند سپر و باتوم بوده که حق استفاده از باتوم هم برای آنان صادر نشده است.

گفته می‌شود مهاجمان در تلا‌ش‌اند تا به گونه ای از خانه ی پشتی وارد شوند اما منزل کروبی آپارتمان پنج طبقه بلندی است که به هیچ عنوان راهی از خانه های دیگر ندارد و هیچ نوع دسترسی نمی توان یافت.

کشیدن چادر از سر زن مسلمان در مقابل منزل کروبی

در خبری دیگر، پایگاه خبری سحام‌نیوز گزارش می‌دهد که شب گذشته نیروهای لباس شخصی و بسیجی مقابل منزل مهدی کروبی با حمله به یک زن او را به شدت کتک زدند.

بنا به این گزارش این بسیجیان درماه رمضان و شب قدر با کشیدن چادر از سر این زن وی را به شدت مورد آسیب قرار دادند.

همسر وی نیز که جهت دفاع از همسرش بر آمد با ضرب و شتم شدید از طرف یکی از نیروهای یگان ویژه مصدوم شد. یگان ویژه به جای دستگیری عاملان این فاجعه، این زن و شوهر که از خانواده شهدا نیز هستند دستگیر و داخل یک ون محبوس کرد.

گویا از نظر این افراد مهاجم، اتهام این زن صحبت با گوشی تلفن همراه بوده است.

Advertisements

%d وب‌نوشت‌نویس این را دوست دارند: