بی خبری مطلق از محسنی، مسوول دفتر ميرحسين موسوی، کلمه

در ادامه افزايش محدوديتها برای مير حسين موسوی، مسوول دفتر وی دوشنبه گذشته بازداشت شد. هنوز مشخص نيست آقای محسنی به کدام زندان يا بازداشتگاه منتقل شده و کجا نگه داری می شود کلمه :با وجود گذشت پنج روز از بازداشت محسنی ،مسوول دفتر مير حسين موسوی هنوز هيچ اطلاعی از وضعيت وی در دست نيست و او هيچگونه تماسی با خانواده اش نداشته است . اين در حالی است که طبق گفته دادستان تهران هر متهم پس از گذشت ۲۴ ساعت از بازداشتش بايد با خانواده اش تماس بگيرد و محل بازداشت اش را اطلاع دهد .

به گزارش کلمه، در ادامه افزايش محدوديت ها برای مير حسين موسوی ، مسوول دفتر وی دوشنبه گذشته بازداشت شد. هنوز مشخص نيست آقای محسنی به کدام زندان يا بازداشتگاه منتقل شده و کجا نگه داری می شود .

خيلی ها معتقدند با بازداشت مسوول دفتر موسوی فشار های امنيتی بر وی وارد مرحله ی تازه ای شده است .

نيروهای امنيتی از هفته های گذشته با حضور در اطراف دفتر ميرحسين از حضور مراجعين به دفتر وی جلوگيری و آنها را بازداشت و پس از ساعتها بازجويی و اخذ تعهد کتبی برای عدم مراجعه مجدد ،رها می کردند.

همچنين ، چهارشنبه شب گذشته نيروهای امنيتی با حمله به دفتر مهندس موسوی، اقدام به تفتيش و بازرسی از محل کرده و برخی وسايل موجود در دفتر را نيز با خود بردند.

Advertisements

%d وب‌نوشت‌نویس این را دوست دارند: