افزایش جمعیت مقابل صرافی‌‌های فردوسی

ازدحام جمعیت مقابل صرافی‌های فردوسی امروز نیز کاملاً مشهود است به نحوی که می‌توان گفت نسبت جمعیت امروز در قیاس با هفته‌های گذشته نه تنها کاهش نیافته بلکه افزایش نیز یافته است، از طرفی عرضه ارز با نرخ دولتی امروز از ساعت ۱۱ صورت خواهد گرفت.

اسدالله اسدپور مدیر صرافی بانک ملی روز گذشته به خبرنگار فارس گفته بود: امروز بهای انواع ارز مشابه روز گذشته است؛ بخاطر تعطیلی بازارهای جهانی دلار به نرخ روز گذشته فروخته می‌شود.

همچنین تحلیل وی از وضعیت بازار فروش دلار طی روز گذشته این بود که بازار بسیار آرامتر از روز شنبه است و کاهش صف‌های مردم برای خرید دلار دولتی در مقابل صرافی‌ها از نشانه‌های این مهم است.

اما با وجود اینکه مدیر صرافی بانک ملی از آرامش بازار سخن می‌گفت روز گذشته و امروز داغی بازار به جایی رسیده که خانم‌های خانه‌دار را نیز از خانه‌هایشان بیرون و به پشت صرافی‌های میدان فردوسی کشانده است. نخستین روزهایی که بازار ارز به این التهاب دچار شده بود فقط دلالان بودند که به راحتی می‌شد تشخیص داد برای چه به صرافی‌های فردوسی مراجعه کردند.

نشستن تعدادی خانم آن هم از نوع خانم‌های خانه‌دار و البته غیرایرانی در مقابل صرافی فروشنده دلار دولتی امروز جلوه‌ای دیگر به یکی از صف‌های انتظار خرید دلار دولتی داده بود.کشش مردم برای خرید دلار به امید کسب سود بالا به جایی رسیده که علاوه بر دلالان امروز بسیاری از افراد عادی همچنین خانم‌های خانه‌دار به منظور خرید دلار دولتی در صف ایستادند.

Advertisements

%d وب‌نوشت‌نویس این را دوست دارند: