علی شکوری راد بازداشت شد، کلمه

علی شکوری راد، عضو جبهه مشارکت ايران اسلامی بازداشت شد. وی که صبح ديروز برای ارائه ی پاره ای از توضيحات احضار شده بود تا شب به منزل بازنگشت و بر اساس گزارش های رسيده و شواهد موجود اين عضو جبهه مشارکت نيز بازداشت شده است.

 علی شکوری راد، عضو جبهه مشارکت ايران اسلامی بازداشت شد.

به گزارش کلمه، وی که صبح ديروز برای ارائه ی پاره ای از توضيحات احضار شده بود تا شب به منزل بازنگشت و بر اساس گزارش های رسيده و شواهد موجود اين عضو جبهه مشارکت نيز بازداشت شده است.

گفته می شود که دليل اين بازداشت به دليل دو نوشته اخير او در باره محسنی اژه ای دادستان کشور و سخنگوی قوه قضاييه است. پس از آنکه سخنگوی قوه قضاييه در دو مصاحبه مطبوعاتی اخير خود در رابطه با انحلال جبهه مشارکت و سازمان مجاهدين انقلاب اسلامی اظهاراتی را مطرح کرد،شکوری راد در مقام پاسخگويی بر آمد و ضمن رد اظهارات محسنی اژه ای در رابطه به انحلال احزاب اصلاح طلب، سخنان دادستان کشور را متناقص و دورغ های جديد خواند.

شکوری راد در نوشته خود که با نام ” افتضاح روی افتضاح؛تناقض‌گويی و دروغ‌های جديد” منشر شده بود خطاب به اژه ای نوشت: ” آقای محسنی اژه ای کم کم نشان می دهد ،بعد از قاضی مرتضوی که حقيقتاً يک پديده تاريخی در دستگاه قضا بود تمايل به پديده شدن دارد با اين تفاوت که قاضی مرتضوی، هم با هوش بود و هم مسائل را شخصی نمی کرد و به همين دليل بموقع ليز می خورد و توانست ده سال بر کرسی دادستانی تکيه بزند اما آقای اژه بر حسب اشتهار اين قابليت ها را ندارد. لذا بعيد است دوام چندانی بخصوص در سمت سخنگويی داشته باشد.

Advertisements

%d وب‌نوشت‌نویس این را دوست دارند: