بحران عظیم اقتصادی در راه است ، رهبران سبز ، اینبار دیگر فرصت را از کف ندهید (دوراندیش)

صدای غرش رعد را میشنوید ؟ طوفانی خانمان بر انداز در راه است و به زودی ابرهای سیاه یک بحران اقتصادی عظیم  بر سر ایرانیان سایه خواهد افکند . دولت ابله احمدی نژاد با دست خود تیر خلاص بر شقیقه خود زده است . پس از اتلاف بیش از سیصد ملیارد دلار درآمد نفت در عرض چهار سال ،  اکنون که کف گیرشان به ته دیگ خورده و بهای نفت پایین آمده و تحریمها فشار آور شده اینان با بی خردی تمام در میان این بحران عظیم اجتماعی که ایران را فراگرفته وقت گیر آورده اند که یارانه ها را نیز حذف کنند .

فرصت طلایی پس از انتخابات 88 به علت دست دست کردن و ملایمت بیش از حد شما از دست رفت . آنوقت که ملیونها مردم با شور و حرارت در خیابانها بودند و حکومت عقب کشیده و دستپاچه شده بود کوتاه آمدید تا جنبش سرد شد و مردم به خانه ها بازگشتند . به دولت فرصت دادید تا ارتش شکست خورده و هزیمت یافته خود را دیگر بار سامان دهد و کنترل خیابانها را به دست بگیرد . بیایید اینبار دیگر کوتاه نیایید و مرد و مردانه از مردم بخواهید در اعتراض به این طوفان اقتصادی که از راه میرسد به خیابانها بریزند و دست به اعتصاب و تحصن بزنند . رهبران عزیز ، تا کی منتظر اجازه از وزارت کشور برای تظاهرات خواهید ماند . اجازه ای که هرگز صادر نخواهد شد . اکنون وقت عمل است نه  گدایی مجوز تظاهرات از خامنه ای و احمدی نژاد.

اینبار دیگر این فرصت طلایی را از دست ندهید . به درک که احتما ل دارد جمهوری اسلامی نیز در جریان اعتراضات عظیم مردمی سرنگون شود و شما خود را مقصر بشمارید ، مسئله حیاتیتر از آن است که اکنون غصه بقای جمهوری اسلامی و عصر طلایی خمینی  را بخورید . به جرئت باید گفت که اینبار آینده ایران مطرح است ، زندگی اقتصادی مردم مطرح است ، بلای وحشتناک فقر گسترده که از افق سیاستهای نابخردانه احمدی نژاد سر زده است . مسئولیت شما در برابر آینده ایران بسی حیاتیتر از احساس وظیفه ای است که برای دوام و بقای جمهوری اسلامی میکنید. از طرف تک تک مردم ایران ، از طرف خیل عظیم  بیکاران و آنان که  به زودی به صف آنان خواهند پیوست  ، از طرف توده عظیم حقوق بگیران و کارگران و کارمندان که در تورمی که از راه میرسد سرمایه یک عمر خود را از دست خواهند داد ، از شما میخواهیم ، اینبار دیگر کوتاه نیایید.

«پیروزی نزدیک است»

«دوراندیش»

Advertisements

برچسب‌ها: , , , , , , , , , , ,

8 پاسخ to “بحران عظیم اقتصادی در راه است ، رهبران سبز ، اینبار دیگر فرصت را از کف ندهید (دوراندیش)”

 1. kaveh ahangar Says:

  man motaghedam ta zamani ghodrathaye bozorg be talbanism dar mantagheh neyaz darand regimhaye vahshi molatarism hamchonan be sarkob azadandishan va farzandan mosadegh kabir edameh khahand dad ama melat iran anha ra nakhahand bakhshid.

 2. ناشناس Says:

  albate ba komak hamle cheriki be paygahaye adamkoshi sepah va basig va enfegar va atash zadan in marakez zed irani

 3. جنبش شکست نخوردگان Says:

  شما به اینها توهم دارید. اگر جمهوری اسلامی اطمینان نداشت که رهبری اعتراضات مردم در دست موسوی و کروبی و از خودشان است دست به قطع یارانه ها نمی زد. همانطور که رفسنجانی جریت نکرد به این کار دست بزند. جنبش سبز و رهبری موسوی و کروبی برای این بود که جلوی این کرفته شود که رهبری اعتراضات مردم به دست نیروهای کمونیست و رادیکال بیفتد. موسوی خود اعلام کرد که بدلیل اینکه جمهوری اسلامی را در خطر می دید بعد مدتها دوباره وارد سیاست شد تا انرا نجات بدهد. وی با اتکا به خوش باورانی مثل شما توانست نیش جنبش اعتراضی مردم را بکشد و جمهوری اسلامی را از سرنگونی نجات بدهد. تا شما به این رهبران توهم دارید مطمین باشید که به سرباز بدون جیره و مواجب انها تبدیل شده اید برای حفظ این رژیم . جنبش اعتراضی مردم قرمز است . سبز حسینی را به همان اسلامی های مرتجع واگذار کنید. تما م جناحهای مختلف سرمایه داری در ایران برای کسب مافوق سود به کارگر ارزان وخاموش نیازمندند و این بدون استقرار دیکتاتوری امکان پذیر نیست. موسوی کاملا موافق قطع یارنه ها ست . ترس وی از ان است که این سیاست ممکن است موجب شورش مردم شود. این طرح را رفسنجانی استاد موسوی نیز می خواست اجرا کند. تمام جناحهای سرمایه در ایران خواستار قطع یارانه ها و ارزان تر کرد ن نیروی کار برای کسب سود مافوق و حل بحران اقتصادی خود می باشند. شما باتقاضای خود فقط توهم خود را به سیستم نشان می دهید. اینها اینکاره نیستندو خود هم بارها گفته اند که برای نجات نظام امده اند و در سال گذشته نیز بدلیل توهم شماها موفق شده اند. از این به بعد این به شما بستگی دارد. یا به ما کمونستهای کارگری بپیوندید تا آزادی و برابری و یک جمهوری انسانی را با سرنگونی این رژیم بوجود اوریم یا اینکه دور باطل سال گذشته را تکرار کنید تا رژیم بار دیکر بر بحران خودش با حمله به معیشت مردم فایق اید و دخل همه شما ها را هم در بیاورد. انتخاب با شماست.

 4. من و ما Says:

  این حکومت در ابعاد مختلف زمین گیر شده و به ته راه رسیده
  وقتی گفت همیشه زمین گیر بحث سیاسی یا مخالفت نیس بلکه تموم شده قوه های حکومتیه

 5. saaye Says:

  براي خدا چند بار ازيک سوراخ گزيده شدن .خاتمي و آن همه فرصت سوزي ها بس نبود.اينها انسانهاي شستشوي مغزي شده وايدئولوژيک هستند.خود را دريابيد.ورهبري حقيقتادموکراسي خواه بجوييد. گزيده من: رضا پهلوي «نماد وحدت ايران زمين»

 6. saaye Says:

  و بعد «زنده باد رفراندوم»

 7. سلام Says:

  http://anruzha.wordpress.com/faaliat/

 8. marzban Says:

  بي هيچ ترديد پايان کار جمهوري اسلامي چه موسوي وکهروبي بخواند چه نه رسيده است اما جنبش سبز کار خود را به کمال انجام داد و ان ايجاد اجماع جهاني براي فشردن حلقوم جمهوري اسلامي بود

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.


%d وب‌نوشت‌نویس این را دوست دارند: