خامنه ای به خود بیا ، احمدی نژاد روز به روز دامنه کودتای آرام خود را بسط میدهد

احمدی نژاد در یک اقدام بیسابقه دوازده مشاور خود را که اپسیلونی با او در بعضی موارد تفاوت نظر داشتند برکنار کرد . احمدی نژاد روز به روز دولت کودتایی خود را یکدست تر میکند به صورتی که به زودی این دولت از بالا تا به پایین فقط از مشاوران و کارگزاران گوش به فرمان او تشکیل خواهد شد و بس. خامنه ای اگر دانه خردلی عقل داشته باشد باید دریابد که این کودتای آرام و خزنده دامنگیر او هم خواهد شد . احمدی نژاد و پشتیبانان قدرتمند (و پشت پرده اش) در سپاه به تدریج نیروهای خود را در همه پستهای مهم مملکت مستقر میکنند . کودتای خزنده به آرامی همه زوایا و گوشه های دولت را در بر میگیرد و افسار به زودی به کلی از دست خامنه ای خارج خواهد شد . البته به او به عنوان نماد سمبلیک جمهوری اسلامی احتیاج دارند و به این زودیها کنار نخواهند زدش ، ولی او فقط همین خواهد بود نه بیش ، یک پرچم پاره برای دولت کودتا که گاه گاه نطقی میکند و در مجلس شعرای کاسه لیس حاضر میشود.

باید دید هنگامی که احمدی نژاد میخ خود را کاملا کوبید و از زیر قبای خامنه ای خارج شد و به استقلال کامل رسید چه خواهد کرد . آنگاه است که احمدی نژاد واقعی را خواهیم شناخت . آیا او یک مشایی دوم است؟ آیا اینان سعی دارند مانند دولت چین پس از سرکوب جنبش تیان آن من ،صد و هشتاد درجه تغییر جهت دهند؟ آیا وقتی خود را از شر قدرت خامنه ای خلاص کردند یک روز همه آقایان را با کت و شلوار و کراوات خواهیم دید که دست دوستی به سوی آمریکا دراز میکنند ؟ همان کاری که رهبران شوروی پس از مرگ استالین و رهبران چین پس از مرگ مائو کردند؟ مشایی از هم اکنون نیز نداهایی در مورد اهمیت ایران و پرچم ایران و ایران پرستی و  غیره سر داده است ، آیا پس از پیروزی کامل کودتای خزنده ، آقایان همه ترو تمیز و ریش تراشیده و کراوات پوشیده زیر پرچم ایران عکس خواهند گرفت و درهای مملکت را به روی جهان خارج باز خواهند کرد تا حکومت خود را نجات دهند ،آنسان که کمونیستهای چین کردند؟

«دوراندیش»

Advertisements

برچسب‌ها: , , , , , , ,

7 پاسخ to “خامنه ای به خود بیا ، احمدی نژاد روز به روز دامنه کودتای آرام خود را بسط میدهد”

 1. Rahaii Says:

  اون موقع واسه کودتا به خامنه ای احتیاج داشت الان دیگه اصلا به خامنه ای احتیاج نداره اما خامنه ای نمی فهمه

 2. Reza Says:

  Khob azize del, injori beshe ke khobe.

 3. sepehr Says:

  manam hastamesh asasi aslan mashaio eshghe

 4. توهم Says:

  شما هم مثل اینکه متوهم شدید محمود الت دسته تاریخ مصرفش تموم بشه مثل دستمال میندازنش دور اجل هم حریف این اخوندا نمیشه.این یارو تا شورای نگهبانو داره قدرتش کامله محمودم حریفش نیست به خاطر همینه خامنه ای هنوز هاشمی رو دور ننداخته و به برادرهای دالتون(لاریجانی)قدرت داده .هر کسی که تو ایران زندگی میکنه به راحتی حرف هایی را که گفتم متوجه میشه.

 5. dariush Says:

  این یک توصیه بود برای حمایت از احمدی نژاد یا ؟ وقان شما ما را پخمه گیر آوردید ؟ میگم چطوره از دولت احمدی نژاد حمایت کنیم تا فرداای بهتر داشته باشیم. ؟میدانید هر که نام سبزو سرخ گذاشت دلیل بر حمایت از مردم نیست شما هم خودتون را خسته نکنید ما همان موسوی و کروبی را هم قبول نداریم یادمان نرفته چه ها کردند. موقیعت چین را هم با ایران امام زمانی مقایسه نکنید مردم احمق نیستند شیاد میترسم شاید رهبری نداریم والی احمق نیستیم

  • دوراندیش Says:

   دوست عزیز داریوش اشتباه شما این است که فکر میکنید حکومتهای توتالیتر ایدئولوژیک با هم فرق دارند . بر خلاف نظر شما سازوکار همه حکومتهای توتالیتر متکی بر یک ایدئولوژی یکی است ، نوع ایدئولوژی فرقی ندارد . همه در شرایط مشابه رفتارهای مشابه بروز میدهند.

 6. math games Says:

  post not working in firefox

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.


%d وب‌نوشت‌نویس این را دوست دارند: