موسوی عزیز ، بنی صدر را یادتان هست ؟

مهندس موسوی ادعا دارد رئیس جمهور قانونی ایران است چون در انتخابات تقلب شده است . البته در این زمینه کار زیادی نمیکند به جز صدور چند بیانیه در سال چون میترسد اگر زیاد اعتراض کند اصل نظام برود زیر سوال و سقوط کند . البته قبول که در انتخابات تقلب شده ، اینرا که همه قبول داریم ، اصلا انتخابات در جمهوری اسلامی از اول همه اش تقلب بوده است . همین که فقط چهار نفر از خود نظام را بگذارند جلوی ملت و بگویند فقط از بین این چهار نفر حق انتخاب دارید خودش بزرگترین تقلب است ، ولی به هر حال نظام حتی آنجا هم که موسوی برد و احمدی نژاد باخت جر زده و این میشود تقلب به توان دو .

ولی میخواهم از مهندس موسوی بپرسم ، موسوی عزیز ، بنی صدر را یادتان هست ؟ او در تنها انتخابات نسبتا آزاد جمهوری اسلامی با رای عام مردم انتخاب شد ولی خود شما و دارودسته شما او را به صورت کاملا غیر قانونی بیرون کردید . او سی سال است نشسته پاریس و ادعا دارد که هنوز او رئیس جمهوری قانونی ایران است و اگر جمهوری اسلامی سرنگون شود او باید به ریاست جمهوری برسد .

یادتان هست؟حالا وقتی که جمهوری اسلامی سقوط کرد ، ملت بین شما دونفر کدام را باید انتخاب کند؟

«دوراندیش»

Advertisements

برچسب‌ها: , , , , , , ,

2 پاسخ to “موسوی عزیز ، بنی صدر را یادتان هست ؟”

 1. استقلال آزادی Says:

  او سی سال است نشسته پاریس و ادعا دارد که هنوز او رئیس جمهوری قانونی ایران است و اگر جمهوری اسلامی سرنگون شود او باید به ریاست جمهوری برسد .

  یادتان هست؟

  ……………………………………………..
  واقعا که!

  بنی صدر هیچ وقت این حرف را نزده است, او تا 5 بهمن 1362 رییس جمهوری قانونی ایران بود, تمام شد.

  به دنبال هیچ مقام اجرایی یا غیراجرایی هم در آینده ایران نیست.

 2. شکست سکوت Says:

  سلام
  1-آقای موسوی اگر توانایی بیشتری از چاپ بیانه داشت حتما انجام می داد.شاهد این حرفم روزهای اول بعد از انتخابات:اول که بیانیه داد بعد مردم را به اردوکشی خیابانی دعوت کرد و همه تجمعات و اعتراضات غیرقانونی تا عاشورا.ولی بعد از عاشورا و قیام ملت بصیر ابران در 9 دی این توانایی از اون سلب شد مگر نه دوباره این عاشورا هم اتفاقات سال قبل تکرار می شد و آقای موسوی اون مردم هلهله کن و پرچم امام حسین آتیش زن را مردم خداجو می نامید.
  2- اینکه کاندید شدن برای ریاست جمهوری داوطلبی است و فقط چهار نفر بنا از نمایندگان احزاب و تشکل ها شرکت می کنند، چه جوری می شه تقلب؟
  توی انتخابات 84 که خیلی بیشتر از این 4 نفر بود.
  3- اگر انتخابات در ایران کلا تقلب است پس اون 8 سالی که دوست و رفیق شفیق آقای موسوی سر کار بود چرا نیومدید توی خیابان و بگید تقلب شده؟
  و…

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.


%d وب‌نوشت‌نویس این را دوست دارند: