بوی الرحمن این حکومت دیگر بلند است

چرا؟ چون آدم را به یاد روزهای آخر حکومت شاه می اندازد . پایه های حکومت را موریانه خورده بود ولی به ظاهر حکومت قدر قدرتی می آمد که فکر میکردی سالهای سال طول میکشد تا ساقط شود ، ولی وقتی زمانش رسید در عرض یک سال سقوط کرد و بر خاک افتاد.

چرا حس میکردی حکومتش رو به پایان است ؟ چون دوروبرش از هرچه آدم حسابی بود خالی شده بود . فقط یک مشت چاپلوس متملق دروغگو مانده بودند که در چاپلوسی از هم گوی سبقت میربودند . هر روز که روزنامه ها را باز میکردی یا تلوزیون را نگاه میکردی فقط صحبت ا ز او بود و اینکه چه نابغه قدرتمندی است و اینکه همه حکومتهای جهان از حکومت او درس می آموزند و غیره . اکنون هم که دوروبر خامنه ای را نگاه میکنی از هرچه آدم حسابی و نیمه حسابی است خالی شده و فقط بوزینه هایی مانند احمدی نژاد برایش مانده اند و یک مشت چاپلوس و متملق . حتی هاشمی را هم کنار زده است که او را میشود تشبیه کرد به امینی ها و منصورهای سالهای آخر قبل از سقوط کامل شاه و برکشیده شدن هویداها و نصیریها .

به همین دلیل حس میکنی که این حکومت نیز دوامی ندارد . به ظاهر هنوز قدرتمند است ولی بر ستونهای موریانه خورده ای استوار است که با یک تلنگر انقلابی سرنگون خواهد شد .

«پیروزی نزدیک است »

«دوراندیش»

Advertisements

برچسب‌ها: , , , , , , , ,

2 پاسخ to “بوی الرحمن این حکومت دیگر بلند است”

  1. ناشناس Says:

    مرگ بر دیکتاتور! مرگ بر آخوند ! مرگ بر رژیم فاسد دیکتاتوری اسلامی! مرگ بر اوباش دروغگوی جنگ افروز بسیجی مفت خور دروغگو! به امید نابودی هر چه سریعتر رژیم منحوس و پلید و خونریز و دروغگو و جنگ افروز دیکتاتوری آخوندی اسلامی!

  2. ناشناس Says:

    درود که حرف حق زدی.

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.


%d وب‌نوشت‌نویس این را دوست دارند: