مهندس ، تلوزیونت روشنه؟

تلوزیون رو تماشا میکنی مهندس ؟ تظاهرات مصریها را میبینی؟ میدان استقلال رو میبینی؟ میبینی که از میدون خارج نمیشن ؟ میبینی که تحصن کردن و میگن تا مبارک نره ما هم بیرون نمیریم ؟ یادت میاد تو انقلاب 57 بهشتی و دیگران در مسجد دانشگاه تهران متحصن شدند و چه جمعیت عظیمی میومد اونجا هر روز و چقدر به پیروزی انقلاب کمک کرد؟ اصلا انقلاب 57 و تکنیکهاش یادت مونده مهندس ؟ آیا خمینی  و بازرگان و سایر سران انقلاب  منتظر اجازه وزارت کشور میموندند که فرمان تظاهرات و اعتصاب بدهند؟ آیا آنها از مردم میخواستند به خانه هایشان برگردند مبادا شهید و کشته بدهند؟ و یا میگفتند که برای پیروزی انقلاب شهید و کشته هم لازم است و چاره ای نیست .

تو همین مدتی که شما منتظر اجازه وزارت کشور موندی در دوسال اخیر دیدی در قرقیزستان و تایلند و تونس و حالا مصر مردم چه کار کردن ؟ آیا اونها منتظر اجازه وزارت کشور موندن ؟ آیا اونها به مردم گفتند به خونه ها تون برگردین چون ممکنه خون از دماغ کسی جاری بشه ؟ ندیدی در تایلند تظاهرات رو تبدیل به تحصن دراز مدت کردن ؟ یونان رو دیدی که تظاهرات و تحصن کردن و به نتیجه هم رسیدند ؟

مهندس اگر انقلاب 57 یادت رفته ، اگر قرقیزستان یادت رفته ، لااقل حالا از آتلیه نقاشیت بیا بیرون ، تلوزیونت رو روشن کن و ببین مردم مصر چه کار میکنند . ببین رهبرانشان چه کار میکنند . بدون اینکه منتظر اجازه وزارت کشور بشوند یا بخواهند خودشون رو قاطی تظاهرات دولتی کنند از مردم خواسته اند فردا در یک تظاهرات ملیونی شرکت کنند . تحصن در میدان استقلال قاهره رو که همون میدون آزادی خودمونه تشویق میکنن و خواستار یک اعتصاب سراسری شدند . مهندس ، چرا اون موقع که سه ملیون مردم در خیابانهای پایتخت بودند نخواستی ازشون که میدون آزادی رو ترک نکنند و همونجا بمونند؟ اون موقع که مردم داغ و آماده بودند چرا درخواست اعتصاب سراسری نکردی؟ مهندس چه جوابی داری بدی؟ فردا ، فردای تاریخ ، این ملتی که سال 88 اینقدر شهید و کشته دادند و هنوز در زندانها زیر شکنجه هستند و اعدام میشوند  این سوالها را از شما خواهند پرسید . چه دارید بگویید؟

«پیروزی (مردم مصر) نزدیک است » (پیروزی ایرانیان را نمیدانم )

«دوراندیش»

Advertisements

برچسب‌ها: , , , , , , , , , ,

یک پاسخ to “مهندس ، تلوزیونت روشنه؟”

 1. ali Says:

  چه درسها ای باید از انقلاب مردم مصر برای جنبش سبز بگیریم.
  ما به عرب ها نشان دادیم چطوری شرو کنن آنها به ما یاد دادن چطور باید تمام کرد.
  – مصر با ۸۰۰۰ نفر شروع کرد.
  -مقاومت در خیابانها باید تا شکست نیروی انتظامی ، بسیج ، و سپاه ادامه پیدا کند.
  -مقاومت باید بدونه توقف باشد تا مزدوران هرچه فرسوده تر شوند.
  – اول باید بسیج و نیروی انتظامی شکست بخورند.
  -باید در خیابان ها ماند حتا اگر حکومته نظامی ایلام شود.
  .احتیاجی نیست که تمام تهران در یک نقطه باشند در محله ها باید مقاومت شود و به مقر های مزدوران حمله شود تا نتوانند نیروی اضافه به مناطق دیگر بفرستند.
  – هسته اصلی باید در یک میدان باشد از آنجائی که مردم باید در تمام شهر مقاومت کنن ،هستیه اصلی به نفراته زیادی احتیاج ندارد و یک میدان کوچک تر بسیار مناسب است.
  -شهید برای ازادیمان خواهیم داد والی اینبار بسیاری از مزدوران هم به درک وصل خواهند شد. این خیلی مهم است چون میدانند کشته خواهند شد اگر گیر بیفتند و این در آنها وحشت ایجاد خواهد کرد.
  – با تضاهراته محلی کلانتری های محله را باید زمینگیر کرد و محله ها باید از کنترل آنها در اید .
  -آتش سوزی ، و حمله به بانکها و مواسات دولتی باید انجام شود تا کشور حالته بحرانی پیدا کند » ناراحت نباشید بعدها جبران میشود.»
  – ارتش با مردم است اگر قبول کنیم که ۶۰% سپاه هم به خاتمی ترسو رای داده اند پس بدنه سپاه هم مثل ارتش است.
  – منتظر رهبر نباشیم هر کس یک رهبر است و رهبران هم خواهند آمد نگران نباشد.
  – نماز در خیابان ها فراموش نشود.
  -به قدرت مردم یا » people Power » ایمان داشته باشیم و در خیابانها بمانیم تا کشور خود را آزاد کنیم و تا آزاد نکردیم به خانه هایمان بر نگردیم.
  – فیلم فراموش نشود ، حتمن اینترنت، موبیل، و حتا برق قط خواهد شد مایوس نشوید فقط در خیابان ها بمانید تا پیروز شویم ، آتش روشن کنید،تخمه بشکنید ..،،،،،،،،،،،،،،،،،و شب را صبح کنید.
  – لطفآ اگر چیزی به ذهنتان میرسد اضافه کنید.
  – در نوشتیه بعدی ایمیلی ایلام خواهد شد که شما با ان فقط با یک ایمیل تقلبی مکاتبه کنید.
  به امید آزادی ایران.

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.


%d وب‌نوشت‌نویس این را دوست دارند: