میدان اسقلال مصر ، میدان آزادی تهران ، بیایید دوباره شروع کنیم

ما میتوانیم . ملت ایران میتواند . ما سال پیش میدان آزادی را پر کرده بودیم و اکنون نیز میتوانیم . بیایید دوباره شروع کنیم دست در دست و با امیدی دوباره . رهبران انقلاب سبز ،فراخوان تظاهرات دهید ، تحصن ، اعتصاب سراسری . اپوزیسیون خارج کشور ، متحد شوید ، یک کمیته سراسری مبارزه برای دموکراسی در ایران تشکیل دهید ، یک شورای رهبری از افراد خوشنام و شناخته شده انتخاب کنید و اگر اصلاح طلبان نمیخواهند رهبری را در دست گیرند و از سرنگونی جمهوری اسلامی اکراه دارند شما رهبری مبارزه را از خارج  کشور  بر عهده گیرید. ما میتوانیم ،اگر رهبرانی مصمم مثل رهبران انقلاب مصر داشته باشیم .

«پیروزی نزدیک است »

«دوراندیش»

Advertisements

برچسب‌ها: , , , , , , , , , , ,

6 پاسخ to “میدان اسقلال مصر ، میدان آزادی تهران ، بیایید دوباره شروع کنیم”

 1. namii Says:

  پارسال هم گفتم بیخود راه نیفتید برید میدان آزادی دنبال نخود سیاه و خودتان را خسته کنید.
  چهار راه ولی عصر تا خیابان پاستور (بیت خ. ر ) دو قدم است. اگر مرکز تجمع در چهار راه ولی عصر باشد از پایین و بالا و از شرق و غرب تهران که بیایند، خامنه ای محاصره میشود و یا فرار میکند.

 2. nashenas Says:

  در مورد شورای رهبری در خارج از کشور کاملا موافقم.منطقی ترین و عملی ترین راهه چون رهبری در داخل کشور یا مجبوره بی نهایت محافظه کار باشه یا کاملا تحت کنترل ومحاصره است و نمی تونه با مردم ارتباط برقرار کنه.توروخدا خارج کشوریها اختلافات بیهوده رو بذارید کنار و یکصدا بشید.نیک اهنگیا دشمنی و عداوتو بذارید کنار بابا همه مون از یک خانواده ایم.

 3. محمد Says:

  آخه داداش من شما کی میخواهید منطقی باشید مگه میشه با دوتا پیغام و چهار تا فراخوان مردم رو به خیابان آورد عزیزم با این کارا فقط خودمون را نا امید میکنیم .
  انقلاب نیاز به جرقه داره ، باید یه اتفاقی بیفته مثل جریان انتخاب، اون مردم خودشان میان بیرون ولی یه شرط داره اونم اینه که قبلش آگاه شده باشند اینجاست که میتونی معنی پیام آقای موسوی رو گه گفته وظیفمون اینه که اطلاع رسانی کنیم روشن میشه.
  آره داداش اگه میخواهیم آزاد باشیم باید مردم آگاه باشند

 4. علی کمیلی Says:

  با موسوی و کروبی نه. اینها خودشان آخوند هستند و به دنبال امام دجال طلایی. از اینها سرنگون کردن این جزثومه فساد بر نمی آید. منتظر اینها نمانیم. از همین حالا مثل مردم قهرمان مصر شروع کنیم. مرگ بر خامنه ای مرگ بر اصل ولایت فقیه زنده باد ایران زنده باد دمکراسی
  مقاومت در برابر ظلم رژیم و پاسخ قاطع تنها راه نجات ایران

 5. amir Says:

  ما فردا می آیم تا دیکتاتور را حذف کنم .
  مرگ بر دکتاتور
  دورود بر موسوی

 6. مازیار Says:

  آقا کل رژیم باید سرنگون بشود. این رژیم اصلاح شدنی نیست. کل نظام باطله. لعنت بر خمینی

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.


%d وب‌نوشت‌نویس این را دوست دارند: