در باره نامه فاطمه کروبی به لاریجانی در باب حمله اخیر اوباش به منزل کروبی

خانم کروبی عزیز ، نامه شما به رهبران جمهور ی اسلامی من رو یاد نامه بوخارین به استالین میندازه . بوخارین مثل استالین از رهبران درجه اول انقلاب کمونیستی بود و یکی از سران محبوب لنین به شمار میرفت . البته بعدها استالین او را هم در کنار سایر رهبران حزب کمونیست اعدام کرد. میگویند بعد از مرگ استالین وقتی کشوی میز او را گشودند سه کاغذ در آن یافتند که برای همه عمر آنها را نگه داشته بود: یکی ازآنها نامه بوخارین به او قبل از اعدامش بود . در آن نامه بوخارین مذبوحانه از استالین میخواست که اورا اعدام نکند و به او یاد آوری میکرد که چقدر از او حمایت کرده بوده و چقدر به حزب کمونیست در عمرش خدمت کرده بوده است . کروبی عزیز اشک کباب باعث طغیان آتش است . این حکومت دل در نابودی شما بسته . با نامه نویسی به این و آن نمیتوانید کروبی را نجات دهید که اینها قاتل تر از این حرفها هستند . از این حکومت دل بکنید وقبل از آنکه کار از کار بگذرد در کنار مردم برای نابودی این حکومت قیام کنید .

Advertisements

یک پاسخ to “در باره نامه فاطمه کروبی به لاریجانی در باب حمله اخیر اوباش به منزل کروبی”

 1. روح سبز Says:

  بسيار خوب گفتي و عاقلانه
  اميدوارم كه همه عزيزان اميدوار به نظام ولايت فقيه هر چه زودتر به عمق فاجعه پيش رو پي ببرند و هر چه سريعتر تغييرات لازم را در خود ايجاد كنند.
  يادمان باشد كه مردم ايران انقلاب 57 را با خون دل بدست آورده اند پس به آنها فرصت تغيير بدهيم
  و به آنها اطمينان بدهيم كه در حكومت بعدي هم آنها سهم خواهند داشت ولي در چارچوب دموكراتيك و جامعه مدني.
  هم وطن عزيز كه از دين خودت نگراني و در انديشه اي كه جنبش سبز دين ستيز است و ميخواهد با از بين بردن نظام ولايت فقيه دين را از بين ببرد و بي بندباري را ترويج كند، تا حالا از خود پرسيده اي كه حالا كه حكومت ما ولايت فقيه دارد و كلي هم بسيجي سينه چاك پس چرا روز ب روز بي حجابي و به قول شما فساد بيشتر مي شود؟!
  جنبش سبز با تمام احترام به همه اديان الهي،خواستار زندگي مسالمت آميز همه پيروان راستين اديان به عنوان انسان كامل در كنار هم ميباشد.
  جنبش سبز خواستار ملتي مستقل و آزاده دارد كه زير بار هيچگونه استعمار و استثمار نميرود چه از خارج و چه از داخل!
  بله عزيزان من استعمار و استثمار ملت ها ميتواند از داخل هم باشد و پس ملت آزاده بايد در برابر آن ايستادگي كنند.
  دينداران عزيز، حكومت فعلي ايران از دلسوزي شما و ساده دلي و پاكدلي شما سوء استفاده كرده و ميكند و هر جا كه منافعش در خطر ميفتد فرياد وااسلاما سر مي دهد!!
  عزيزان من بياييد خودمان دين داري كنيم و توليت دين را از اين حكومت و هر حكومت ديگري بگيريم
  ما دين حكومتي نميخواهيم
  زيرا دين حكومتي فقط در رسيدن عده اي به مطامع دنيوي حركت مي كند
  بنده مشكل شخصي با كسي ندارم و نخواهم داشت بلكه براي زنده نگاه داشتن آزادگي ديني و آزاد شدن از زير ظلم ستم استبداد ديني تلاش ميكنم
  بدانيد كه ارتش سبز ايران از تمامي ارزش ها و اهداف جنبش سبز ملت ايران با تمام قوا و توان دفاع خواهد كرد.

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.


%d وب‌نوشت‌نویس این را دوست دارند: