بسیج و سپاه و موضع جنبش سبز در برابر این دو نیرو

صف اول دفاع جمهوری اسلامی اوباش و اراذل شعبان بی مخ بسیج هستند . به اینها بیش از همه اعتماد دارد . ولی اینها در مقابل مقاومت سازمان یافته مردم توان زیادی ندارند و زود از هم میپاشند . صف بعدی سپاه است اما حکومت خود میداند تعداد زیادی از سپاهیان خود دل خوشی از آنچه اکنون در ایران میگذرد ندارند . حکومت به سپاه اطمینان صد در صد ندارد و فقط میتواند گاردهای کاملا تحت فرمان آن را وارد میدان نبرد با مردم ایران کند همانطور که شاه از گارد جاویدان خود در لحظات حساس استفاده میکرد . تعداد افراد “گاردجاویدان” سپاه چندان زیاد نیست . وای به وقتی که حکومت بخواهد نیروهای عادی سپاه را در خیابان به جان مردم بیندازد . مقاومت مردم باعث میشود که سپاه سریعا ریزش کند . به نظر من اگر انقلاب وارد مرحله جدی شود ، باید با درگیری رو در رو و دفاع سازمان یافته از خود در برابر بسیجیها آنها را تارومار سازیم ، همانطور که در مصر در آن چهارشنبه و پنجشنبه معروف مردم در مقابل اوباش بسیجی مبارک از میدان در نرفتند بلکه جنگیدند و آنها را تارومار ساختند. به نفع ماست که حکومت تصمیم بگیرد سپاه را وارد میدان کند چون آنگاه مرحله فروپاشی حکومت فرا رسیده است .

«دوراندیش»

Advertisements

برچسب‌ها: , , , , , , , , , , , ,

یک پاسخ to “بسیج و سپاه و موضع جنبش سبز در برابر این دو نیرو”

 1. روح سبز Says:

  با سلام و درود
  بسيار به نكته خوبي اشاره كردي
  حمله بسيج با ايجاد هسته هاي مقاومت مردمي راحت دفاع ميشود.
  عزيزان مسالمت آميز بودن ما در اين است كه ما حمله نميكنيم ولي دفاع مشروع واجب است.
  ذات حركت ما مسالمت آميز است يعني وقتي ميگوييم در فلان جا جمع ميشويم براي حركت مردمي و دموكراتيك جمع ميشويم
  حركت هاي ما با حمل اسلحه نيست ولي بدون اسلحه هم ميشود دفاع كرد!
  مثل روز عاشورا كه با سنگ نيروهاي مزدور به عقب رانده شدند.
  ما راضي نيستيم كه به كسي آسيب برسد و نيت ما اين است ولي دليل نميشود در مقابل كسي كه به ديگران آسيب ميزند بي دفاع و منفعل بايستيم و اين با نيت ما در تعارض است!!
  اگر ما بخواهيم در شروع حركت در مقابل ظالم از حق مظلومي كه در حال كتك خوردن هست دفاع نكنيم آن وقت مردم يواش يواش فكر ميكنند ما ميخواهيم حكومت گوسفندي راه بندازيم كه هر كس به ما چپ نگاه كرد چندتايي از خودمان را به عنوان قرباني پيش كش كنه(البته بلانسبت)
  پس از الان بايد نشان دهيم كه كسي نبايد به احدي از ما كه با نيت صلح آميز به راهپيمايي آمده جسارت كنه و به وي آسيب برسونه.وگرنه با دفاع همه جانبه جنبش سبز روبرو خواهد شد.

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.


%d وب‌نوشت‌نویس این را دوست دارند: