جنبش سبز فاز مسالمت آمیز را پشت سر میگذارد و آماده دفاع از خود میشود

جمهوری اسلامی خیلی زیاده روی کرد . از 25 خرداد 88 تا عاشورا زدند و کشتند و گرفتند و بستند و شکنجه کردند . جنبش سبز خیلی بزرگواربود. یکسال و نیم تمام با این آقایان راه آمدیم و سعی کردیم مبارزه مسالمت آمیز بدون خشونت داشته باشیم . راهپیمایی سکوت کردیم و حتی شعار ندادیم ، بر اینطرف صورتمان سیلی زدند طرف دیگر را جلو آوردیم . چه شد جز آنکه جریتر شدند و جرئت گرفتند . از قدیم گفته اند اگر از  سگ فرار کنی به تو حمله میکند ولی اگر برگردی و حمله کنی دمش را میگذارد لای پایش و در میرود . این بسیجیهای ساندیس خور شعبان بی مخ هم جز این نیستند و زبانی جز خشونت نمیفهمند و فقط برای کسی که از خود دفاع کند و حالشان را جا آورد احترام قایلند و از او میترسند و بس.

مسالمت را آزمودیم و با اینان نتیجه نداد . اکنون وارد فاز جدیدی میشویم . به همه بسیجیان و ساندیس خواران پاچه گیر خامنه ای اخطار میدهیم ، جنبش سبز از هم اکنون از خود دفاع خواهد کرد . اگر به ما کاری نداشته باشید و حمله نکنید به شما کاری نداریم ولی وای به روزتان اگر بخواهید مثل سابق تظاهرات مسالمت آمیز و قانونی مارا بر هم زنید. از خشم انقلابی مردم بترسید که از امروز از خود دفاع خواهیم کرد و میدانید که در مقابل نیروی عظیم مردم ایران عددی نیستید و خیلی زود کارتان تمام است . به نفعتان است که روز اول اسفند به تظاهرات کنندگان کاری نداشته باشید وگرنه هسته های مقاومت خلق بلایی بر سرتان بیاورند که آن سرش ناپیدا.

به برادران سپاهی و پاسدار و ارتشی خود میگوییم حساب آنان هنوز از حساب میلیشیای فاشیست بسیج جداست . میدانیم که خیلی از شما از این حکومت دل خوشی ندارید و در درون با ما هستید . از شما میخواهیم از دستور سرکوب تظاهرات توسط حکومت سرپیچی کنید و به برادران سبز خود بپیوندید تا در انقلابی مسالمت آمیز مانند مصر ، فرعون ایران را سرنگون سازیم .

«پیروزی نزدیک است»

«دوراندیش»

Advertisements

برچسب‌ها: , , , , , , , , , , , ,

3 پاسخ to “جنبش سبز فاز مسالمت آمیز را پشت سر میگذارد و آماده دفاع از خود میشود”

 1. رضا Says:

  با یک قطعه مفتول ضخیم که بشکل ٧ خم شده و کرمک دوچرخه (یک شلنگ باریک کشسان که کمی از آن را در انتهای سوزن باد لاستیک دوچرخه قرار میدهند) میتوان تیروکمان پر قدرت و مخربی ساخت. این پلخمون میتواند تیر هایی از مفتولی باریکتر ولیهمچنان تا حد امکان ضخیم که بتوان به قطعات کوچکتر٢ تا ٢/٥ سانت برید و بشکل ٧ های کوچک درآورد را مسافتهای زیاد پرتاب کند. امتحان کنید. از قدرت تخریب آن متحیر خواهد شد. ٢- صورت و چشمان خود را از گزند تیر مزدوران بپوشانید. عینک شنا بتنهایی برای مبارزه با گاز اشک آور موثر نیست، ورود گاز به بینی و دهان هم همان اثر ورود بچشم را دارد. لطفأ در بالاترین منتشر کنید، من اکانت ندارم. سبز باشید.

 2. جوخه های رزمی | نه سازش نه تسلیم، نبرد تا پیروزی Says:

  جوخه های رزمی | نه سازش نه تسلیم، نبرد تا پیروزی

  http://72.41.75.203/

 3. روح سبز Says:

  عزيز من مقاله ات خوبه ولي ما همچنان بر مسالمت آميز بودن خود تاكيد داريم و بدان كه دفاع مشروع نقض كننده مسالمت آميز بودن حركت نيست.
  نگرش و ذهنيت خود را ارتقاء بده
  حمله نخواهيم كرد ولي با تمام قوا در برابر مهاجمين خواهيم ايستاد!
  اين دفاع براي حفظ صلح مي باشد و كوتاه كردن دست متجاوزان به حريم سبز مردم شريف و نجيب ايران
  ارتش سبز ايران با تمام توان خود از ارزش ها و اهداف جنبش سبز ايران دفاع خواهد كرد.

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.


%d وب‌نوشت‌نویس این را دوست دارند: