قیام بر علیه دیکتاتوری : آن زمان که تبریز به پا خیزد دیکتاتور سقوط خواهد کرد

دوستان ترک  آذربایجانی ، مردم ایران به خیابانها ریخته اند تا مانند مصر و تونس سرنوشت رژیم خونریز را یکسره کنند . برادران ترک شما در تهران و سایر شهرها همدوش سایر برادران خود به خیابانها آمده اند . ما همه منتظر شما هستیم . تنها آن زمان که آذربایجان قهرمان به رهبری تبریز به پا خیزد دیکتاتور سقوط خواهد کرد . پس از سرنگونی دیکتاتور برادران ترک نیز به فدرالیسم دلخواه خود خواهند رسید زیرا در ایران آزاد و آباد و دموکرات آینده تصمیم با رفراندوم و صندوق رای است نه با رای و عقیده دیکتاتور . برادران ترک به ما بپیوندید. دیگر بار از تبریز ندای ستارخان و باقرخان را سر دهید .  همه ایرانیان ، همه ملیتهای ایران ، منتظر قیام شما هستند تا دست در دست هم دیکتاتور را ساقط سازیم . مطمئن باشید پس از سرنگونی دیکتاتور  خواستهای بر حق شما و سایر ملیتهای ایران در یک دموکراسی آزاد برآورده خواهد شد .

برچسب‌ها: , , , , , ,

4 پاسخ to “قیام بر علیه دیکتاتوری : آن زمان که تبریز به پا خیزد دیکتاتور سقوط خواهد کرد”

 1. Tweets that mention آن زمان که تبریز به پا خیزد دیکتاتور سقوط خواهد کرد « جنبش سبز -- Topsy.com Says:

  […] This post was mentioned on Twitter by Taher and Hamid, delavareirani. delavareirani said: آن زمان که تبریز به پا خیزد دیکتاتور سقوط خواهد کرد http://wp.me/pANyL-1ME […]

 2. روح سبز Says:

  سلام و درود بر جنبش سبز ايران
  خب مقاله خوبي بود كه جاي اميدواري دارد!
  دورانديش به نكته خوبي اشاره كرد كه معلوم شد واقع گرايي پيشه كرده و آن اينكه جنبش سبز اختلاف عقيده دارد!
  بله واقعاً درست است ولي همه هدف مشترك داريم پس بايد طوري صحبت كنيم كه حرفهاي ما همه طيف هاي سبز را در بر بگيرد تا همگي متحد و يكدل شويم و اين يكدلي را تا پيروزي نه كه تا هميشه حفظ كنيم و ايران آباد و سربلند را به جهان معرفي كنيم
  نكته اي كه مي خوام عرض كنم اينه كه شما كار به كار كسي نداشته باش و سعي كن شناخت درستي از طيف هاي مختلف جبهه سبز بدست بياوري و كمك كني تا بقيه هم اين شناخت را بدست بياورند.
  عزيز من اكثر جمعيت حاضر در خيابان هاي تهران،اصالتاً ترك هستن
  اين را بدان كه مردم تمام شهرستان ها چشم اميدشان بعد از خدا به مردم تهران است تا از موقعيتي كه دارند براي آزادي ايران خرج كنن و ما اين كار را با افتخار و از روي وظيفه انجام ميدهيم و براي اين كار هم هيچ منتي و آزاري بر كسي نخواهيم داشت.
  عزيز من براي رسيدن به هدف حقيقي بايد از خود گذشتگي كرد نه اينكه هموطنان خود را آزار و اذيت كنيم و سعي در تحريك و جريحه دار كردن احساساتشان كنيم!
  بدانيد كه ارتش سبز ايران از تمامي ارزش ها و اهداف به حق جنبش سبز ملت ايران با تمام قوا دفاع خواهد كرد.

 3. ARAZ Says:

  انقلابهای مشروطه و ستارخان و اسلامی به ما یا د داده اند که هزینه را ما داده و بهره را فارسها برده اند

 4. Araz Says:

  آدم عاقل از یک سوراخ دو بار گزیده نمی شود، تجربه مشروطه و انقلاب 57 واقعیت ها را به اندازه کافی آشکار کرده است. در ضمن شما لطف کرده و بفرمایید که شما چه کسی هستید که این قول را به تورک های آذربایجان می دهید؟ چه تضمینی برای این حرف های عوام فریب شما وجود دارد؟؟!!

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.


%d وب‌نوشت‌نویس این را دوست دارند: