بیانیه جمعی از رزمندگان دفاع مقدس استان زنجان در دفاع از میر حسین موسوی

با تشکر از دوستی که مطلب زیر را برای این وبلاگ ارسال داشته اند. ذکر  یک مقاله و خبر   به معنای تایید اعتقاد و مرام سیاسی نویسنده نیست و تنها به دلیل مشی دموکرات این وبلاگ است:

به گزارش منابع خبری، جمعی از رزمندگان زنجانیِ دوران جنگ هشت ساله که سال ها در دفاع از میهن حضور فعالی در جبهه های جنگ داشتند طی انتشار بیانیه ای ضمن تجدید میثاق با آرمان های رهبر فقید جمهوری اسلامی حمایت خود را از مبارزات حق طلبانه میرحسین موسوی و مهدی کروبی اعلام کرده اند. به گزارش سامانه خبری- تحلیلی «امروز» متن کامل این بیانیه که با توجه به شرایط فعلی کشور و فشارها و تهدیدات وارده به رهبران و فعالان جنبش سبز صادر شده به این شرح است:

(بسم ربّ الشهداء و الصدیقین)
در ایام میلاد حضرت ختمی مرتبت، دردانه خلقت و اسوه رحمت و شفقت محمد مصطفی و نواده شریفش امام جعفر صادق (ع) شکایت نزد آن پیامبر مرسل می بریم از دست کسانی که به نام نامی محمد و دین عزیزش، ظلمی آشکار و تجاوزی باور نکردنی نسبت به حقوق مردم کشور عزیز ایران روا می دارند. برخی از مصدرنشینان چنان از باده قدرت و ثروت مست و مدهوشند که از سر تفرعن پا بر روی تمامی تعمّدات و تقیّدات اخلاقی، شرعی و قانونی نهاده فرمان قتل، حبس، حصرو هتک صادر می کنند. باورش بسیار سخت است که مدعیان خود خدا پندار، دین رأفت و رحمت اسلام و میراث خواران انقلاب اسلامی و امام خمینی، این گونه بی مهابا چوب حراج بر مقدسات و ریشه های مردم شریف ایران میزنند و مغول وار عزیزان را ذلیل می کنند و آبادی ها را ویران. روزها و سالهایی که در میانه آتش و خون، در دفاع از انقلاب و نظام و کشور و مردم رزم جنگ می کردیم امیدمان آن بود که با رفع تجاوز، کشور روی آسایش و آرامش ببیند و آرمان های انقلاب که همانا استقلال و آزادی و جمهوری اسلامی و رفع ظلم و ستم از مردم و بسط آزادی ها و حقوق شهروندان بود محقق شود امّا گویی که برخی ها را چرب و شیرین قدرت و ثروت هوش در ربوده و تمامی آن میثاق ها را به فراموشی سپرده و خود را ملاک و میزان دینداری و انقلاب و حقانیّت می شناسند. سردارانی که به جای سرداری ملت، سرداری زر، زور، تزویر و ریا می کنند بدانند که رزمندگان و سربداران حقیقی اجازه نخواهند داد که آنان به خاطرمشتی زر دنیا و بهره مندی از زور و ریاست حکومت، دست تجاوز به سوی ملت دراز کنند و خون جوانان را به جرم دفاع از حق و حق طلبی بر زمین ریزند. ما اینک می دانیم که خیل عظیمی از سپاهیان و بسیجیان عزیز، دل در گرو ملت دارند و نه سر در آستان قدرت و باز می دانیم که آنان نیز چون ما تحمل شرایط را دشوار می بینند اما هشدار ما به دوستان جوانی است که با نام بسیجی سر به فرمان برخی از سرداران زر، زور، تزویر نهاده اند و به فرمان آنان به خشونت متوسل شده اند، بدانید که عمله ظلم بودن نه دنیا دارد و نه عقبی و باز بدانید که این به ظاهر سرداران، به اندک تلاطمی، کلیتتان را به ثمن بخس می فروشند و قربانیتان می سازند. ما رزمندگان سال های دفاع مقدس استان زنجان، ضمن تجدید میثاق با آرمان های انقلاب اسلامی و خون امام، حمایت خود را از مبارزات حق طلبانه مردم و جوانان و بخصوص پشتیبانی خود را از رهبران اصلی انقلاب یعنی آقایان مهندس میرحسین موسوی، محمد خاتمی و مهدی کروبی اعلام و با خانواده های شهدای انقلاب و جنگ و جنبش سبز و خانواده های زندانیان سیاسی اظهار همدردی می نماییم. بار دیگر تکرار می کنیم فرستادن گلوله خشونت به سوی فرزندان پاک و شریف این ملت، تبعات و و پیامدهای جبران ناپذیری برای آمران و عاملان آن خواهد داشت و از سر رحمت و شفقت به حاکمان هشدار و انذار میدهیم که دست از لجاجت بردارند و حقوق حقه مردم را به رسمیت بشناسند و نیز متذکر می شویم که اگر خباثت و جنایت ها تداوم یابد و تار مویی از سر رهبران سرافراز و آزاده جنبش سبز کم شود، عواقب جبران ناپذیری برای بانیان این اعمال رقم خواهد خورد.
جمعی از رزمندگان و سرداران مدافع جنبش سبز استان زنجان

http://www.rahesabz.net/story/33065/

Advertisements

2 پاسخ to “بیانیه جمعی از رزمندگان دفاع مقدس استان زنجان در دفاع از میر حسین موسوی”

 1. روح سبز Says:

  باسلام و درود به هرزمان جنبش سبز
  عزيزان نسخه ويرايش شده منشور جنبش سبز كه به عنوان ريسمان اتحاد جنبش سبز ميباشد منتشر شد.
  همرهان و همرزمان سبز
  با درك اين منشور و ايثار و فداكاري و گذشت از سليقه هاي شخصي ميتوانيم متحد و يكدل و همرنگ در مقابل استبداد بايستيم.
  همراه شو عزيز
  كاين درد مشترك هرگز جدا جدا درمان نميشود.
  http://www.rahesabz.net/story/33116/
  http://www.entekhabateazad.com/index.php?option=com_content&view=article&id=3736:2011-02-22-21-35-59&catid=30:1389-02-09-02-34-29&Itemid=56
  http://www.kaleme.com/1389/12/03/klm-48610/

 2. روح سبز Says:

  شما هم نظر بدهيد:
  http://greenlawyers.files.wordpress.com/2010/01/irans-new-constitution_2nd-draft-for-comments.pdf

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.


%d وب‌نوشت‌نویس این را دوست دارند: