من از این بسیجی نمیترسم

من از این بسیجیها نمیترسم . من از آن بسیجی اول انقلاب میترسیدم! در چشمهای او تعصب و ایمان واقعی به خمینی موج میزد . وقتی به او نگاه میکردی میدانستی که هدف از خدمتش به رژیم برای این دنیا نیست بلکه برای آخرت است . آن بسیجی وحشتناک بود چون تعصب وحشتناک است و او یک دنیا تعصب داشت و به خاطر خمینی حاضر بود زنده روی مین بدود. اما این بچه بسیجیهای این روزها  برای پول و مزایا، برای کوپن ، برای ورود به دانشگاه، برای گرفتن یک شغل خوب  خود را به این رژیم وصل کرده اند.جمع کوچکی از آنها هم سادیستهای مردم آزاری هستند که اصولا از قدرت و شکنجه و آزار مردم لذت میبرند و  اگر این دولت نبود خدمات خود را به امثال این دولت ، مانند هیتلرها و استالینهای جهان عرضه میکردند .  این بسیجی که من و تو امروز میبینم، بر خلاف هم اسم سی سال پیش خود، حتی اگر صد ملیارد هم بهش بدهند محال است از صد متری یک مین رد شود چون اعتقادی ندارد. او به همان سادگی که ساواکیهای زمان شاه در آخر آن رژیم بریدند و در رفتند در هنگام سقوط رژیم را تنها خواهد گذاشت و پا به فرار خواهد گذاشت . او هرگز حاضر نیست به خاطر آدمهای بی ارزشی مثل خامنه ای و احمدی نژاد خود را به کشتن دهد.

به همین دلیل هم این بسیجی ترس ندارد.  این بابا بیشتر از ما میترسد تا ما از او . بسیجی اول انقلاب ترس حالیش نبود ، این بر خلاف او  تمام وجودش ترس است ! حتی حمله کردن و زدنش هم به خاطر اینست که میترسد و برای غلبه بر ترسش سعی میکند قدرت نمایی کند. جرئتش و شهامتش هم فقط تا وقتی است که تو از او بترسی و از مقابلش فرار کنی. سگ را دیده ای چطور حمله و گریز میکند؟  اگر در مقابلش عقب بنشینی و فرار کنی شیر میشود و  دنبالت  میکند که پاچه  بگیرد ولی اگر فرار نکنی و در مقابلش بایستی دمش را لای پایش میگذارد و  فرار را بر قرار ترجیح میدهد . این بسیجی هم دست کمی از آن سگ ندارد .

Advertisements

برچسب‌ها: ,

2 پاسخ to “من از این بسیجی نمیترسم”

 1. روح سبز Says:

  با سلام به جنبش سبز ايران
  حرفاي شما تا حدودي درسته! ولي بايد از ادبياتي استفاده كرد كه تحريك كننده نباشه!
  شما اگه به كسي كه اعتقادي به هيچي هم نداشته باشه و صرفا براي منافع شخصي عمل ميكنه، اينطور تحريك آميز صحبت كني، فقط باعث اتحاد و جري شدن احساسات اونها ميكني!
  سعي كنيم باور كنيم كه اين تيپ آدمها درهمه نظام هاي دنيا هستند و در نظام آينده اي هم كه ما مي سازيم هم اينطور آدمها خواهند بود!
  پس واقع گرا باشيم و سعي كنيم برخورد منطقي كنيم تا آنها و ساير مردم بفهمند كه حكومت ظلم و جور و استبداد پايدار نيست، آنوقت خواهيم ديد كه همين آدمها به خاطر منافع شخصي خود در آينده از حمايت كاذب خود از اين رژيم دست بر ميدارند و به صف مردم ميپيوندند و اين خود باعث اصلاح آنها خواهد شد.

 2. روح سبز Says:

  شما هم نظر بدهيد:
  http://greenlawyers.files.wordpress.com/2010/01/irans-new-constitution_2nd-draft-for-comments.pdf

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.


%d وب‌نوشت‌نویس این را دوست دارند: