هشدار جمعی از ایثارگران و پاسداران نسبت به تداوم اعمال خشونت علیه مردم

با تشکر از دوستی که مطلب زیر را برای این وبلاگ ارسال داشته اند. ذکر  یک مقاله و خبر   به معنای تایید اعتقاد و مرام سیاسی نویسنده نیست و تنها به دلیل مشی دموکرات این وبلاگ است:

جمعی از رزمندگان و ایثارگران مازندرانی دوران جنگ هشت ساله در واکنش به خشونت های اِعمال شده علیه معترضان، حامیان جنبش سبز و همچنین فعالان اصلاح طلب، بیانیه ای هشدار آمیز صادر کردند و همزمان گروهی از پاسداران سپاه تهران نیز نسبت به تداوم خشونت علیه مردم و بازداشت شدگان هشدار دادند.
به گزارش منابع خبری، این رزمندگان و ایثارگران دوران جنگ در بیانیه خود پیرامون اوضاع فعلی کشور نوشته اند “ما جمعی از ایثارگران هشت سال دفاع مقدس اعلام می داریم که آستانه تحمل فرزندان انقلاب نزدیک به سر آمدن است و این بیانه به معنی اتمام حجت با آنانی است که است با سوء استفاده و جعل نام و هویت واقعی بسیجی و سپاهی دست بر خون هوطنان می برند و با این گونه جنایت ها اصل نظام و انقلاب را بدنام می کنند بدانند همان گونه که منافقین و عوامل دست نشانده استکبار را بر جایشان نشاندیم امروز نیز اگر وضعیت موجود اصلاح نگردد و این گونه حرکات مشکوک ادامه یابد همان خواهیم کرد که در اوایل انقلاب و دوران دفاع مقدس از خود نشان داده ایم .”

در بخشی از این نامه آمده است: امروز عده ای تازه به دوران رسیده که هیچ گونه سابقه روشن و درخشانی در انقلاب و جنگ نداشته اند و بعضا نیز ارتباطاتی مشکوک با منافقین و گروه های معاند در اوایل انقلاب داشتند با قرار گرفتن در بدنه قدرت برای انقلابیون با سابقه تعیین تکلیف می کنند و داعیه دار خط انقلاب گردیده اند و با نام دفاع از انقلاب به فرزندان انقلاب می تازند و اعمال ضد اسلامی و ملی خود را به آرمان های بلند امام منتسب می کنند. چگونه است که اینان دم از انقلاب و امام و شهدا میزنند اما کمترین ارزشی برای بیت و یادگاران امام و یا برای همسران و خانواده معظم شهدا قائل نیستد!؟ در محوطه جماران و یا در مرقد نورانی امام گستاخانه و جاهلانه عربده می کشند و شعارها و حرکات نامربوط سر می دهند.
این نامه افزوده است: بی شک خشونت ها و ترورهایی که در دو سال گذشته به وقوع پیوسته است نمی تواند مورد تایید هیچ ایرانی مسلمانی باشد و این حرکت ضد ارزشی و ضد انقلابی است. اسلحه و گلوله باید برعلیه دشمنان جان ملت و تهدید علیه خاک کشور به کار رود و نه در مقابل عده ای که بنا به دلایل کاملا روشن به وضعیت موجود معترض هستند. اعتراض مردم را بشنوید و با آنها و خواستشان همراهی کنید که بقای جمهوری اسلامی در گرو خواست و همراهی ملت است ولاغیر ……….

گفتنی است چندی پیش نیز جمعی از پاسداران، نسبت به تداوم خشونت حکومت و ماموران امنیتی و انتظامی و لباس شخصی علیه مردم هشدار داده بودند.

دو روز پیش هم دیلی تلگرام ادعا کرد نسخه ای از نامه جمعی از فرماندهان ارشد سپاه به جعفری فرمانده این نیرو را دیده است. در این نامه پاسداران تیراندازی به مردم را غیر شرعی دانسته و قول داده بودند که به سوی مردم تیراندازی نکنند.
همچنین جمعی از پرسنل تیپ پیاده آل محمد از سپاه حضرت رسول نیز طی انتشار بیانیه ای مشابه آورده اند: “پیرو حوادث ٢۵ بهمن ٨٩ ما جمعی از پرسنل تیپ پیاده آل محمد از سپاه حضرت رسول كه در حال حاضر ماموریت امنیت بخشی از تهران بزرگ را برعهده داریم در روز ٢۵ بهمن ماه به فرماندهی سرتیپ دوم پاسدار حسن زاده در لانه جاسوسی (سفارت سابق آمریکا) استقرار یافته بودیم که شاهد صحنه هایی از ضرب و شتم جوانان توسط برخی از همكاران خود بودیم از تمامی همكارانمان در سپاه حضرت رسول و تیپ های الزهرا، انصار النبی و پرسنل ٢٣ ناحیه بسیج تهران بزرگ كه ماموریت حضور در امنیت تهران بزرگ را برعهده دارند می خواهیم دست تجاوز و تعدی به جان و مال و آبرو و ناموس مردم و جوانان دراز نكرده چرا كه این كار خیانت به خون همه یاران شهیدمان است كه در طول هشت سال دفاع مقدس با خون خود برای حفظ ارزش های انقلاب و امنیت مردم، این مرز و بوم را آبیاری كردند.”

http://www.rahesabz.net/story/32916/

Advertisements

2 پاسخ to “هشدار جمعی از ایثارگران و پاسداران نسبت به تداوم اعمال خشونت علیه مردم”

 1. روح سبز Says:

  باسلام به جنبش سبز ايران
  خدا را شكر مي گوييم كه هنوز وجدان عزيزان مان بيدار است!
  عزيزان سبز همرزم من بدانيد كه ديكتاتور بايد رسوا شود تا از بين برود و اين آغاز سقوط ديكتاتوري ميباشد!
  ديكتاتور ديني را نميتوان با زور از بين برد بلكه بايد هويت واقعي شان را نشان داد.
  بايد تمام يارانش كه جانشان را برايش ميدهند بدانند كه او چقدر ظالم است!
  اگر خداي نكرده ديكتاتور ما با حمله نظامي مثلا آمريكا از بين برود، او تبديل به قهرمان ميشود و طرفدارانش در ايران كارهايي را مي كنند كه القائده و طالبان نكرده اند!
  همرزم من صبر و استقامت پيشه كن و پايدار و مقاوم باش
  هدف ما ريشه كني ظلم و استبداد است و اين مستلزم ايثار و پايمردي مي باشد.
  با توكل به خدا پيروزي نزديك است.

 2. روح سبز Says:

  شما هم نظر بدهيد:
  http://greenlawyers.files.wordpress.com/2010/01/irans-new-constitution_2nd-draft-for-comments.pdf

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.


%d وب‌نوشت‌نویس این را دوست دارند: