در مقدمات محاکمه جنايتکاران جمهوری اسلامی فعالانه مشارکت کنيد!

 

http://greenlawyers.wordpress.com/2011/01/28/prep-for-trial/

هم میهنان عدالت خواه!

حکومت ضد بشری جمهوری اسلامی بيش از سی سال است بي شرمانه جنايت می کند و بر اين کار با لجاجتی نفرت انگيز اصرار دارد. اين جانيان عليه بشريت به هيچ قومی اعم از کرد، آذری، لر، بلوچ، ترکمن، و سايرين، و هيچ گرايشی اعم از مليون، مجاهدين خلق، کمونيست ها، سلطنت طلب ها و ديگران رحم نکرده اند و همچنان با زير پا گذاشتن حقوق انسانی همه ايرانيان، وقيحانه به جنايات هولناک خود از طريق سلب آزادی، شکنجه، اعدام و ساير اعمال غير انسانی ادامه می دهند.

در پاسخ به اين جنايات، به ويژه موج جديد اعدام ها، از کليه هموطنان دعوت می کنيم تا با شناسائی عوامل حکومتی، به آماده سازی مقدمات محاکمه آنان کمک کنند. در اين راستا:

1)      فعالانه به شناسائی کليه کسانی که به هر طريق به اين حکومت، در راستای سرکوب و جنايت کمک می کنند بپردازيد. حتی يک بسيجی، که با مشارکت در اين سازمان جنايتکار، به سر پا نگهداشتن اين نظام در حال فروپاشی کمک می کند، و يا مزدوران حکومت در محيط های کار که به خبرچينی و مزدوری می پردازند، ممکن است مجرم شناخته شوند.

2)      از جمله موارد، اطلاعات زير در مورد اين افراد در آينده نزديک می تواند بسيار مفيد باشد:

 • نام ونام خانوادگی
 • اسم مستعار
 • آدرس محل سکونت
 • شماره خودرو مورد استفاده
 • محل کار – سمت سازمانی
 • گزارش فعاليت های خاص اين افراد حتی الامکان با ذکر مکان و زمان ارتکاب (ضميمه کردن مستندات مانند عکس، فيلم و غيره کمک کننده است. اما اطلاعات شما حتی اگر مستند نباشد، می تواند مبنای تحقيقات آتی قرار گيرد.)

3)      اطلاعات را، خود و افراد کاملاً مورد اعتمادتان، در جائی امن نگهداری فرمائيد تا به هنگام قيام نهائی، جهت دستگيری اين افراد توسط مردم و تحويل آنان برای محاکمه مورد استفاده قرار گيرد.

4)      با دقت تمام، آمادگی های لازم برای دستگيری اين افراد به هنگام آغاز قيام نهائی را کسب کنيد.

5)      تنها و تنها در صورتی که به اينترنت امن دسترسی داريد، با رعايت کليه موارد امنيتی، يک نسخه از اين اطلاعات را برای ما يا هر گروه آزادي خواه که کاملاً مورد اعتماد شما است، ارسال فرمائيد. از ذکر نام خود و هر گونه اطلاعات ديگر در مورد خود اکيداً خودداری فرمائيد. مراقب باشيد از ايميل واقعی خود استفاده نفرمائيد.

 

با به کار گيری تمام ابتکارات، در اجرای عدالت و محاکمه جنايتکاران مشارکت کنيد. اين وظيفه انسانی، ملی و تاريخی خود را جدی بگيريد!

Advertisements

4 پاسخ to “در مقدمات محاکمه جنايتکاران جمهوری اسلامی فعالانه مشارکت کنيد!”

 1. ناشناس Says:

  http://greenlawyers.files.wordpress.com/2011/01/shenasaie-jenayatkaran.pdf

 2. سایت آقای ایرج مصداقی، دایرة المعارفی ارزنده از سرگذشت و کارنامه و عکس های دژخیمان رژیم سر تا پا لجن جمهوری اسلامی Says:

  سایت آقای ایرج مصداقی، دایرة المعارفی ارزنده از سرگذشت و کارنامه و عکس های دژخیمان رژیم سر تا پا لجن جمهوری اسلامی

  http://www.irajmesdaghi.com/

 3. مسئولان قتل عام زندانیان سیاسی Says:

  مسئولان قتل عام زندانیان سیاسی

  بر روی لینک زیر راست کلیک کرده و گزینه Save Target As را در مرورگر اینترنت اکسپلورر و گزینه های مشابه را در مرورگرهای دیگر کلیک کنید تا فایلی با فرمت پی – دی – اف و اندازه 800 کیلوبایت دارای عکس های رنگی گروهی از مسئولان قتل عام زندانیان سیاسی و شرح در باره آنها را دریافت کنید:

  http://www.irajmesdaghi.com/pfiles/ghatle%20ame%201367.pdf

 4. اطلاعات "امید، یادبودی در دفاع از حقوق بشر" را تکمیل کنید Says:

  اطلاعات «امید، یادبودی در دفاع از حقوق بشر» را تکمیل کنید

  مطبوعات دولتی ایران خبر تمام اعدام ها را منتشر نکرده اند، اخبار رادیوی رسمی رژیم لزوماً در روزنامه ها منعکس نشده و «امید، یادبودی در دفاع از حقوق بشر» به اخبار صدا و سیمای جمهوری اسلامی در طول ربع قرن اخیر دسترسی نداشته است. اخبار مربوط به اعدام ها در مناطق مختلف کشور نیز کامل نیست. اطلاعات برگرفته از روزنامه های رسمی ایران و سازمان های بین المللی حقوق بشر نیاز به تأیید، تکمیل و یا تصحیح خویشان، دوستان و شاهدان وقوع اعدام ها و قتل ها دارد. در صفحه مربوط به سرگذشت هر قربانی، بخشی به دفاعیات اختصاص یافته که اکثر اوقات به دلیل مخفی بودن محاکمات، نبود وکیل مدافع و تعرض به حقوق بازداشتیان، خالی از مطلب است. این وظیفه بازماندگان و دوستان ایشان است که با شرح حقایق ناگفته و دفاع از نزدیکانشان، حق دفاع را پس از مرگ به این قربانیان بازگردانند. اطلاعات گردآوری شده در»امید» گام نخست در تدوین یک سند مهم تاریخی کشورمان است. باشد تا قدم های بعدی را خویشان و دوستان قربانیان و دیگرشهروندان ایران با یاری به «امید» بردارند. با افزودن نامی به لیست «امید» ما را یاری دهید تا یاد قربانیان فراموش شده را زنده کنیم: مدارک رسمی (حکم جلب، مدارک دادگاه و غیره) عکس، شهادت، وصیتنامه و یا هر اطلاعی که در مورد قربانی دارید به وسیله فاکس، پست و یا پست الکترونیکی برای ما بفرستید. لطفاً نام قربانی، تاریخ و محل اعدام وی را پشت عکس و مدارک ارسالی بنویسید.

  http://www.iranrights.org/farsi/memorial-add.php

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.


%d وب‌نوشت‌نویس این را دوست دارند: