نوشته ای از بسیجیها در مورد کنترل جمعیت

این را یکی از دوستان برای من ارسال داشته ، بخشی از نوشته ای است توسط یکی از بسیجیها در مورد کنترل جمعیت در تظاهرات و موضع لباس شخصیها که دیدم خواندنش برای دوستان برای آشنایی به روانشناسی این حیوانات بد نیست. اینرا در مورد یکی از تظاهرات بزرگ سال پیش نوشته است  :

«دیروز، در مسیر نزدیک به پایگاه مقداد، جهت عدم تکرار واقعه حوزه ۱۱۷، به دلیل توده توده بودن معارضین، بچه های بسیج با تیپ غیر مذهبی وارد جمع ها شده، و پس از شناسایی سه-چهار سردسته ی هر توده، با محاصره کردن وی، و تهدید کردن با اسلحه های موجود، چون شوکر، آرام آنها را از تظاهرات جدا می کردند و تحویل نیروهای امنیتی می دادند؛ اینچنین زمانی که جمع به نزدیکی مقداد می رسید مضمحل شده و راحت پراکنده می شد؛ و تا رسیدن توده بعدی وقت استراحت بود. من به نظرم این اتفاق جدا قابل تحسین است، خصوصا که مقداد از ۱۱۷ سلاح بیشتری دارد، و درصورت نفوذ منافقین به این مقر واقعه ترسناکی در انتظار شهر بود.»

نشان میدهد که بسیجیهای گریم کرده که خود را به شکل مردم عادی و ریشتراشیده در می آورند در تظاهرات نفوذ میکنند تا رهبران را شناسایی کرده و دستگیر کنند .باید مراقب این افراد بود.

Advertisements

یک پاسخ to “نوشته ای از بسیجیها در مورد کنترل جمعیت”

 1. روح سبز Says:

  با سلام و درود به جنبش هميشه بيدار و سبز ايران
  مطلب بسيار جالبي بود و دقيقاً جزو مطالبي است كه هدف اصلي تشكيل گروه هاي مقاومت مردمي ارتش سبز ايران را تشكيل ميدهد.
  بله عزيزان بايد آگاهي مردم را بالا برد و شناخت درستي از دشمنان ملت ايران داشت تا همرزمان با تلفات كمتر، اهداف سبز خود را پيگيري كنن و جانفشاني هاي آنها باعث نزديكتر شدن آنها به پيروزي شود و از اقدامات كور دوري شود.
  همرزمان سبز با اتحاد نه تنها ميتوان در مقابل اين گونه استراژي ها ايستاد بلكه از هرگونه خطرات ناشناخته و بالقوه ديگر هم ميتوان جلوگيري كرد زيرا عقل گروهي بهتر از عقل فردي است.
  به اميد پيروزي

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.


%d وب‌نوشت‌نویس این را دوست دارند: