کار خامنه ای به آنجا کشیده که جوانان زیر 18سال را به میدان آورده

در تاریخ ثبت است که در روزهای آخر حکومت فاشیستی هیتلر در آلمان ، وقتی دیگر نیرویی برای او نمانده بود ، جوانان زیر هجده سال را برای نبرد برلین بسیج کرده و به میدان آورده بودند و این بچه های معصوم را که کله شان را با مزخرفات فاشیستی پر کرده بودند میفرستادند جلوی گلوله سربازان روس . یک عکس واقعا دلخراش از آن روزهای آخر در دست است که هیتلر را در حال سان دیدن از این بچه های بیگناه نشان میدهد . اخبار این روزها از گوشه و کنار شهر و مشاهدات شخصی حاکی از آن است که اکنون کار خامنه ای نیز به آنجا رسیده و مانند روزهای آخر هیتلر مجبور شده است جوانان تازه بالغ بسیجی را که هنوز شستشوی مغزی رویشان موثر است به میدان آورد . آیا این نشان از چه دارد به جز روزهای پایان یک دیکتاتوری؟

«پیروزی نزدیک است»

«دوراندیش»

هیتلر در روزهای آخر حکومت خود در حال سان دیدن از جوانان بیگناهی که به عنوان گوشت دم توپ جلوی گلوله های ارتشهای متفقین فرستاده شدند.آیا این عکس شما را به یاد بسیجیهای بچه سال توی خیابانهای تهران نمی اندازد؟ .

Advertisements

برچسب‌ها: , , , , , , , , ,

10 پاسخ to “کار خامنه ای به آنجا کشیده که جوانان زیر 18سال را به میدان آورده”

 1. Payman Jahanbin Says:

  YES ,INDEED THE END IS NEAR FOR THIS CHARLATAN,THE END IS HERE ALREADY ,HOW DOES HE FEEL GOING TO BED AND LISTENING TO THE PEOPLE WHO CALL HIM A RABID DOG, A KILLER AND HIS GRANTED NAME AN ANIMAL DICTATOR ,SORRY SEID ALI ,ONE MORE SLEEPLESS, NIGHT, WAITING, BAD NIGHT,EVEN,A,POUND,OF,OPIUM,CAN,NOT,HELP,

 2. ghaaemol-zaavieh Says:

  Khomeini ham bache haaye 12-13 saale ro mifrestaad rooye mieen.

  shoma taarikhe Hitler ro khoob baladi, taarikhe keshvare khodet, va nasl-koshie khomeini chizi nemigi ?

 3. شكرالله Says:

  با درود ، جاي تاسف بسيار خواهد بود چنانچه به نكته ي به اين مهمي كم توجه بشود.. نشانه اي بهتر از اين در استيصال حكومت نمي توان يافت كه دست به دامان نوجوانان 16 و 17 ساله شده است. چند راهپيمايي ديگر از نوع 10 اسفند و سپس مي توان شاهد خودكشي هاي زيادي از نوع هيتلر در واپسين لحظه اش بود.

 4. ناشناس Says:

  من هم تعداد زيادي نوجوان 14-15 ساله با چهره هاي معصوم روستايي ديدم كه لباس بسيجي تنشون كرده بودند و باتوم به دستشون داده بودند. فرماندهان سپاهي اونها در سازماندهي شان مشكل داشتند و اونارو با لفظ آقا پسر خطاب ميكردند.

 5. www.moayyerim@yahoo.com Says:

  فقط میشه گفت متاسفم

 6. ناشناس Says:

  عکسها باز نمیشوند. لطفا بصورت ویدئو در یوتیوب بگذارید و تبلیغ کنید که مردم ببینند کار رژیم به کجا کشیده است.

 7. rad Says:

  همه این جنایتکاران دیکتاتور از اولین روز به قدرت رسیدن تا لحظه به گور رفتن شان ۱۰۰% شبیه هم هستند . در پیروزیهای اولیه نگران و حتا متأثر ، به هنگام خشم مردم ترسو ، و بعد به اراجیفگویی میپردازند . همیشه نگران دسیسه اطرافیان هستند .خلاصه یک زندگی فرومایه . دلشان خوش به خوردن خاویار که ان هم ترس آشپز خائن ، کوفت ش میکند .

 8. ایرانم ارزوست Says:

  مبارک ، بن علی نوبت سید علی

 9. مهدی شهرتی Says:

  سلام
  به این سایت فلسفی علمی ما هم یک نظری بیاندازید.

  http://asrehamyaran.com/

  با تشکر
  مهدی شهرتی

 10. Top Posts — WordPress.com Says:

  […] […]

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.


%d وب‌نوشت‌نویس این را دوست دارند: