هرگردی گردو نیست ، به هر گروه تندرویی نشاید اطمینان کرد . سخنان محرمانه طائب در مورد بعضی اپوزیسیونهای خارج

به نقل از بولتن محرمانه بسیج مدرسه علمیه الهادی قم : اظهارات طائب در جمع طلاب بسیجی قم ، شنبه 14 اسفند :

بخشی از سخنان این جلاد مزدور خامنه ای سخت عبرت آموز است . باشد که فریب گروههایی را که او میگوید نخوریم . سراغ داریم بعضی از این گروهها را که با ادعای چپ افراطی و نمایندگی کارگران جهان کارشان فقط به هم زدن اجتماعات گروههای اپوزیسیون خارج کشور است :

حجت‌الاسلام طائب در پاسخ به پرسشی پیرامون ارزیابی «رویارویی اطلاعاتی امنیتی سپاه با فتنه»  آنرا موفق ارزیابی کرد و گفت «یکی از نقطه ضعف‌های فتنه‌گران، جاه‌طلبی آنهاست و اصلا این فتنه، فتنه‌ی جاه‌طلبان است و ما هم روی همین کار کردیم؛ مثلا نقطه ضعف موسوی در خارج این است که در سالهای اعدام گسترده ضد انقلاب، نخست‌وزیر بوده است، اگر بخواهد آن دوره را نفی کند، حضرت امام را نفی کرده چون ایشان دستور داده و این باعث می‌شود ارادتمندان امام در داخل کشور که متاسفانه هنوز موسوی را قبول دارند و انحراف او را باور نکرده‌اند از او فاصله بگیرند و اگر هم بخواهد تایید یا سکوت کند اپوزوسیون خارج کشور را که همه بر محور سران فتنه متحد شده‌اند از دست می‌دهد، کافی شماست یکی از این عناصر ضد انقلاب را که هم کینه حضرت امام را به دل داشته باشد و هم جاه‌طلب باشد غیر مستقیم اجیر کنید، پول یک‌ سایتی، چیزی را به او بدهید، تامینش کنید و شیرش کنید که هر روز از آن اعدام‌ها بنویسد و از موسوی و سران فتنه بخواهد اظهارنظر کند، خوب ما این کار را کردیم، گرفت و بین خودشان الان معضل شده است، برنامه‌های دیگری هم داریم که مصداق مکر الهی این انقلاب است

Advertisements

برچسب‌ها: , , , , , , , , , , , , , , , ,

8 پاسخ to “هرگردی گردو نیست ، به هر گروه تندرویی نشاید اطمینان کرد . سخنان محرمانه طائب در مورد بعضی اپوزیسیونهای خارج”

 1. روح سبز Says:

  ديدي دورانديش راست مي گفتم!
  ما كه مدعي انسانيت هستيم نبايد كارهاي خوب انسانها را در زمان حال به گذشته آنها خراب كنيم چه برسه كه در بعضي كارها نقش هم نداشته باشن!
  در ضمن شرايط اون زمان خيلي فرق داشت ولي به هر حال اونايي رو كه دستشون به خون آلوده نشده و از ارتجاع دوري گزيدند و الان حامي جنبش سبز هستند را بايد با آغوش باز پذيرفت!
  اميدوارم شما هم رويكردت رو عوض كني و در تقويت پايه هاي جنبش سبز هر چه بيشتر تلاش كني!
  در ضمن اونا يه استراتژي موثر ديگري هم پيگيري ميكنن و اون اينه كه سعي ميكنن شعارهاي ضد مذهبي رو گسترش بدن و مردم رو به اون حساس كنن و براي خودشون لشگر مردمي درست كنن!
  يادت باشه ما نميتونيم و نبايد به سراغ مسائل ديني و مقدسات مردم بريم!!
  به ما چه مربوطه كه هركسي چه ديني داره!!
  مهم اينه كه ما بايد در حال حاضر بر عليه رژيم ظلم و ستم ايران متحد بشيم!
  به قول پيامبر اسلام:»الملك يبقي مع الكفر و لا يبقي مع الظلم»
  اين شعار وحدت بخش توده مردم با هر دين و آئيني، بر عليه ديكتاتوري با هر دين و آئيني! ميتونه باشه!
  خدا رو شكر ميكنم كه عدو شد سبب خير
  وبالاخره تونستم يه دليل ملموس براي اثبات حرفم براي شما بياورم.
  موفق و پيروز باشيد.

 2. دوراندیش Says:

  خیلی ممنون دوست عزیز که به وبلاگ من توجه دارید و نظرات خود را ذکر میکنید . همانطور که درمورد وبلاگ نوشته ام من دید مستقلی به قضایا داریم و پیرو هیچ حزب و دسته و گروهی نیستم و از هیچکس بابت وقتی که برای این نوشته ها میگذارم پولی دریافت نمیکنم . من خدمتگزار ملت ایران هستم و بس و خواهان آینده ای روشن برای ایران .

 3. 123 Says:

  گرگها خوب بدانند:

  آقاي سيد علي عزيز ، در زمان رهبري تو ، حجت ابن الحسن العسكري ظهور خواهد كرد…

  http://salehat.ir/index.php?option=com_content&view=article&id=61:1389-06-02-18-16-45&catid=52:zohor

 4. shaghayegh Says:

  و اون وقت چی‌ شده که تازه گی‌‌ها اینقدر فیلم‌ها و فایل‌های صوتی از اینا لؤ میره؟؟؟ آیا فکر نمیکنید که این‌ها اتفاقی‌ نیست. این که در زمان نخست وزیری موسوی هزاران تان از جوانان عزیز و مبارزان واقعی‌ به جوخه‌های اعدام سپرده شدن و ایشون هم سمت دربون مسجد شاه رو نداشته و نخست وزیر این مملکت بوده و صد البته که شون باید به موقعاش جوابگو باشه… این قضیه اصلا چیزی نیست که بر کسی پوشیده باشه تا وزارت اطلاعات ایران بخواد زمینه سازی کنه تا مردم براشون این سوال پیش بیاد. این‌ها در واقع هر اون چه که به صورت بحث مطرح شده رو میخوان به اسم خودشون تموم کنن تا بگن، ببینید ما چقدر بر اوضاع تسلط داری. دیگه این حقه‌های نخ نما شده گوش کسی رو قلقلک هم نمیده. بروید فکر کارهای جدید تر کنید. مگر این که موسوی هم کلکی بود از طرف نظام که فریاد مردم را خفه کنند تا مباد ا رژیم جمهوری اسلامی ور بپرد!!!

 5. سروش Says:

  منم اعتقادم اینه که همه چی رو با هم قاطی میکنن که بگن همه چی تحت کنترل ماست و مردمو گیج کنن. از دید من هم موسوی و کروبی مشکوک میزنن برای حفظ این نظام اسلامی مسخره.اینکه دارند با خامنه ای مبارزه میکنن قابل تقدیره ولی حفظ این نظام مزخرف از اون حرفاست. نظامی که 32سال فقط کشته و شکنجه کرده.انگیزه موسوی شاید یکیش حال گرفتن از خامنه ای باشه که قبلا حال موسوی رو گرفته. بااینکه ادم مسنیه موسوی ولی میشه گفت خیلی از این انگیزه ها در زمان پیری سراغ ادم میاد.مثل خمینی که خداییش من هنوز نفهمیدم تو اون سن و سال که مثل کفتار پیر بود بدنبال چی بود که انقلاب کرد؟ جز اینکه نفرت و کینه از بعضیها داشت و بعد انقلاب تسویه حساب کرد

 6. sadegh Says:

  حرفای اینا هیچ ارزشی نداره ، همش از روی کینه چون تا فی خلدون شون سوخته به در و دیوار میزنن ، اینها پوچ هستن ، فقط ۱ کار بلدن ، شنود تلفن مردم و تهمت زدن .

 7. محمد Says:

  مقصر ما خودمانيم ، وقتي به شما آقايان كه غاز هم نبايد به دست شما بدن بچرانيد مملكت رو دادن حالا همچنين حرفاي مي زنين. ولي كور خوندين ديگه وقت رفتن است ، يا مثل بن علي يا مبارك و يا هم غذافي خواهين شد .

 8. مزدک Says:

  با سپاس
  به عقیده بنده و بر مشاهداتی که دارم بساری از افراد زندانی پیشین و خانواده های انان کشته شدگان، در این جنبش شرکت دارند. لیکن ان دسته از مخالفان نظام که حاضر به همکاری با جنبش نیستند یا تفرقه می اندازند اگر نوجه های طایب ها نباشند، این دوستان تا زمانیکه با تجزیه و تحلیل این نظام و گروه بندی بافته های تشکیل دهنده ان،از بنیاد تا کنون، بدون دسته بندی های کلاسیک و عامیانه به عمق ان دستیابی نکنند، صادقانه و لیکن ساده وارانه این دیدگاهی که شما در موضوع اوردید، خواهند داشت. دانایی های دسته بندی متداول حزب اللهی،ملی مذهبی، چپی، مجاهدینی، ملی، سلطنتی بسیار ساده است. در اینکه پشت سر کشتار ها در هر مقطع زمانی چه نیرویی بوده ، تاریخ نویسان، سیاستمداران، محققین از هرگروهی از جامعه بایستی کندوکاو عمیقی بکنند و مخلصانه افراد عامی خود را اگاه کنند، و این کاری است که انجام داده نشده است. در غیر اینصورت اگر ما دنبال شخصی که طناب دار را میکشد بگردیم، فرمانده اعدام ها هنوز در پشت پرده به اجرای اعدام ها ادامه میدهد. با رفتن سعید امامی ها کشتارها تمام شد؟ نه، هنوز استاد اعظم مصباح پشت پرده است. انهایی که میپندارند در زمان نخست وزیری میرحسین وی حتی یک در صد توانایی، یا دانایی و تاثیر میتوانست در اعدام ها داشته باشد، بسیار ساده اندیشند. و حتی استعفای وی نیز با اینکه وی را نامطلوب میدانستند پذیرفته نشد.
  مزدک

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.


%d وب‌نوشت‌نویس این را دوست دارند: