مردم ، شب چهارشنبه سوری از خود دفاع کنید. پیشاهنگ انقلاب ، پس از چهارشنبه سوری تظاهرات را روزانه کنید.

مردم تهران و سایر شهرهای بزرگ ایران . در شب چهارشنبه سوری شما در محلات خود هستید و توسط مردم خودی و همسایه ها حمایت میشود . اینجا دیگر خیابان انقلاب و میدان آزادی نیست. مزدوران خامنه ای جرئت حمله به شما در زمین خودتان را ندارند . از مقابلشان فرار نکنید . جوانان هر محله ، هسته های مقاومت مردمی و  دفاع از خود تشکیل دهید و در شب چهارشنبه سوری نگذارید کنترل محله شما را به دست گیرند . در مقابل تلاش آنان برای دستگیری دوستانتان از خود دفاع کنید و این مزدوران را عقب برانید . شما میتوانید . شما در کوی و محله خود هستید و توسط همسایگان و هم محله ای های خود حمایت میشوید .

تظاهرات را بعد از شب چهارشنبه سوری ادامه دهید . سعی کنید تظاهرات را هر روزه کنید . از انقلاب 57 خودمان و از انقلابهای معاصر عرب بیاموزید . تظاهرات روزمره فرسایشی سرانجام هر حکومت دیکتاتوریی را از کار خواهد انداخت . لازم نیست تظاهرات بزرگ باشد . همین که پیشاهنگ انقلاب هر روز در یک نقطه شهر حرکتی کند و باعث شود که حاکمیت نیروهایش را مدام در حالت آماده باش نگهدارد باعث فرسودگی دشمن در میدان جنگ خواهد شد .  این یک «جنگ» است. جنگی آزادیبخش با یک حکومت خونخوار بیگانه که میهن ما را اشغال کرده و در آن باید از تمام تاکتیکتهای یک جنگ دفاعی شهری استفاده شود .

پیشاهنگ انقلاب، روی سخنم با شماست : در این لحظه از تاریخ ایران مردم ایران به شما نیاز دارند . شما موتور محرکه انقلاب هستید و در صورتی که به مقاومت خود ادامه دهید سرانجام توده های وسیعتری از مردم پا به میدان خواهند گذاشت . خسته نشوید و امیدوار بمانید . ایمان داشته باشید  دشمن اشغالگر سرانجام سرنگون خواهد شد .

«پیروزی نزدیک است»

«دوراندیش»

Advertisements

برچسب‌ها: , , , , , , , , ,

یک پاسخ to “مردم ، شب چهارشنبه سوری از خود دفاع کنید. پیشاهنگ انقلاب ، پس از چهارشنبه سوری تظاهرات را روزانه کنید.”

  1. حسینم Says:

    سلام خسته نباشی رفیق درود بر شما و به امیدی آزادی ایرانمان…

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.


%d وب‌نوشت‌نویس این را دوست دارند: