احمدی نژاد و خامنه ای ، دو پادشاه در اقلیمی نگنجند

دعوای احمدی نژاد و خامنه ای دنباله دار است . احمدی نژاد بارها نشان داده که مطیع خامنه ای نیست و اگر صلاح بداند بر خلاف میل خامنه ای کار خود را میکند . به اصطلاح نوکر کاملا گوش به فرمانی نیست و از خود استقلال رای نشان میدهد . با توجه به ایمان وی به ظهور قریب الوقوع امام زمان دلیل این رفتار را میتوان دریافت . او فکر میکند در آینده نزدیک با ظهور امام لازم نیست دیگر از خامنه ای تبعیت کرد . به هرحال ، بعضیها فکر میکنند این جنگ زرگری است و غیره . چنین نیست . احمدی نژاد از ابتدا نشان داده که استقلال رای دارد و میکوشد راه خود را پی گیرد .

ما ایرانیها مثلی داریم : دو پادشاه در اقلیمی نگنجند . ماجرای احمدی نژاد و خامنه ای نیز چنین است . سرانجام این دو نفر نیز آن است که یکی باید به نفع دیگری کنار رود . با توجه به آن که که هنوز خامنه ای همه ارکان قدرت را دردست دارد و سپاه و چماقداران گوش به فرمان او هستند نه احمدی نژاد ، نتیجه این برخورد به نظر چندان به نفع احمدی نژاد نخواهد بود . حد اکثر اینکه خامنه ای اجازه دهد که او دوسال دیگر از ریاست جمهوریش را نیز بگذراند ولی مشایی به آرزوی خود و ریاست چمهوری نخواهد رسید چون خامنه ای از ابتدا به شدت با او مخالف بوده است و او را فقط به دلیل حمایت از میمون دست آموز خود تحمل کرده است .

«دوراندیش»

Advertisements

یک پاسخ to “احمدی نژاد و خامنه ای ، دو پادشاه در اقلیمی نگنجند”

  1. روح سبز Says:

    با سلام به جنبش سبز ايران
    شايد دعواي احمدي و خامنه اي زرگري هم نباشد ولي نتيجه اين دعوا به ضرر مملكت است و جنبش سبز را به مقصد نمي رساند زيرا حركت ما جنبش سبز را به سرمنزل مقصود ميرساند و بايد با تمركز روي اهداف جنبش سبز از اين فرصت بدست آمده كمال بهره را ببريم.
    البته حركت جنبش سبز بايد با دقت و ظريف باشد و باعث اتحاد دو طرف دعوا بر سر دشمن مشترك نشود.
    موفق و پيروز باشيد.

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.


%d وب‌نوشت‌نویس این را دوست دارند: