با سیر انقلابهای عرب و پیشرفت دموکراسی در جهان ، میترسم ما ایرانیان تنها دیکتاتوری باقیمانده در جهان شویم

اعراب هم به تدریج و یکی پس  از دیگری دارند به دموکراسی میرسند . مرد و مردانه در خیابانها ایستاده اند و شهید میدهند و کوتاه نمی آیند . یادم نمیرود در دوسال اخیر بارها از مردم خواستیم به خیابان بیایند و این دایه های مهربانتر از مادر گفتند ای وای نگذارید بیایند به خیابان که مبادا کشته شوند . مثل اینکه ممکن است بدون شهید و کشته دادن آزادی را از دست دیکتاتورها گرفت. منتظر اجازه وزارت کشور برای تظاهرات ماندند، هربار مردم خواستند به خیابان بیایند گفتند نیایید خطرناک است ، و به تدریج آتش مردم را سرد کردند تا به اینجا رسید که میبینیم .

میترسم که اعراب یکی پس از دیگری به دموکراسی برسند ، بعد هم کره شمالی و کوبا، دست آخر هم عربستان و یکی دو کشور باقیمانده آفریقایی ولی ما ایرانیهای بدبخت که بیش از صد سال است برای آزادی و دموکراسی کشته میدهیم باز در خم همان کوچه اول گیر کرده باشیم و گرفتار حکومت توتالیتر جمهوری اسلامی باشیم . مارا چه شده است . چرا رهبرانمان اینقدر بی بو و بخارند؟ چرا پنج ملیون ایرانی خارج ازکشور پس از گذشت سی سال نتوانسته اند یک شورای رهبری متحد تشکیل دهند که بتواند مانند خمینی در عهد شاه از بیرون ازمملکت انقلاب آزادیبخش ایران را هدایت کند؟

میترسم دست آخر تنها کشور دیکتاتوری جهان ما ایرانیان باشیم و بس . ایرانیان بجنبید که سخت عقب افتادیم .

«دوراندیش»

Advertisements

8 پاسخ to “با سیر انقلابهای عرب و پیشرفت دموکراسی در جهان ، میترسم ما ایرانیان تنها دیکتاتوری باقیمانده در جهان شویم”

 1. کارنامه ( صادق محصولی ) دژخیم خونخوار و دزد میلیاردر رژیم ولایت فقیه Says:

  کارنامه ( صادق محصولی ) دژخیم خونخوار و دزد میلیاردر رژیم ولایت فقیه

  صادق محصولی در سال 1338 در شهر اورمیه زاده شد. پس از پذیرش در دانشگاه علم و صنعت به تهران رفت و از دوستان محمود احمدی نژاد صبورچیان و برادران هاشمی ثمره شد. در سال 1359 با سفارش آخوند مهدوی کنی که اکنون رئیس مجلس خفتگان! است و در آن زمان وزیر کشور بود به همراه دوستان گرامیش محمود احمدی نژاد و برادران هاشمی ثمره و چند تن دیگر به اورمیه بازگشت تا از رخنه دشمنان رژیم در شمال باختری ایران پیشگیری کند. از نخستین کارهای او پس از رسیدن به اورمیه برپائی گروه های چماقدار از اراذل و اوباش اورمیه و حمله به گردهمائی های گروه های دگر اندیش همراه با زدن و بستن و شکستن بود که این کارهای وی با پشتیبانی بی دریغ آخوند غلامرضا حسنی امام جمعه اورمیه همراه بودند. در سایه این خوش خدمتی ها در سال 1360 صادق محصولی فرماندار اورمیه شد و همزمان با وی محمود احمدی نژاد فرماندار ماکو شد و مجتبی هاشمی ثمره به معاونت استانداری آذربایجان غربی برگزیده شد. پس از اعلام جنگ مسلحانه بر علیه رژیم جمهوری اسلامی در سال 1360 از سوی سازمان مجاهدین خلق ایران کار صادق محصولی تنها به فرمانداری در شهر اورمیه خلاصه نشد و پرداختن به کارهائی مانند بازجوئی، شکنجه، تیرباران کردن، تیر خلاص زدن و سازماندهی دستگاه سرکوب رژیم از دیگر کارهای او شدند. البته همزمان با وی محمود احمدی نژاد نیز که ظاهرا فرماندار ماکو بود در شهرهای شمال باختری کشور می گشت و کارهائی مانند تیرباران کردن و به دار آویختن دشمنان رژیم را انجام می داد و به ویژه محمود احمدی نژاد به تیر خلاص زدن به مغز زندانیان اعدامی علاقه خاصی داشت و همواره با خنده و قهقهه می گفت: کار را که کرد؟ آن کس که تمام کرد!
  صادق محصولی و یارانش هر چند آدمکش بودند از پر کردن جیب هایشان با دارائی های دزدیده شده و رشوه خواری و مفت خواری و اختلاس از دارائی های مردم نیز دریغ نمی کردند اما در این میان شهردار اورمیه ( مهندس مهدی باکری ) دشمن سرسخت هر گونه دزدی و رشوه خواری و مفت خواری و باندبازی و پارتی بازی بود و آب او و کسانی مانند صادق محصولی به یک جوی نمی رفت و همواره میان مهدی باکری و برادرش حمید باکری از یک سو و صادق محصولی از سوی دیگر کشمکش ها و ستیزهای سخت روی می دادند اما صادق محصولی را چه باک هنگامی که پشتیبان او آخوند غلامرضا حسنی امام جمعه اورمیه بود و پشتیبان گردن کلفت دیگری به نام آخوند ( محمد ایمانی یامچی ) رئیس دادگاه انقلاب اسلامی اورمیه را نیز دم دست داشت. آخوند ( محمد ایمانی یامچی ) هزاران تن از دشمنان رژیم را پس از محاکمه های پنج دقیقه ای در دادگاه انقلاب اسلامی اورمیه به اعدام محکوم کرده است. وی سپس به تبریز رفت و رئیس دادگاه شعبه شانزدهم کیفری یک دادگستری تبریز شد و هم اکنون رئیس دادگاه تجدید نظر استان آذربایجان شرقی است. ( نشانی آخوند محمد ایمانی یامچی: تبریز- کوی ولیعصر – کوی وحدت – چهارده متری نیما – ده متری اول – کاشی بیست و دو – کد پستی 5157857766 )
  یادآوری می شود که آخوند ( محمد ایمانی یامچی ) و آخوند رشوه خوار و فاسدی به نام ( محمدکاظم ایمانی ) یکی نیستند. این دو آخوند تنها همنام هستند و با هم خویشاوند نیستند. ( محمد ایمانی یامچی ) گرچه آدمکش است اما دچار فساد جنسی نیست و حتی با فساد جنسی مخالف است و ظاهرا رشوه خوار نیز نیست اما خوک رشوه خوار ( محمد کاظم ایمانی معروف به بی ایمان! ) تاکنون هزاران پرونده تجاوز به عنف، قتل عمدی، زمین خواری، غصب و تصرف عدوانی، اختلاس ها و کلاهبرداری های بزرگ را پس از اخذ رشوه های کلان ماست مالی کرده است. خوک بی شرف و بی ایمان ( محمدکاظم ایمانی ) به زن هائی که دارای پرونده های سنگین بودند پیشنهاد ماست مالی کردن پرونده هایشان را به شرط روابط جنسی می داد و اگر می پذیرفتند با آنها مشغول خوشگذرانی می شد وگرنه هزاران بلا بر سر این زن های بیچاره می آورد. خوک بی ایمان ( محمدکاظم ایمانی ) که پیشینه درخشانی هم در مصرف تریاک و الکل دارد در زمان شاه به همراه آخوند ( حسن شکوهی ) و دیگر آخوندهای درباری در تبریز دعاگوی اعلیحضرت همایونی شاهنشاه آریامهر بود! و در زمان جمهوری اسلامی در عرض 24 ساعت حزب اللهی دو آتشه و هوادار سینه چاک خمینی شد! و با وساطت آخوند ( نجف آقازاده استرخان ) وارد دادگستری تبریز شد و فجایعی آفرید که روی همه گندکاران ظلمگستری تبریز و حتی آذربایجان سفید شد! ( نشانی آخوند محمدکاظم ایمانی معروف به بی ایمان: تبریز – میدان حکیم نظامی – کوی دانش – کوچه پنجم – کاشی چهل و دو – کد پستی 5174677833 )
  باری، در سایه خوش خدمتی های صادق محصولی به رژیم سر تا پا لجن جمهوری اسلامی، در سال 1361 نامبرده به فرماندهی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی شمال باختری کشور یعنی آذربایجان غربی و آذربایجان شرقی و اردبیل که در آن هنگام بخشی از آذربایجان شرقی بود و استان جداگانه ای نبود، برگزیده شد بی آن که حتی یک بار به جبهه رفته باشد و یا دانشی درباره جنگ و جبهه داشته باشد! مهدی باکری و برادرش حمید باکری که در آن زمان به جبهه جنگ ایران و عراق و به دنبال نخود سیاه! فرستاده شده بودند با شنیدن خبر چنین گزینشی همه جا را نامه باران کردند تا پرده از گندکاری های بی شمار صادق محصولی بردارند اما رژیم گدایان مفت خور نیازی به درستکاری و درستکاران نداشت و تنها به دژخیمان گوش به فرمانی نیاز داشت که در زندان ها و شکنجه گاه ها بکشند و سرکوب کنند و تازه بخت با صادق محصولی یار بود چون در عملیات خیبر حمید باکری و در عملیات بدر مهدی باکری دود شدند و به هوا رفتند و از خاکستر استخوان های آنها نیز چیزی بر جا نماند. چون از جنازه حمید باکری و مهدی باکری هیچ اثری نبود صادق محصولی از فرصت به دست آمده بهره برداری کرده و با بیشرمی و پرروئی شگفت آوری مدعی شد که مهدی باکری و حمید باکری نه تنها شهید نشده اند بلکه از جبهه گریخته و به منافقین پیوسته اند! دستاویز او نیز این بود که مهدی باکری و حمید باکری برادری به نام علی باکری داشتند که از بنیانگزاران سازمان مجاهدین خلق در زمان رژیم پادشاهی بود و به فرانسه و اردن و لبنان و چند کشور دیگر رفته و برای سازمان مجاهدین خلق جنگ افزار و مواد منفجره آورده بود و سپس از سوی ساواک شناسائی و دستگیر شده و پس از محاکمه در دادگاه نظامی رژیم پادشاهی، در تاریخ 30 فروردین 1351 به همراه علی میهن دوست، ناصر صادق و محمد بازرگانی که همگی از بنیانگزاران سازمان مجاهدین خلق بودند اعدام شده بود.
  برای سنگ اندازی های صادق محصولی بود که خانم ( صفیه مدرسی ) همسر مهدی باکری یکبار که خواسته بود از شهر تبریز نامزد انتخابات مجلس شورای اسلامی شود از سوی شورای نگهبان رد صلاحیت شده بود و برای نامه نگاری های خانم ( فاطمه چهل امیرانی ) همسر حمید باکری درباره صادق محصولی بود که خانواده باکری ها دچار دردسرهای فراوان شدند. با تحریک صادق محصولی بود که مجتبی ذوالنور شایعه ای دروغ با واژه های زشت و زننده ساخت که همسر حمید باکری پس از روابط آنچنانی با یک آموزگار گیلانی ازدواج کرده است! خانم ( فاطمه چهل امیرانی ) همسر حمید باکری نیز با اعلام اینکه بعد از باکری ازدواج نکرده است درباره سخنان ذوالنور گفت: من از همه دروغگویان فتنه گر و منافق بیزارم چرا که بین مردم با دروغهایشان نفاق انداخته‌اند. زهرا باکری خواهر باکری‌ها هم در نامه ای نوشت: درباره همسران برادرانم جملات نامربوطی شنیده‌ام، شما اگر ذره‌ای شرم از مقام و خون شهید داشتید امروز این بی حرمتی‌ها را به همسران شهدا نمی‌کردید. کسانی که تا قبل از این بی‌عدالتی اخیر حاکمیت، با چنگ و دندان از این حکومت حمایت کرده‌اند چطور یک شبه مستحق این همه توهین شده اند؟! آنها شب ها در خفا برای همسران خود گریسته‌اند تا کسی اشک‌های آنان را نبیند.
  خانم ( زهرا باکری ) خواهر حمید و مهدی باکری در مصاحبه‌ای گفته است که: پسر برادرم حمید باکری، احسان باکری را دستگیر کرده‌اند و بلایی سر ما آمده که زمان شاه نیامد! باور کنید یک ساواکی در خانه مرا نزد. زمان شاه من بعد از شهادت برادرم ( علی باکری ) استخدام شدم. خواهرم در پست بالائی استخدام شد. مهدی باکری در دانشگاه قبول شد و تحصیل را شروع کرد. یک نفر درِ خانه ما را نزد. می‌گفتند خرابکار یا خانواده خرابکار ولی کسی جسارت نکرد در خانه ما را باز کند و به ما توهین کند ولی در جمهوری اسلامی ما این توهین‌ها را دیدیم.
  آسیه باکری، دختر حمید باکری نیز در مراسمی با نام ( بسیجی واقعی، همت بود و باکری ) که از سوی بسیج دانشجویی دانشکده حقوق دانشگاه تهران برگزار گردید به سختی به سوء استفاده‌هائی که رژیم از نام شهیدان می‌کند و تصویرسازی دروغین از آنان اعتراض کرد. وی از جمله گفت: چه کسی می‌گوید باکری‌ها دنبال این بودند که مردم را محدود کنند؟ عمه‌های من، خانواده پدری من، همه ‌شان آزاد بودند هر جور که دوست دارند لباس بپوشند، هر جور که دوست دارند فکر کنند و هر عقیده‌ای داشته باشند. وی همچنین درباره ( صادق محصولی ) وزیر دولت احمدی نژاد گفت که در زمان مسئولیتش در اورمیه اقدام به اخراج حمید باکری از سپاه پاسداران کرده بود و حتی شهادت وی را در حضور برادرش مهدی باکری انکار کرده بود! وی همچنین درباره پدر و عموی خود، حمید ومهدی باکری افزود: عموی من اگر در حال حاضر زنده بودند، این جناياتی که بسيجی‌ها به اسم بسیج و به اسم باکری وهمت در خیابان‌ها انجام دادند را بر نمی‌تافتند و اگر آنها اکنون زنده بودند در زندان بودند! سخنان آسیه باکری با واکنش پرشور و با کف زدن های پیاپی دانشجویان روبرو شدند ولی برخی از هواداران رژیم که خود برگزار کننده مراسم بودند چند بار با ایجاد سر و صدا و تکبیر و صلوات و شعار دادن می کوشیدند مانع از سخنرانی وی شوند و حتی یکی از آنها آغاز به فحاشی به خانم باکری کرد که با واکنش تند همه دانشجویان روبرو شد.
  آغاز دزدی های صادق محصولی با ارقام نجومی و باور نکردنی پس از پایان هشت سال دفاع مزخرف! و از زمانی آغاز شد که محمود احمدی‌نژاد در دهه‌ هفتاد استاندار استان نوبنیاد اردبیل شد. جناب استاندار که یاران پیشین را از یاد نبرده بود با هزار زدوبند و ترفند کاری کرد که صادق محصولی در یک مزایده برنده قرارداد نفتی با نخجوان شد و روشن است که درآمدهای سرشار این داد و ستد پر سود به جیب مبارک چه کسی ریخته می شد! فلاحت پیشه نماینده اسلام آباد غرب در مجلس شورای اسلامی درباره این قرارداد گفته است که محصولی تنها کسی است که خارج از وزارت نفت امتیاز سوآپ نفت کسب کرده‌است! صادق محصولی یکبار گفته بود که دارائی او صد و شصت میلیارد تومان است و در پاسخ به چگونگی انباشت دارائی صد و شصت میلیاردیش در ده ‌سال، این ثروت را متعلق به امام زمان! دانسته و گفته بود: این امانتی است که پس از ظهور حضرت در اختیار ایشان قرار می‌گیرد! وی همچنین مدعی شده بود که ثروتش از راه حلال! به دست آمده است. اگر صادق محصولی به راستی صد و شصت میلیارد تومان را در عرض ده سال به دست آورده باشد بدان معناست که وی در این ده سال ماهانه بیش از یک میلیارد تومان درآمد داشته است! البته روشن است که صد و شصت میلیارد تومان رقمی الکی است که صادق محصولی برای رد گم کردن بر زبان رانده است وگرنه دارائی دزد سر گردنه رژیم ولایت فقیه بسیار بیش از اینهاست. در سال ۱۳۷۸ صادق محصولی باغی به وسعت ده هزار متر مربع را در نیاوران تهران خریداری کرد. هفت هزار متر مربع از این باغ می‌بایست برای تغییر کاربری از زمین کشاورزی به زمین مسکونی، به شهرداری واگذار می شد اما صادق محصولی را چه باک؟ چون یار دیرین او یعنی محمود احمدی نژاد در کنارش بود چرا که محمود احمدی نژاد این بار شهردار تهران شده بود! پس صادق محصولی با یاری یار دیرینش همه زمین را مالک شده و در آن به برج ‌سازی پرداخته و میلیاردها پول مفتکی را به چنگ آورد. علی عسگری نماینده مشهد در مجلس هفتم شورای اسلامی با طرح پرونده پنج میلیون و ششصد هزار دلاری صادق محصولی درباره نفت تاجیکستان اعلام کرد که این موضوع در کمیسیون اصل ۹۰ در حال پیگیری است. قدرت الله علیخانی نماینده قزوین در مجلس شورای اسلامی ایران درباره صادق محصولی گفته‌است: محصولی باید پاسخ دهد که منزل گران قیمت، درآمد میلیاردی، برج‌های میرداماد و زمین‌های بزرگ منطقه حسنی کیا را چگونه به دست آورده‌است؟ صادق محصولی یکبار درباره دارائی افسانه ایش اعلام کرده که در ۴۴ مزایده شرکت کرده و تنها در سه مزایده برنده شده‌است و درآمدهای او حاصل آن مزایده‌ها می‌باشند.
  پس از این رویدادها و پس از به دست آوردن چنین دارائی هنگفت و افسانه ای و پس از آن که در انتخابات ریاست جمهوری سال 1384 محمود احمدی نژاد رئیس جمهور شد صادق محصولی که اشتهای سیری ناپذیری به پول اندوزی داشت تازه به فکر گرفتن وام دولتی افتاد و چهارصد میلیارد تومان هم وام از دولت گرفت و نام او در لیست ۲۰۰ تن‌ از وام ‌گیرندگان کلان دولتی که تاکنون بدهیشان را نپرداخته اند! جای دارد. چون محمود احمدی نژاد که اکنون رئیس جمهور شده بود نیاز به ابزاری کارآمد برای کوبیدن میخ خود بر زمین داشت با کوشش فراوان صادق محصولی را وزیر کشور خود کرد و این چنین بود که صادق محصولی پس از محمود احمدی نژاد به بالاترین مقام اجرایی و نیز نظارتی در دولت دست یافت. کار به انتخابات سال هشتاد و هشت کشید و صادق محصولی در پشتیبانی از یار دیرینش محمود احمدی نژاد و طراحی کودتای انتخاباتی سال هشتاد و هشت سنگ تمام گذاشت و به خوبی هنرنمائی کرد. هم اکنون صادق محصولی وزیر رفاه و تامین اجنماعی دولت محمود احمدی نژاد است. این بود فشرده ای از کارنامه یکی از درستکارترین! و امانتدارترین! خدمتگزاران نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران!

  عکس صادق محصولی:

 2. آهنگ دوباره می سازمت وطن Says:

  آهنگ دوباره می سازمت وطن

  پس از انتحار اسلامی! و به روی کار آمدن رژیم ایران بر باد ده جمهوری اسلامی گورستان ها آباد و ایران ویران شد. روشن است که پس از نابودی رژیم دژخیمان ستمگر باید ایران را از صفر و بر روی ویرانه های به یادگار مانده از رژیم اهریمنان دوزخی ساخت و زبان حال میهندوستانی که امیدوار به ساختن ایران ویران شده هستند چامه ای از سیمین بهبهانی به نام ( دوباره می سازمت وطن ) است. این سروده را داریوش هنرمند و خواننده سرشناس ایرانی خوانندگی کرده است. برای دانلود لینک زیر را باز کنید و در صفحه باز شده بر روی لینک دانلود راست کلیک کرده و گزینه Save Target As را در اینترنت اکسپلورر و گزینه های همانند را در مرورگرهای دیگر کلیک کنید.

  http://beemp3.com/download.php?file=8129305&song=Dobare+Misazamat+Vatan

  دوباره می سازمت وطن
  اگر چه با خشت جان خویش
  ستون به سقف تو می زنم
  اگر چه با استخوان خویش
  دوباره می بویم از تو گل
  به میل نسل
  سیل اشک روان خویش
  اگر چه صد ساله مرده ام
  به گور خود خواهم ایستاد
  که برکنم قلب اهرمن
  به نعره آن چنان خویش
  اگر چه پیرم ولی هنوز
  مجال تعلیم اگر بود
  جوانی آغاز می کنم
  کنار نوباوگان خویش
  دوباره می سازمت وطن
  اگر چه با خشت جان خویش
  ستون به سقف تو می زنم
  اگر چه با استخوان خویش
  دوباره می سازمت وطن
  اگر چه با خشت جان خویش
  ستون به سقف تو می زنم
  اگر چه با استخوان خویش

 3. کتایون آذرلی قربانی تجاوز جنسی در زندان های جمهوری اسلامی سخن می گوید Says:

  کتایون آذرلی قربانی تجاوز جنسی در زندان های جمهوری اسلامی سخن می گوید

  کتایون آذرلی دختری است که در هفده سالگی برای سرودن شعری بر ضد رژیم ولایت فقیه دستگیر شد، چندین بار به او تجاوز شد، ناخن هایش کشیده شدند، دندان هایش را با مشت و سیلی شکستند و چند سال در زندان ماند. بخشی از سرگذشت کتایون آذرلی از زبان خودش:

 4. ترانه شهر خالی Says:

  ترانه شهر خالی

  رژیم گندیده و پوسیده ولایت فقیه که عکس برگردان حکومت طالبان در ایران است از ایران چنان دوزخی ساخته است که هر کس بتواند از آن بگریزد درنگ نمی کند. ( امیرجان صبوری ) هنرمند نامدار افغانی چکامه ای سروده و خوانده است که هم نشانگر وضعیت افغانستان طالبانی و هم نشانگر وضعیت دوزخی به نام ایران پس از انتحار اسلامی! و به روی کار آمدن رژیم سر تا پا لجن جمهوری اسلامی است. این چامه را ( نگاره خالوا ) هنرمند نامدار تاجیک بازخوانی کرده است. این ترانه را می توانید با آوای نگاره از لینک زیر دانلود کنید:

  http://www.4shared.com/audio/1mKFIz3w/shahr_khali-negar_khalva-delaw.html

  شهر خالی، جاده خالی، کوچه خالی، خانه خالی
  جام خالی، سفره خالی، ساغر و پیمانه خالی

  کوچ کرده، دسته دسته، آشنایان، عندلیبان
  باغ خالی، باغچه خالی، شاخه خالی، لانه خالی

  وای از دنیا که یار از یار می ترسد
  غنچه های تشنه از گلزار می ترسد

  عاشق از آوازه دیدار می ترسد
  پنجه خنیاگران از تار می ترسد

  شهسوار از جاده هموار می ترسد
  این طبیب از دیدن بیمار می ترسد

  سازها بشکست و درد شاعران از حد گذشت
  سال های انتطاری بر من و تو بد گذشت

  آشنا نا آشنا شد، تا بلی گفتم بلا شد
  گریه کردم، ناله کردم، حلقه بر هر در زدم

  سنگ سنگ کلبه ویرانه را بر سر زدم
  آب از آبی نجنبید، خفته در خوابی نجنبید

  شهر خالی، جاده خالی، کوچه خالی، خانه خالی
  جام خالی، سفره خالی، ساغر و پیمانه خالی

  وای از دنیا که یار از یار می ترسد
  غنچه های تشنه از گلزار می ترسد

  عاشق از آوازه دیدار می ترسد
  پنجه خنیاگران از تار می ترسد

  شهسوار از جاده هموار می ترسد
  این طبیب از دیدن بیمار می ترسد

  چشمه ها خشکید و دریا خستگی را دم گرفت
  آسمان افسانه ما را به دست کم گرفت

  جام ها جوشی ندارد، عشق آغوشی ندارد
  بر من و بر ناله هایم هیچکس گوشی ندارد

  شهر خالی، جاده خالی، کوچه خالی، خانه خالی
  جام خالی، سفره خالی، ساغر و پیمانه خالی

  کوچ کرده، دسته دسته، آشنایان، عندلیبان
  باغ خالی، باغچه خالی، شاخه خالی، لانه خالی

  باز آ تا کاروان رفته باز آید
  باز آ تا دلبران ناز ناز آید

  باز آ تا مطرب و آهنگ و ساز آید
  تا گل افشانان نگاری دل نواز آید

  باز آ تا بر در حافظ سر اندازیم
  گل بیفشانم و می در ساغر اندازیم

  • ترانه شهر خالی با آوای نگاره در یوتیوب Says:

   ترانه شهر خالی با آوای نگاره در یوتیوب:

 5. چگونه شرکت های گاز، برق و آب از مردم دزدی می کنند؟ Says:

  چگونه شرکت های گاز، برق و آب از مردم دزدی می کنند؟

  تا قبل از تعدیل قیمت های گاز و برق و آب مصرفی، دولت به کرات اعلام میکرد که نه تنها از ارائه این گونه کالا و خدمات هیچگونه سودی نمی برد بلکه هزاران میلیارد ریال هم یارانه غیر مستقیم به مصرف کنندگان پرداخت میکند و مکررا درخواست می کرد تا قیمت این حامل های انرژی تعدیل شود ( قیمت ها به قیمت های جهانی نزدیک شود یعنی بهای تمام شده کالا و خدمات تولید ( ساخته ) شده + سود متعارف + مالیات بر ارزش افزوده ) و مردم را با این وعده ها دلخوش می کردند که اگر یارانه ها هدفمند و قیمت ها تعدیل شود قسمت عمده ای از این یارانه های غیر مستقیم به صورت مستقیم به مردم پرداخت خواهد شد و الباقی هم در طرح های توسعه و آبادانی سرمایه گذاری میشود و کشور پیشرفت خواهد کرد و …
  تا اینجا مقدمه ای بود بر آنچه که گذشت، حال سومین مرحله از پرداخت نقدی یارانه ها فرا رسیده و مردم هم قبوض نجومی برق و آب و گاز را دریافت کرده اند، حال مردم باید از خود این سوال را بپرسند که مگر قیمت های حامل های انرژی جهانی نشده پس چرا نرخ مصرف بصورت تصاعدی محاسبه می شود ؟ مگر دولت از فروش بیشتر این کالا و خدمات سود بیشتری نصیبش نمی شود ؟ پس چرا گران فروشی می کند؟ آیا دولت می خواهد پرداخت یارانه ها را با دریافت قبوض نجومی این جیب به آن جیب کند و از این راه هم سود دیگری نصیبش شود؟
  در جواب این پرسش ها عده ای از طرفداران تز اقتصادی دولت می گویند: دولت با تصاعدی محاسبه کردن میزان مصرف می خواهد جلوی اسراف را بگیرد! اولا دولت اگر نگران اسراف است می تواند خطوط انتقال برق و لوله های پوسیده آب را تعویض و ترمیم کند که حدودا 30 درصد اتلاف انرژی در این مسیر ها هدر می رود، در ثانی دولت مگر به این حامل های انرژی یارانه غیر مستقیم می دهد که از مردم توقع ریاضت اقتصادی دارد؟.
  حال با مثالی نحوه دزدی شرکت های گاز و برق و آب را برای شما توضیح می دهم. فرض کنید شما به میوه فروشی رفتید و می دانید قیمت هر کیلو سیب قرمز 2500 تومان است ولی میوه فروش به شما می گوید:

  قیمت 100 گرم سیب 250 تومان ====> که می شود کیلویی 2500 تومان
  قیمت 300 گرم سیب 900 تومان ====> که می شود کیلویی 3000 تومان
  قیمت 500 گرم سیب 1750 تومان ====> که می شود کیلویی 3500 تومان
  و اگر 1 کیلو سیب هم بخواهید به شما دو تا کیسه 500 گرمی می دهد با قیمت هر کیسه 1750 تومان !
  شما وقتی اعتراض می کنید که این گران فروشی است، همه جا سیب را کیلویی 2500 می دهند، وی به شما می گوید: خب من هم کیلویی 2500 تومان می دهم بشرطی که فقط 100 گرم بخواهی! وگرنه اگر بیشتر بخواهی و برای اینکه در خوردن میوه اسراف نکنی باید قیمت بیشتری بپردازی!
  با فرض اینکه این میوه فروشی در نزدیکی منزل شما باشد و در آن زمان میوه فروشی دیگری باز نباشد و یا خیلی به محل شما دور باشد ( غیر رقابتی بودن و انحصار در فروش کالا و خدمات ) شما مجبورید هر کیلو سیب را به قیمت بیشتری بخرید و ناز میوه فروش را هم بکشید تا میوه پلاسیده و له شده بشما ندهد ( که می دهد! ) و تازه میوه فروش بر شما منت هم بگذارد که شما را توجیه اخلاقی کرده تا در خوردن سیب زیاده روی نکنید!
  حالا اگر این مثال را متوجه شدید آنرا تعمیم دهید به نحوه محاسبه قیمت های برق و آب و گاز و آنگاه خواهید فهمید دولت چگونه هم بهای تمام شده این کالا ها را از شما می گیرد و هم سود متعارف و مالیات بر ارزش افزوده اش را و هم درآمد حاصل از محاسبه تصاعدی قبوض شما را !!!
  اگر این اسمش دزدی نیست پس چیست ؟

  http://fetnehgar.wordpress.com/2011/05/13/%DA%86%DA%AF%D9%88%D9%86%D9%87-%D8%B4%D8%B1%DA%A9%D8%AA-%D9%87%D8%A7%DB%8C-%DA%AF%D8%A7%D8%B2-%D8%8C-%D8%A8%D8%B1%D9%82-%D9%88-%D8%A2%D8%A8-%D8%A7%D8%B2-%D9%85%D8%B1%D8%AF%D9%85-%D8%AF%D8%B2%D8%AF/

 6. روضه خوانی با آهنگی از هایده Says:

  روضه خوانی با آهنگی از هایده

  جناب آقای حاج سعید حدادیان مداح محترم اهل بیت عصمت و طهارت علیهم السلام اجمعین از آهنگ خواننده و هنرمند بیدین و لامذهب و کافر ( هایده ) لعنة الله علیه! کپی برداری کرده و از آن روضه و مرثیه ساخته است! البته خواندن این آهنگ ها برای هایده و ما مردم حرام بوده و هست اما برای ایشان نه تنها حرام نیست بلکه ثواب هم دارد!

 7. هشدار مهم امنیتی درباره لینک های آلوده رژیم Says:

  هشدار مهم امنیتی درباره لینک های آلوده رژیم

  رژیم گندیده و پوسیده ولایت فقیه برای آن که پیش از مردن دست و پائی بزند به یاری هکرهای خودفروخته ای که نام ارتش سایبری را به خود گذاشته اند ترفند نوینی را در شبکه اینترنت به کار گرفته است. مزدوران رژیم اهریمنان دوزخی لینک های آلوده ای را مربوط به سایت xxx.salehat .ir به وبلاگ ها و وبسایت های ضد رژیم می فرستند. در ظاهر این لینک ها پس از کلیک بر روی آنها بیننده را به صفحاتی درباره نایب امام زمان بودن خامنه ای و یا آمدن امام زمان به خواب فلان آخوند و گفتن این که امام زمان پرچم اسلام را پس از ظهور به دست خامنه ای خواهد داد و پرت و پلاهای چرندی از این دست می برند اما پس از کلیک بر روی این لینک ها فایلی با اندازه دویست کیلوبایت بر روی کامپیوتر بیننده نصب می شود. مکانیسم این فایل مخرب Root Kit بوده و کارکرد آنKey Logger است. به زبان ساده پس از نصب این فایل مخرب، شما پس از On Lineشدن هر کلیدی را که فشار دهید به مراکز اطلاعاتی رژیم مخابره خواهد شد. با این ترفند رژیم تاکنون چند وبلاگ نویس را شناسائی و دستگیر کرده است و شما اگر می بینید وبلاگی از کار افتاده است شاید برای دستگیر شدن نویسنده آن پس از شناسائی بوده است. این فایل مخرب هرگز با آنتی ویروس های کامپیوتری شناسائی نمی شود چون مکانیسم آن Root Kit است نه ویروس کامپیوتری. از این روی شایسته است که:

  1- شما اگر وبلاگ نویس هستید و یا وبسایتی را می گردانید لینک های آلوده xxx.salehat.ir را از وبلاگ یا وبسایت خودتان پاک کنید.
  2- همه دوستانتان را از این ترفند نوین هکرهای خودفروخته رژیم آگاه کنید.
  3- اگر با این لینک ها برخورد کردید هرگز بر روی آنها کلیک نکنید.
  4- شما اگر به هر دلیل بر روی این لینک ها کلیک کرده اید بیدرنگ همه هاردتان را فرمت کرده و سیستم عاملی را که با آن کار می کردید از نو نصب کنید.
  5- پیش از پاکسازی کامپیوترتان هرگز On Line نشوید.
  6- دانش خودتان را درباره فایل های Root Kit افزایش دهید.

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.


%d وب‌نوشت‌نویس این را دوست دارند: