جوابی به دوستان پان ترک که فریب تبلیغات اسرائیل و آمریکا و جمهوری اسلامی را خورده اند

این مطلب را در جواب به یکی از دوستان پان ترک نوشته بودم ولی دریغم آمد در اینجا ذکر نکنم :

به نظر من دو گروه از جنبش دروغین پان ترکیسم بهره مند میشوند . اول جمهوری اسلامی است که به این طریق بین مخالفان خود جدایی انداخته و آذربایجان را از خط مبارزه ملت ایران بر علیه خود خارج ساخته است. این دستاورد کوچکی نیست ، برای اولین بار در تاریخ مدرن ایران ، آذربایجان که همیشه قیام آن باعث سرنگونی حکومتهای دیکتاتوری بود ، خاموش مانده است  . دوم آمریکا و اسرائیل . از مدتها پیش وقتی آمریکا از خیال حمله نظامی به ایران دست کشید برنامه اصلی آن حمایت از هرگونه مخالفت در ایران بر علیه جمهوری اسلامی بود . دولت آمریکا غصه ایران را ندارد و حاضراست حتی با خود شیطان هم که شده بر علیه جمهوری اسلامی پیمان ببندد . میخواهند همان بلایی را که سر عراق و افغانستان آوردند بر سر ایران هم بیاورند . یکی از بهترین راهکارهای ایجاد انشعاب و شقاق در یک کشورو ایجاد جنبشهای مخالف ، ایجاد و دمیدن بر آتش نفرتهای قومی  مصنوعی است . کاری هم ندارد چند صد ملیون دلار به گروههای کوچک پان… کمک میکنید و برای آنها پایگاههایی در کشورهای دوست همسایه برپا میسازید تا بر شدت تبلیغات خود بیفزایند و خودتان کنار میکشید . متاسفانه دمیدن بر آتش نفرتهای قومی بسیار ساده است و اصولا با غریزه قبیله ای بشر هم هماهنگی دارد و معمولا بسیار موثر است . کافی است فشار اولیه را وارد آورید باقی خود به خود انجام میشود به خصوص که در این مورد آذربایجان سابق روسیه (اران ایران) و دولت ترکیه نیز خود از این شقاق قومی بهره مند میشوند . اما محرک اصلی نقشه پاره پاره کردن ایران با ایجاد نفرتهای قومی اسرائیل و لابی قدرتمند آن در آمریکا است . اسرائیل میداند  کشور بسیار کوچکی است در ناحیه خاورمیانه که به شدت مورد تنفر سایر اهالی این ناحیه است . تنها راه نجات اسرائیل آن است که سراسر خاورمیانه را نیز تبدیل به اسرائیلهای بسیار کوچک کند که به جای اتحاد بر علیه جنایتهای آن ، به  نفرتهای قومی خود مشغول شوند . باید خاورمیانه تکه پاره و تبدیل به لحاف چهل تکه ای شود با دهها کشور کوچک و ناتوان و متنفر از یکدیگر تا اسرائیل بتواند دوام بیاورد . این نقشه را به خوبی در عراق پیاده کردند . اکنون عراق تقریبا به سه بخش تقسیم شده است ، کردستان ، بخش سنی نشین و بخش شیعه نشین که به خون هم تشنه اند . عراق دیگر هرگز نخواهد توانست در نبرد بر علیه جنایتهای اسرائیل دوشا دوش سایر کشورهای خاورمیانه شرکت کند . همین نقشه را برای ایران نیز تدارک دیده اند . ایران باید تبدیل به کشورهای کوچک متنفر از یک دیگر شود . به همین سبب است که سیل دلارهای آمریکایی به سوی گروههای پان ترک سرازیر میشود . جمهوری احمق اسلامی هم که مخالفتی ندارد چون حاضر است آینده ایران را برای چند صباح دیگر بقای بر سر قدرت بر باد دهد .

Advertisements

برچسب‌ها: , , , , , ,

6 پاسخ to “جوابی به دوستان پان ترک که فریب تبلیغات اسرائیل و آمریکا و جمهوری اسلامی را خورده اند”

 1. bizvarig Says:

  دوست عزیز نمیدانم که رابطه ما با جمهوری اسلامی چیست و یا اسرائیل و آمریکا اما فکرکنم شما دچار تخیل عمیق هستید . لاقل معنی کلمات را اول بدانید بعد اسعمال کنید برای روشن شدن میگم
  پانترک: کسی که در جهت منافع کشور ترکیه فعالیت دارد ( آن هم فعال سیاسی .مانند لابی ها و…)
  البته معنی کلی و عام هم وجود دارد مثل اتحاد جماهیر ترک زبان مثل آذربایجان ترکیه نمیدانم ترکمنستان و… که فعالینش را پانترک میگن.
  حالا چه ربطی به ما فعالین ترک داره؟ چه ربطی به اسرایئل داره ؟ شما هم مثل این جمهوری مثل اینکه وقتی چیزی پیدا نمیکنید یقه اسرایئل را میگیرد حالا خوبه قدرت ندارید وگرنه یکی می آورید اعتراف کنه که ما رو تو اورشلیم تعلیم دادن که بریم برای دریاچه اورمیه تظاهرات درست کنیم .

  به هرحال اسرایئل و آمریکا بهانه خوبی هستند که یک تهمت بی دلیل و بدون مدرک بزنید و دیگه هم سراغش نرید و فقط بهش ارجاع کنید که اینطور بود و…

  یک کلمه بکار بردی خیلی شیرین بود » غریزه قبیله ای» . بهت پیشنهاد میدم که این کلمه رو بنویسی و بعد بفرستی روزنامه کیهان مطمئن هستم حقوق مادالمعر را داری بهت قول میدم . لاقل اون موقع منم فراموش نکن. واقعا خیلی مسخره است الان هم خانواده کنار من به این کلمه میخندیم واقعا شما ایرانی ها تو «کلمه بازی» دست دارین که نگو و نپرس . شما تقصیر ندارین چون تو اون آموزش و پرورش بزرگ شدی و هر چی گفتن را یاد گرفتی بدون اینکه اونا رو مقایسه کنی . مثلا از همین ابتکارات ایرانی ها کلمات مثل » ایران هراسی » » اسلام هراسی» و… است
  من هم یک کلمه درست کردم برای شما تو پاراگراف بالا نوشتم که صفت عالی توصیف دهنده خلق و خوی شماها است > » کلمه بازی »

  اما نکته تلخ اینکه تو همین غریزه قبیله هم شما دست همه ملتهای دنیا را از پشت یستین .از کشتار حزب دمکرات آذربایجان ، تحریفات تاریخی ، جعل اسامی ، فشار بر ملت ترک ، کشتار فعالین ، غارت منابع و….. واقعا تو دنیا یکی یدونه هستین وقتی جورج بوش گفت ایران محور شرارت هست من باور نکردم الان خیلی خوب میفهمم منظورش چی بود. محور شرارت.
  عراق اگه الان تقسیم شده دلیلش ظلم بود نه قدرت و نقشه اسرایئل اصلا اگه نقشه در کار باشه بدون زمینه( ظلم ) که کاری پیش نمیره . و وقتی ظلم شد بهتره که همان اسرایئل ارباب باشه نه ایران . امیدوارم ایران تجزیه بشه و اسرایئل ارباب باشه اما از شر فارسها خلاص بشیم. انشاءالله
  در مورد تنفر هم باید بگم که من شما را اصلا نمیشناسم اما فارسها بدون اینکه من و دوستان من ا بشناسند تمسخر میکنند بد بیراه میگن . اصلا همان تنفری که گفتی را مادرزادی دارن تو هم یکی از آنها هستی . بدون اینکه ملت ما را بدونی به فعالین پاک ما به جهت خاک نجس ایران بد بیراه میگی . تهمت میزنی که اسرایئل اینا را آورده آمریکا آورده . ما بیش از 10 میلیون ترک هستیم یک کانال بیشتر نداریم اون هم یا توسط ترکها خارج نشین ساپورت میشه یا اصلا قطع میشه!!!!
  هزارتا رادیو به خدا به زبان ما برنامه پخش نمیکنن . رایدو فردا اخبار ما رو پوشش نمیده بی بی سی از تظاهرات ما عکس و فیلم زنده پخش نمیکنه

  من از طرف تو خجالت میکشم.

 2. آذربایجان تعادل امنیتی رژیم را برهم زده است ( امین موحدی ) Says:

  آذربایجان تعادل امنیتی رژیم را برهم زده است ( امین موحدی )

  با سکوت آذربایجان و دیگر استانهای مرزی کشور در جریان جنبش سبز دستگاه امنیتی و نظامی جمهوری اسلامی این فرصت را یافت تا با بسیج و تمرکز امنیتی و نظامی در تهران و شهر‌های دیگر نظیر شیراز و اصفهان آن شهر‌ها را به دژی نظامی تبدیل کرده و با اطمینان به سرکوب مردم بپردازد. ماه‌ها بود که از لزوم گشایش جبهه‌ٔ جدیدی در مبارزه علیه حاکمیت سخن می رفت تا به نوعی رژیم را مجبور کند تا بخشی‌ از نیروها و حواس نظامی – امنیتی خود را از تهران متوجه نقاط دیگر گرداند، اینک این اتفاق افتاده است آن ‌هم در مهمترین نقطه از نظر تأثیر گذاری بر حرکت‌های آزادیخواهانه مردم ایران یعنی‌ آذربایجان. خیزش آذربایجان به بهانۀ حمایت از دریاچۀ ارومیه در بهترین زمان صورت گرفته است و به نوعی رژیم را غافلگیر نموده بطوری که بنا به اخبار رسیده رژیم مجبور شده است تا بخش بزرگی از نیروهای امنیتی خود را به آذربایجان منتقل نماید که از این رهگذر از شدت بار سنگین امنیتی در فضای شهر تهران کاسته شده است.

  آذربایجان با خیزش خود و دادن فراخوان‌های متعدد برای تداوم خیزش محاصرۀ امنیتی تهران را شکسته و بهترین فرصت را برای از سرگیری اعتراضات خیابانی در تهران و شهر‌هائی‌ نظیر اصفهان و شیراز فراهم آورده است، تو گوئی تاریخ تکرار می شود و همچون زمان مشروطیت که همه جای ایران غرق سکوت شده بود و می رفت تا انقلاب مشروطیت به شکست بیانجامد ناگهان مردی بنام ستارخان از محلۀ امیرخیز تبریز بپا خاست و با صدور فرمان برچيدن پرچم‌های تسلیم از سر در منازل حاکمیت وقت را وادار به تسلیم در برابر ارادۀ ملت وصدور فرمان مشروطيت نمود، اینک نیز مشابه چنین حرکتی صورت گرفته، باز هم شروع حرکت از آذربایجان و این بار از شهری به نام اورمیه که به سرعت تمام ايران به خصوص آذربایجان را تحت تأثیر خود قرار داده است و می رود تا به جنبش آزادیخواهی مردم ایران جانی دوباره ببخشد.

  آذربایجان را همواره به عنوان دیگ سنگی ایران نام می برند، دیگی که دیر گرم می شود و دیر سرد، و تا کاخهای استبداد را در میان لهيب خشم خود نسوزاند آرام نمی گیرد، رژیم که از بابت آذربایجان آسوده بود با خیزش برق آسای آذربایجان دچار بهت و سردرگمی شدید امنیتی شده است و چاره ای‌ جز آن ندارد که به گسیل نیرو به شهر‌های آذربایجان بپردازد .در جریان جنبش سبز این موضوع برعکس می نمود یعنی‌ این که رژیم با آسودگی نیروهای مستقر خود در آذربایجان را به تهران فراخوانده بود و اینک مجبور است نه تنها آن نیروها را به آذربایجان بر گرداند بلکه باید بخشی‌ از نیروهای ثابت خود در تهران و شهر‌های دیگرنظير اصفهان و شیراز را نیز برای مقابله با آذربایجان فراخواند! به یقین وسعت و تعدد شهرهای درگیر مبارزه در آذربایجان مانع از آن خواهد شد که گسیل نیرو به آذربایجان بتواند رژیم را به خواسته خود در سرکوب آذربایجان نائل کند، مضاف بر اینکه شجاعت و جسارت آذربايجانی ها مهمترین فاکتوری است که رژیم را در سرکوب مردم آذربایجان ناکام خواهد گذاشت .

  همان گونه که آذربایجان با خیزش خود محاصرۀ امنیتی تهران را در هم شکست و تعادل امنیتی رژیم را برهم زد ضروری است که مردم شهر‌های بزرگی نظيرتهران، شیراز، مشهد، رشت و اصفهان نیز از این فرصت استفاده کنند و همزمان با آذربایجان اعتراضات خیابانی را از سر گیرند تا از این راه علاوه بر یاری رساندن به مردم آذربایجان، رژیم را بیش از پیش مستاًصل نمایند، باید قدر این فرصت را دانست و از این گیجی و سر در گمی جمهوری اسلامی نهایت استفاده را نمود، تعادل امنیتی و تمرکز رژیم برهم خورده و به یقین قادر نخواهد بود در گستره ای‌ وسيع اقدام به سرکوب و قدرت نمائی نماید.

  اگر هوشیارانه و هماهنگ با مبارزات مردم آذربایجان که عزمشان را برای تداوم مبارزه جزم کرده اند عمل نمائیم آنگاه روز‌های پیش رو روز‌هائی‌ حساس و آبستن حوادثی تعیین کننده خواهند بود که سرعت تغییرات در آن قابل پیش بینی نیست و سریعتر از آنچه که فکر می کنیم موفق به درهم شکستن استبداد خواهیم شد، اینک بیش از هر زمان دیگری به پیروزی نزدیکتر شده ایم.

  http://www.rahesabz.net/story/42091/

 3. hgh Says:

  ترک یعنی خر بودن
  ترک یعنی بی ناموس بودن
  ترک یعنی حسین رضازاده و املاک رابینسون)صهیونیسم)
  ترک یعنی علی دایی….پلید ترین حیوان جهان خلقت..حتی خود حرومزادشم توحین می کنه به ترک نفهم
  ………..
  ترک یهنی
  یه قوم جمع بشن تو یه خونه و چراغها رو خاموش کنند و هر مردی یه زنو تو تاریکی انخاب کنه و وقتی چراغها روشن شد …پسر با مادر… خواهر با برادر زنا کنند
  ………..
  ترک یعنی حروم خوار ترین موجود
  ترک یعنی …مشروبات الکلی و رابطه جنسی
  ترک یعنی……………
  بماند
  …………..
  گه خوردی که یه سری ارازل هستند
  خود حرومزادتون هستین که جون مرد بدبختی که برای مسابقه امدن به خطر می ندازین

 4. تبریزی Says:

  جناب hgh ساندیس خور! ما که ترک هستیم می دانیم که هیچ فارس ضد رژیمی گویندۀ این ناسزاها نمی تواند باشد چون فارس های ضد رژیم در پی اتحاد با ترکان برای نابودی و درهم کوبیدن رژیمی هستند که شما را استخدام کرده است تا این پرت و پلا ها را بنویسید و برای فهمیدن این که شما عضو ارتش سایبری و وزارت اطلاعات رژیم گندیده و پوسیدۀ ولایت فقیه هستید نیازی به علم غیب نیست چون در ناسزاهای شما هیچ اثری از خامنه ای ترک نیست!
  جناب hgh ساندیس خور! چطور است این بار هم تغییر نام دهید و به نام پان ترک به فارس ها دشنام دهید، مثلا به فارس ها بگوئید فارس سگ تا سهمیۀ ساندیس شما بیشتر شود! خیلی می بخشی، هم خودت خری و هم رهبر ترک خرت خامنه ای که تو را استخدام کرده است تا ما ترکان را خر کنی!

 5. روش های مزدوران جمهوری اسلامی برای اختلاف میان آزادی خواهان Says:

  روش های مزدوران جمهوری اسلامی برای اختلاف میان آزادی خواهان

  http://shekarebasiji.com/2011/07/29/ravesh/

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.


%d وب‌نوشت‌نویس این را دوست دارند: