و ما…. هنوز ….نامحرمیم !

این است بخشی از آخرین سخنان خاتمی در باره توطئه ترور سفیر عربستان در آمریکا و شکاف بین اصلاح طلبان و جناح خامنه ای  :» مسائل و بحث و گفت و گوها و نقد و انتقادهایی که در درون ما هست امری است داخلی .»  و ما ، ما مردم ایران ، هنوز نامحرمیم . مارا در پرده اسرار آنان ، این رهبران ، جایی نیست . ما را به مسائل و نقد و انتقادهای «داخلی » آنان راهی نیست . این رهبر اصلاح طلبان هنوز خود را بخشی از نظام میداند و از نظر او ، فاصله اش با خامنه ای ، کمتر از فاصله او با ما  «نامحرمان» است .

Advertisements

4 پاسخ to “و ما…. هنوز ….نامحرمیم !”

 1. ناشناس Says:

  مگر رهبر نگفت که ما باید سیاست نهاجمی در پیش بگیریم! نتیجه این سیاست تهاجمی اعلام حضور ناوگان نیروی دریایی ایران در سواحل آمریکا و نقشه پنهانی برای بمب گذاری در آمریکاست!عجب رهبری داهیانه ای.بزرگترین ایراد منتقدان این افشاگری بر نحوه اجرای طرح است! ولی آنها این مهم را در نظر نمی گیرند که الغریق یتشبث به کل حشیش! فردی که در حال غرق شدن است به هر بوته و گیاهی چنگ می اندازد. سردمدارام حکومت راه دیگری نداشته اند. در یک اقدام ناپخته و عجولانه فکر کرده اند که می توانند از باند مواد مخدر مکزیک استفاده کنند و بدون اینکه خود را درگیر کنند به هدف شوم خود برسند. از طرف دیگر حتی این واقعه هم پیش نیامده بود باز واقعه دیگری می توانست باعث تنش شودو اگر رفتار حکومت را روی نمودار بگذاریم روند خشونت آن چه در داخل و چه در خارج رو به بالا و روند وجودشان رو به پایین است!
  در این مورد دو حالت بیشتر ممکن نیست:
  ۱- این کار دسیسه خود آمریکائیها بوده و دنبال درست کردن بهانه دعوا بوده اند که الحق کارشان تمیز بوده! و این بسیار خطرناک است. یعنی نمایانگر یک سری حرکات از پیش تعیین شده و برنامه ریزی شده در صفحه شطرنج سیاست است و باید منتظر حرکات حساب شده بعدی بود که اقدام به تحریم بانک مرکزی ایران که زدن تیر خلاص به اقتصاد کشور است با این بهانه بسیار موجه است.
  ۲- این کار حکومت ایران بوده. همانطور که من و شما می دانیم و یک عمر است که این آقایان را از نزدیک می شناسیم این کار اصلا عجیب نیست! البته ممکن است بخشی از حکومت بصورت خودسرانه دست به این کار زده باشد که آنهم عجیب نیست!مملکتی که صاحاب ندارد از این بهتر نمی شود! مسئول سپاه غدس! تصمیمی گرفته و بدون اینکه دولت را در جریان بگذارد می خواسته آن را عملی سازد! البته از آنجا که همه پاچه لیس خامنه ای هستند ایشان ۱۰۰ درصد در جریان این شیرین کاری بوده است! ولی دولت نبوده و اگر هم بوده مثل همیشه منقاد مقام معظم رهبری بوده است.شواهد محکمی در سخنان اخیر رهبر و دولت مردان وجود دارد.توصیه به داشتن رویه تهاجمی توسط خامنه ایی و بعد از او وزیر اطلاعات و نیز ابراز آمادگی برای حضور نیروی دریایی در سواحل آمریکی ! بهر رو این مانند بازی شطرنج است کسی که یک اشتباه می کند اشتباه دوم را انجام می دهد و اشتباه بعدی تا آنکه سقوط می کند

 2. ناشناس Says:

  اگر در آینده بپرسند چه کسی جمهوری اسلامی براندازی کرد؟ باید گفت شخص خاتمی! در کتاب های درسی خواهند نوشت او با بی تدبیری خود اصلاحات را به شکست کشاند و راه را برای انقلاب مردم هموار کرد! پس برانداز اصلی خود اوست که دیگران را متهم به براندازی می کند

 3. ناشناس Says:

  خامنه ای آرزو داره تا خاتمی رهبری جنبش سبز را بر عهده بگیرد ! آرزو بر جوانان عیب نیست! در اینصورت او می تواند از این کبریت بیخطر و رییس جمهور تدارکات چی استفاده کند ومانند یک گاو باز که با یک تکه پارچه کم ارزش گاو 500 کیلویی را بازی می دهد, مردم را بازی دهد!

 4. ناشناس Says:

  یک روز یک چوپان ساده دلی گوسفندهایش را پای یک درخت جمع کرده و خودش نیز زیر سایه درخت دراز کشیده و دستش را هم زیر سر گذاشته و زیرچشمی گوسفندهایش رامراقب بود. ناگهان دید از دور یک سیاهی در حال نزدیک شدن است. پس با خودش گفت»
  واستا ببینم این سیاهی می خواهد بیاید اینجا چکار کند؟!
  سیاهی نزدیک تر شد.
  چوپانه دوباره با خود گفت»
  واستا ببینم این سیاهی می خواهد بیاید اینجا چکار کند؟!
  سیاهی نزدیکتر شد و به گوسفندها رسید.
  واستا ببینم این سیاهی می خواهد بیاید اینجا چکار کند؟!
  سیاهی نزدیک تر شد و به وسط گوسفندها رسید.
  واستا ببینم این سیاهی می خواهد بیاید اینجا چکار کند؟!
  سیاهی نزدیک تر شد و ازگوسفندها رد کرد.
  واستا ببینم این سیاهی می خواهد بیاید اینجا چکار کند؟!
  سیاهی به چهار پنج متری جایی که چوپانه خوابیده بود رسید.
  واستا ببینم این سیاهی می خواهد بیاید اینجا چکار کند؟!
  سیاهی به جلوی پای چوپانه رسید.
  واستا ببینم این سیاهی می خواهد بیاید اینجا چکار کند؟!
  سیاهی شلوارش را پایین کشید.
  واستا ببینم این سیاهی می خواهد بیاید اینجا چکار کند؟!
  سیاهی شلوار چوپانه را هم کند و ترتیب او را داد!
  وقتی کار سیاهی تمام شد و بلند شد تا شلوارش را ببندد و برود چوپانه بلند شد و گفت»
  ای سیاهی تو کیستی و اینجا چه خواهی؟!
  سیاهی گفت هیچ!!
  چوپانه عصبانی شد و با دستش به بیرون اشاره کرد و گفت»
  خوب برو ه ه ه ه ه ه ه ه !!
  حال حساب ما و خاتمی, حساب چوپانه و سیاهی است.خاتمی آمد و هشت سال گفتیم »
  واستا ببینیم این خاتمی می خواهد بیاید اینجا چکار کند ؟!
  پس از هشت سال انتظار گفتیم»
  ای خاتمی تو کیستی اینجا چه خواهی ؟!
  گفت هیچ !!
  پس گفتیم » خوب برو ه ه ه ه ه ه !!

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.


%d وب‌نوشت‌نویس این را دوست دارند: